1765
  • donkuk
    #845
    És kb. mennyibe fog kerülni?
  • lpmaskmancick
    #844
    az jó,akkor sajna csak pézért tom leszedni :(
  • bubi07
    #843
    a részek jövőhét közepén kerülnek visza, sajnos fizetni kelesz értük de máshogy nem tudom másképp megoldani kb 10-15 után nyitom meg a szervert hogy legyen mit tölteni.ami buiztos hogy fenn lesz:Cápés különkiadás. busteres különkiadás, unlimited mythbusters, hollywood-i különkiadás, kimaradt jelenetek
  • adsa
    #842
    Levettem a Mythbusters Revisited 3-at és a Bullets fired up-ot nagyon jók
  • lpmaskmancick
    #841
    az a rész tök rulz volt,csak sajnálom hogy nem adam győzött
  • bubi07
    #840
    Ja azt, de most van az unlimited mythbusters a dyscovery-n amikor a két mítoszírtó összecsap
  • donkuk
    #839
    Ezt ,hogy érted?Hogy törölhette a részeket még feltöltés előtt?:O
  • bubi07
    #838
    a részt az extra megint törölte még feltöltés előtt ugyhogy nos v.mi más kell ötleteket szívesen fogadom
  • donkuk
    #837
    OKé,majd feltétlen írdd le ha elkészültél
  • bubi07
    #836
    még nem majd a linkeket is ki fogom szedni mer sok embert megtévesthet, és csak ha viszakerülnek a link is akkó megy visza
  • donkuk
    #835
    A hollywood-i kül. kiadást már viszaraktad?Mert én nekem még mindog azt írja ki h nem található a szerveren:'(
  • lpmaskmancick
    #834
    ajjjó!!!!JEEEEEE
  • bubi07
    #833
    ja hát még szép és malyd fel is lesz rakva
  • lpmaskmancick
    #832
    bubi ugye ma rögzítetted a cápás részt?és ugye a busteres különkiadást is felveszed?
  • donkuk
    #831
    Ó nagyon köszi,én még nem szedtem le minden régi részt,mert sajna korlátozva van az adatforgalmam,de neked hála felcsillant a remény h letölthessem a részeket! KöSZI!
  • lpmaskmancick
    #830
    ajjjó,csak én már az újabb részeket várom,mert amik eddig voltak felrkva mindet leszedtem már,a hollywoodi mítoszosat is,de azért köszi!!!
  • bubi07
    #829
    A hoff.hu domain név alá magánszmélyek, alapítványok, non-profit szervezetek igényelhetnek webtárhelyet és aldomain nevet. Na há ilyen kéne nekem is de hol lehet ezt igénelni???
    Az első a hollywoodi különkiadás már ma
  • donkuk
    #828
    OKé!Köszi!
    KB. Mikorra várjuk a részek viszatöltését?
  • Cat 02 #827
    http://spdl.hoff.hu/5e3cbac7/files//episodes/100/movie/
  • bubi07
    #826
    Nemtom mos bezippeltem és már az oldal a www.mythbusters.extra.hu címen is elérhető. és reméljük nem köt így bele senki sem
  • donkuk
    #825
    Akkor?Ezt igennek vehetik a rajongók?:D
    És amúgy (szerintem mindeki nevében mondhatom ezt aki szereti a MythBusters-t)NAGYON KÖSZÖNJÜK AZ EDDIGI MUNKÁDAT IS AZ OLDALLAL!!KÖSZI!!!
    És feltétlen írd meg ,hogy hogy fogod csinálni a részek felrakását!
  • bubi07
    #824
    HÁ ÉGY PRÓBÁT MEGÉR
  • donkuk
    #823
    Az sp.hoff.hu oldal titka nem tom mi,de itt egy másik lehetséges megoldás amit már más is írt:Zip-peld/Rar-old be a fájlokat és úgy tedd fel,úgy remélhetőleg nem köt bele az extra...
  • bubi07
    #822
    nemtom a darabolós módszerrel is voltak problémák még nagyon régen ez a tárhely probléma mindig ment az extra.hu jó volt egy ideig de hogy mér csak a 10 szerver után töröltek azt nemtom. Arra lennák kiváncsi hogy az sp.hck.hu-n ez egy souths park-os oldal hogy oldják meg azt a bazi sok részt? Ha v.ki esetleg tudja az esetleg megmondhatná.
  • donkuk
    #821
    na mit szólsz??
  • donkuk
    #820
    és úgy töltenéd fel darabokban
  • donkuk
    #819
    Mi lenne ha esetleg feldarabolnád rar. fájlokba???
  • donkuk
    #818
    Sziasztok!
    Légyszi Bubi találjunk ki valamit mer ez a fizetős megoldás nem hangzik valami jól..:'(
  • bubi07
    #817
    hyperupload is csak 100mb
    megaupload az 250mb
    de agy rész az 360-380mb
  • lpmaskmancick
    #816
    hol nincs?
  • bubi07
    #815
    és nincs ftp-s feltöltés
  • bubi07
    #814
    a rapidsharen 100mb a max
  • lpmaskmancick
    #813
    én is inkább a rapidshare-t meg a megaupload-ot,hyperuploadot tom ajánlani
  • lpmaskmancick
    #812
    és ezt hogy érted?annyi ideig lehet szedni ammennyire be vagy fizetve,de mennyi az sms ára?
  • bubi07
    #811
    az cool lesz!!! Az oldalal kapcsolatban pedig anyit hogy valószínüleg nem lesz ingyenes a letöltés mert nincs ekkora ingyenes tárhely. Valószínüleg dynamicveben lesz, és ez azért jó nektek, mert az sms ben kapot jelszavadat le tudod hibernálni és tényleg anyi ideig tölthetsz amenyit fizettél, nameg az ftp is
  • lpmaskmancick
    #810
    hétfőn lesz a cápás rész!!!!! reggel 6.00-tól 8.00-ig és délben 12.00-tól délután 14.00-ig!!! jeee
  • donkuk
    #809
    Szia !!Mikor töltöd vissza a részeket??Nagyon kellenének és nem hiszem h csak nekem!!
    Ja és itt egy tipp:
    Ha az extra.hu törli akkor tedd fel őket pl.rapidshare-re, vagy valami hasonlóra!!
    Előre is köszi:
    Döni
  • bubi07
    #808
    viszakerülnek a részek az oldalra, igyekszek minél gyorsabban és a sok régi rész mellett azért igyekszem új részeket is beiktatni
  • bubi07
    #807
    május 1-jén 19:00-tól lesz a Busteres különkiadás.
    Én még nem láttam de biztos jó lesz
  • bubi07
    #806
    37. rész