1765
  • bubi07
    #1325
    Valószínüleg ebben az évben leadják december végé a Karácsonyi kölönkiadást!!!
    DE sajnos ezen kívül nem kapunk új részeket.
    A decemberi műsor.
  • bubi07
    #1324
    Valószínüleg ebben az évben leadják december végé a Karácsonyi kölönkiadást!!!
    DE sajnos ezen kívül nem kapunk új részeket.
    A decemberi műsor.
  • Nuki
    #1323
    fú ilyen nő kezei által! simán!!4 :D
  • lpmaskmancick
    #1322
    Kari kinyír!! :D
  • lpmaskmancick
    #1321
    akkor mekhalsz pervesz keci!!!! :D
  • Nuki
    #1320
    ÉNÉNÉNÉNÉNÉNÉN!!!!4 :D
  • lpmaskmancick
    #1319
    na ki akar Kari-vel akármit csinálni?
  • Nuki
    #1318
    gondolom gúgl-be beírod hogy "ballisztikus zselé" és sokadik lapon talán lesz valami bolt is...
    ott a csomagolásán elolvasod hogy hogy kell összeönteni és kész :D
  • idegesitő24
    #1317
    csácsá ! naon imádom a myth-eket én is csak már régota a fejembe vettem hogy elkészítem a BALLISZTIKAI GÉLT. ( amugy ha akartok sok mythbuster videot nézni akkor nézzétek a YouTube-on írjátok be a youtube a keresőjébe. Itt is megvan a gél receptje de angolul van és nekem olyan pontos recept kell hogy mennyi vízzel meg... és hogy hogyan kell ezeket milyen sorrendben összekeverni :P légyszyyyyy
  • bubi07
    #1316
    hát ja
  • lpmaskmancick
    #1315
    adhatnák már végre az új részekethulye kocsogok
  • lpmaskmancick
    #1314
    na így tovább abból már nekem csak két rész hiányzik,a másodikból meg asszem 11 rész,de majd ha azokf enn lesznek akkor töltök majd le,de ez elég gazdaságos letöltés,keveset fizet,sokat tölt :D,csak sajna most maní sincs a telómon :(
  • bubi07
    #1313
    Fentvan az oldalamon mostmár az 1. évad is lehet tölteni
  • várday
    #1312
    Amúgy nekem megvan a 3. évad, csak nemtom lejátszani. Rámentem a kodekkeresővel, de az se segített.
  • Nuki
    #1311
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD (Y)
  • várday
    #1310
    Nemtom. Már nem emlékszem. De nem egyszer.
  • lpmaskmancick
    #1309
    az mikor volt benne??
  • várday
    #1308
    UI: Nagyon imádom, mikor Adam egy félórát ordítozik, hogy "Fuuuck, Fuuuuuck", a magyar szinkronban meg ez áll- "Jaj, ne!". Legalább egy fenébe-t odarakhattak volna. Vagy inkább mégse, mert így viccesebb. :P
  • várday
    #1307
    Amúgy mikor azt vizsgálták, hogy kilehet-e játszani az alkoholszondát vagy a rendőrségi sebességradart, csak azért néztem meg, hogy hozzájáruljak a nézettséghez. Majd hülyék lesznek a rendőrök megengedni, hogy a világnak elárulják a titkot. Bár lehet, hogy tényleg nem találtak semmit, de erre kevés az esély, ők ennél okosabbak. Az alkoholos lehet, hogy magyarországon beválna, mert találtak egy szert(már nemtom, hogy melyiket) amivel sikerült majdnem levinni a hapsi alkoholtartalmát. Az az érték amerikában részegségnek számított, viszont a mi törvényeink szerint nem. Majd utánajárok. A baj az, hogy nincs elektromos alkoholszintmérőm, csak olyan kis fiola szar, hogy letöröd a végét, belefújsz és a kristályok elszíneződnek. Na mind1. Egyszer kipróbáltam azt a robbanó vizet. Most a robbanó cukor van soron :P
  • Atika :o)
    #1306
    Ja ertem akkor megszivtam mert en nem vagyok magyarorszagrol szoval nem tudok regisztralni ;(
  • lpmaskmancick
    #1305
    mert fizetős azért nem..szerintem és te nem regeltél
  • Atika :o)
    #1304
    koszi az oldalat csak nem tudom hogy a letoltesek csak nekem nem megy vagy pillanatynyilag nem mukodik?
  • bubi07
    #1303
    Én torrentet nem tudok de nérd meg ezt www.myth.wss.hu
  • Atika :o)
    #1302
    Sziasztok azt szeretnem megkerdezni hogy van olyan torrentos oldal ahonnan magyarul le lehetne tolteni a mythbusters reszeket?? Elore is koszonom
  • Nuki
    #1301
    király :D
  • adsa
    #1300
    Concrete Glider
  • bubi07
    #1299
    Ott van a teheroutó is
  • Cat 02 #1298
    oszt társam volt Californiában de sztem nem nézte meg Adaméket :(

    Google Earth xD
  • bubi07
    #1297
    persze már le van konvertálva az összes itt van a gépemen
  • lpmaskmancick
    #1296
    és amjd ugye lesz full 2. évad is?
  • bubi07
    #1295
    Már rakom az 1. évadot, mostmár megyek sorba.
  • lpmaskmancick
    #1294
    kösz bubi!végre tölthetek ezerrel (esetleg max 60kbps-el :D) lefele :D
  • bubi07
    #1293
    Megnyitottam az új oldalamat érdemes megnézni mert már tölthető a teljes 3. évad myth.wss.hu
  • adsa
    #1292
    mikor rakják fel torrentre a killer cable snaps-et?
  • bubi07
    #1291
    hát azért csak hamarabb szerintem már novemberbe is lesznek új részek
  • lpmaskmancick
    #1290
    tán húsz év múva :D
  • bubi07
    #1289
    ezeket még amerikában is csak most fogják adni mikorra ér el majd az hozzánk!!!
  • adsa
    #1288
    új részek, amerikában
  • bubi07
    #1287
    reklamáld meg hogy vízsgálják újra
  • lpmaskmancick
    #1286
    mit össze fingtak a pénteki részben :D,gondolom jó büdös lehetett :D,de éna franklin sárkánya mítoszról úgy olavstam hogy franklin egy leidini palackbe vezette le a villámot