11
  • Zedas
    #11
    #9:
    A Maxthon a gépeden lévő legutolsó IE engine verziót használja, tehát nem IE2, hanem IE6,

    #10:
    A Maxthon egy tabbed IE.

    #3:
    Mondj akkor egy jó böngészőt. Opera? Netscape? Mozilla?
    A piacon két brózer van ami ér is valamit, az egyik a Firefox, a másik az IE6. Ennyi.

    Ennek a hírnek egyébként azért örülök, mert nem Win alapú kézigépekre és már szmartfónokra is csak opera van, ami egy kalap fos. Én baromira díjaznék egy mobile firefoxot!
  • BiroAndras
    #10
    Az IE-ben nincs tabbed browsing, így helyből nem játszik.
  • vgez
    #9
    kipróbáltam, de maradok a maxthon (IE2) nál
  • tomo
    #8
    vagy a ctrl es egergorgo gorgetesevel, bar lehet hogy ez csak az "all in one gestures" kietrjesztes (extension) telepitese utan mukodik.

    masreszt ezen extension segitsegevel az eger mozgatasaval sokfele funkciot kivalthatunk. ööö ez eleg hulyen hangzik, de erdemes kiprobalni. (jobb klikk es huzod az egeret)
  • whitehawk
    #7
    Ja, CTRL++ és CTRL+- ;)
  • Zoldalma
    #6
    Nalad ami nem MS az mar rogton szar...orulunk hogy ennyi szakmai ervvel alatamasztottad a velemenyedet.
  • Zombye
    #5
    Én most fogom kipróbálni.

    Lehet benne a numerikus plusszal nagyítani és a minusszal kicsinyíteni? Az operában lehet, és nekem ez nagyon fontos lenne, mert nem látok túl jól.
  • sonic4
    #4
    Okos, értelmes és legfőképpen érvekkel alátámasztott véleményt olvashattunk ismét......
    Minősíti az íróját.....
    Bár a legtöbb SG-s ilyen, tisztelet a kivételnek.
    Szerencsére csak itt tenyésztek, máshol nem nagyon mert rögtön kidobnak......
  • mireez
    #3
    szar
  • Yfel
    #2
    Tegnapelott jott ki az 1.0... hova akarod frissiteni? :o)))

    Y
  • RpPRO
    #1
    Orulnek mar a Mozilla frissitesnek..