439
  • ruzsinho
    #359
    A Takagi toronyban amikor elindítom az időt a számítógéppel akkor mit kell csinálni? Olvastam itt hogy ahol a szintet kezdtem ott balra kell bemenni egy szürke ajtón amikor lejár az idő de én nekem ez nem jött össze pedig már sokszor megpróbáltam! Ja, és melyik ajtó az, ha az egyáltalán? az ahol elkezdődik a lövöldözés ahol 4pirosruhás csaj van vagy a lift bejárat mellett lévő szürke ajtó????
  • Axl Rose
    #358
    Hát nagyon nem ugrik be...
    Esetleg pár screenshot ?
  • DONGUBA
    #357
    az egy iranyitoval mozgatom a hajot es nemtommit kell csinalni.
  • Axl Rose
    #356
    El kell süllyeszteni, egy kapcsolóval hogyha jól emléxem, egy fennt lévő kabinban, vagy toronyszerűségben. De nem biztos.
  • Axl Rose
    #355
    Ahhoz hogy minden extrát megszerezz, minden kivégzést úgy kell végrehajtani, hogy a delikvens beszéljen.. Magyarán elmondja amit tudni szeretnél, és csak utána kellene megölni, dehát ahhoz meg kinek van türelme :-)
  • Vanek
    #354
    vicces,mert én nekidobáltam a gránátot,lement az élete,majd jött egy bejátszás és vége... a chalenge modokat meg tudjátok csinálni? sztem lehetetlen... másik: a játék végére sem tudtam minden upgrade-t és extrát felszerezni....
  • DONGUBA
    #353
    hogy kell az egyik palyan azt a rohadt ajot lerakni vagy mit kell vele csinalni?
  • Axl Rose
    #352
    Amikor repül, vagy amikor már leesett ?
    Ha még repül lőni kell mint az állat, a jetpackjét hátulról, utána meg gránátokat kell mellé dobálni.
  • Axl Rose
    #351
    Át kell szaladni egy szobába, ahol van egy kulcs, utána a kulcsal abba a szobába, ahol van egy laptop, azt kell használni, utána meg túl kell élni 3 percet, és kimenni a titkos ajtón.

    Ez a játék legszemetebb része..
  • Vanek
    #350
    jigsawot hogy kell megölni?
  • Vanek
    #349
    hi! ti megtudjátok csinálni a chalenge modokat? van vkinek végigjátszása? elakadtam vmi olyan pályán ahol vannak pirosmaszkos csajok,egy bazinagy épületben vagyok,és qrvasokan jönnek...
  • soulhunter
    #348
    ehhez nem lesz olyan community textura pack,mint a deus ex 2-höz volt?
  • Csoder
    #347
    Kiváncsi lennék miylen lenne ez a gém multi módban
    Lehetne kínozni a haverjaim :))
  • a.carkey
    #346
    Ma néztem meg, pedig egy ideje itt figyelt a gépemen. Nagyon el van találva. Se egy szörny, se semmi baromság. Kicsit MPes feeling, némi managementel - felfegyverzés, extrák -, Hitman utánzással a legjobb fajtából. Nagyon kellemes meglepetés! :)
  • mafiahq
    #345
    Démonigyerek - Aranyköpései!!!
  • Laky
    #344
    isteníteni kellett volna :))
  • Duddits
    #343
    Akkor minek írtad be? :-)
  • Laky
    #342
    ééééééésssssss??
    magánügy:))))))))))))))))
  • Duddits
    #341
    Hát az nem nagy cucc.
  • SkunkliX
    #340
    szóval ! én is végigtoltam. és igazat megvallva nem mond6om hogy a legprofibb játék amit valaha láttam.mondjuk rá azt hogy 1 jó max payne klón! viszont!!! mondjon már nekem valaki 1 játékot ami ennyire hangulatos ! ilyet még nem láttam eddig. tökéletesen sikerült a készítőknek visszadni a képregény hangulatát , ami még a filmeseknek em sikrült.ami azért nagyon nem semmi. vagy tud valaki jobb marvel játékot ? THE PUNISHER a leghangulatosabb pc-s játék az utóbbi éveben és,mindenkinek érdemes kipróbálni. ennyi
  • Laky
    #339
    ki tudja... :)
    én most szedem a filmzenét dc-n :))))
  • Duddits
    #338
    Úgyse lesz 2. rész.
  • Axl Rose
    #337
    Na, végigcsináltam, remélem lesz 2, és abban még finomabb módszerek lesznek :)

    A stáblista alatt nagyon jó a zene, és a poénos videók is kurvajók, pl. amikor kiugrik a faszi a koporsóból :DD
  • Axl Rose
    #336
    Köszi, már megcsináltam, megkínoztam 1-2 embert, és akkor visszajött egy csomó energiám :))
  • Shep
    #335
    akkor próbálkozzál még mert tényleg 3 perc után nyílik ki a liftnél az ajtó.
  • Axl Rose
    #334
    Hát nem tudom neked ez hogy jött össze, de én 20 próbálkozás alatt egyszer jutottam be a titkos ajtón, de bennt is van vagy 6 katona és azok lőttek szarrá..
  • steweee
    #333
    a save gameseket hol tárolja? azt is el akarom menteni nem csak a játékot
  • steweee
    #332
    találsz vhol egy kulcsot egy asztalon, nem túl feltünő, de végigjársz mindent és meglesz. utána a dolgozószobában találsz az asztalon egy laptopot amit ha aktiválsz akkor a titkos ajtó kinyílik azt hiszem három perc múlva, addig ki kell húzni vhogy(ott van balra ahonnan kezdjük a szintet)bebújsz vhová, kivárod a három percet és odamész
  • Axl Rose
    #331
    Hali megint !

    Tanaka épületében mit kell csinálni ?
    Kinyírom azt a 4 pirosruhás kurvát, meg a tógás barmot, utána akárhova megyek mindig jönnek 600-an és kinyírnak..

    Találtam valami kulcsot, és egy laptopot, megnyomom és elkezd számolni valami security 3 percről visszafele...

    ???
  • steweee
    #330
    talán még az automata újratöltést kellene kivenni, mert általában épp a legrosszabbkor lát neki frank, és ha már egy golyó is hiányzik a tárból nekifog egy idő után. meg furcsak hogy ha kivallatok vkit és köp, akkor nem ha kivégzem még frissiben akkor mínuszt kapok, míg ha shieldelem és utána lövöl le akkor pluszpontot. sztem ha egy vallatás már sikeres volt, akkor ha kivégzed ua vallatásba akkor butaság levonni, az csak akkor járna jogosan ha nem sikerül.egyébként a végefelé már eléggé húzós vallatások vannak, főleg a szeletelőgépes nehéz, jól meg vannak oldva hogy különböző kínzásoknak különféle technikái vannak. ki kell tapasztalni őket
  • steweee
    #329
    köszi, azóta már megtaláltam és végigvittem a gémet. konklúzió: egy nagyon jó szinvonalas játék volt, de sajnos még várni kellett volna a megjelenéssel egy kicsit. sok olyan apró hiba maradt benne, ami csúnyán leront egy ilyen játékot. ha ezek nincsenek akkor olyat is üthetett volna mint annak idején a max payne.pl:
    a halálfejes embléma a phantom koppintása, bát a marveles fiúk csak jobban tudják, bár ez a legkisebb gond.az irányítás még nem teljesen kiforrott, egyetlen tárgyra sem lehetett felugrani/átugrani mint a maxiban, pedig az a régebbi. talán beletehették volna már egy ilyen játékba, hogy a soft bútorokon át lehet lőni, eléggé rossz mikor vki megbújik egy bőrkanapé vagy ult mötött, és egy egy szövet vagy egy lécdarab állítja meg a golyót.a célzásnál jó ötlet hogy eléggé nagy a szórás, így nehezebb a játék, nem lehet kvékezni és pillanatok allatt darálthúst csinálni mindenkiből, viszont talán nem olyan áron hogy szinte lehetetlen normálisan célozni, mire becélzok vkit visszabújik a sarok mögé. ez hogy bújkálnak és kikilőnek viszont őrült jó újítás, egész intelligens az ai, csoportosan támadnak, menekül némelyik ha nagyon megsebesül, ha kezét találod kiejtheti a fegyvert, majd ha mással foglalkozol egy darabig, újra felkap egyet a földről. sztem az egyensúlyt nem tudták eltaláni a ellenfelek golyóállósága terén, a mi sebesülésünk és a célzási képesség között. kurvára idegesítő tudott lenni a vége felé amikor egyegy szürke vagy fehér páncélos japcsiba egész tárakat kellett belelőni hogy megdögöljön, teljesen irreális és rohadtul zavaró hogyha közben eltelálnak akkor nem tudsz lőni. persze ez reális, de nem úgy hogy a punisherből meg egész szobrot lehetne önteni ha kiszednék belőle a golyókat. inkább sebeztek volna sokkal nagyobbat az ellenfelek rajtunk, cserébe mi úgy célozhatunk mint a maxiban csak mondjuk nagyobb szórással és az ellenfeleknek sem kell ilyen sok találat. ami még nagyon zavaró volt, hogy nem igazán lehetett beállítani hogy a másodlagos fegyver egy vagy kétkézzel akarod használni. például ha kifogy a puska, akkor mindig két pisztolyt használ ha már korábban kettő volt nála. és talán az óriáspisztolyokat mint a desert eagle és a nagycolt nem kellett volna kétpisztolyossá tenni, mert azok kétkezes fegyverek, bár megmondom őszintén azért engem is elfogott a vágy hogy két ekkora stukkerrel tüzeljek így. a gránátvetős fegyverek viszont a játék szégyenei hogy a sima gránátot lövik, inkább ne is rakták volna bele mert undorító így. hát most így ennyi jut eszembe, de azért hozzáteszem hogy egy nagyon jó játék még így is és a rengeteg újítás igen biztató és feldobja a játékot, a helyszínek is szépek és változatosakl. talán egy peccs vagy a következő rész
  • Laky
    #328
    nem élvezed a gémet :)

    ne számolj pályákat :)
  • Axl Rose
    #327
    Hi !

    A Stark Towers után még hány pálya van ?
  • Csuhai G
    #326
    Köszi!
  • Braveheart
    #325
    az utolsó :)
    amúgy a dzsungeles rész végén van
  • Csuhai G
    #324
    Hali!

    Megmondanátok, hogy melyik pálya az, amikor az orosz hordókat dobál?

  • Nagydög
    #323
    steweee!

    A hutokamraban hatul van egy kis helyiseg, ott van egy tusz. Ha kiszabaditod, jon egy urgepasztor, es tovabbenged.

    Nagydög
  • Duddits
    #322
    Nah, csak rájöttél, hogy felesleges? Úgyse nézi senki.
  • steweee
    #321
    a meat packing plantban ahol 5 foglyot kell megtalálni már megvan 4, és amerre tovább lehetne jutni ott zárva van az ajtó (a nagyterem amiből nyílt a két hűtőkamra meg lőtték egymást a rivális bandák)és a létra az ajtó mellett le van szakadva, ott hogy kell továbbjutni? mert már egy órája tökölök ott és nem találom a megoldást
  • Laky
    #320
    vagy minden 10 percben
    mellékes