439
  • cicai
    #399
    mikor elfárad akkor oda kell vinni a kijelölt dolgokhoz és beleverni a fejét
  • cicai
    #398
    király ez a játék
  • steweee
    #397
    én kinyírtam már egyszer mikor végigjátszottam, tudom hogy volt vmi trükkje de már nem emléxem. próbáld meg a topicban keresővel, vagy ha pár nap múlva odaérek elmondom ha megöltem
  • vader
    #396
    ahh itt nincs mivel belelőjek. most találkozom először vele. otthon vagyok, és letettem a csúzlikat. egy bárd van, meg egy gumibot. ennyi. de nem találok olyan billentyűt amivel ezeket használhatom. csak hozzávágom max. azzal meg sz*rt se érek. csak dühösebb lesz a benga.
  • steweee
    #395
    akkor kell belelőni amikor hozzád akarja vágni, ha jól emléxem mert akkor a kezében robban (nem biztos, de vmi ilyesmi)

    amúgy most megint feltettem, és csodálkozom hogy nem igazán tetszik a grafikája. pontosabban szép, de nincs benne se AA se AF, mert igen csúnyák a szélek. lehet vhogy bekapcsolni? mert alapban csak a felbontást lehet állítani
  • vader
    #394
    csao

    a ruszkit hogy fektetem ki az első találkozásunkkor? mert nem tudok mást csak ráugrani a hátára, meg hozzávágni a dolgokat.
  • eightmiles
    #393
    tudja valaki, miért írja ezt ki a telepítésnél? (1. cd)

    Feature transfer error

    Feature: DefaultFeature
    Component: NewComponent1
    File: H:\data2.cab
    Error: Data error (cyclic redundancy check)

    elméletileg a file nem lehet hibás, haver is erről a lemezről játszotta be
  • Shep
    #392
    Akkor vmi hiba van, mert lent mikor körbe körbe rohangáltok, vannak hordók (tisztán emlékszem) és mikor melléjük és akkor kell őket szétlőni, elég húzós de így kell kinyírni.
  • joe1980
    #391
    vannak ehhez a játékhoz modifikációk?
  • Axl Rose
    #390
    Screenshot ?
    Nem ugrik be a pálya...
  • LC Finntrol
    #389
    Az addig ok,de amikor már lejön és lángol az egész csávó,akkor nincs hordó.
  • Shep
    #388
    A hordókkal lehet kinyírni, mikor melléjük ér akkor lődd szét a hordókat.
  • LC Finntrol
    #387
    Hogy kell kinyírni a Ruskit amikor lángol a feje?Akárhogy lövöm nem sebez,a katonák meg mindig kinyírnak
    PLS Segítsetek
    Előre is THX
  • LC Finntrol
    #386
    Én most ott tartok h a Ruskit kell kinyírni(amikor elösször próbáltam az fasza rész volt) végleg.Ezután még mennyi van hátra?
  • joe1980
    #385
    szeva Axl rose.lehet,hogy hiba volt egy frankó akciójátékot (San andreas)ősszehasonlitani ezzel ,de annyira felidegesitett hogy csak a lövöldözés,és semmi változatosság.Shepnek meg azt szeretném mondani hogy a kivégzések változatosak ja ,persze a total overdoseban ott igen.punisher nem tud a falrol oldalt szaltót nyomni,nem tud 360 fokba felugrani lassitott módba,nem pőrgeti vissza az idöt ha meghalsz csak kiirja,hogy you died oszt kész,de azt lusta kiirni,hogy MISSION ACOMPLISHED ha egy pályát megcsináltál.jobb a Total overdose ettől sokkal.ebbe a játékba elfolytottak egy érzést,ami a változatosságra hallgat.egyébként egy ujságcikk miatt haragudtam meg rá nagyon,ott irták hogy lesz benne természetesen idölassitás meg ilyen (furcsa a Totalba van).én örültem volna és nem lett volna szánalmas belerakni azt.nem akarom ,hogy megharagudjon rám a két illető de az elején még néhány pálya miatt tetszett, de a total overdose jobban tetszik.meg,hogy kategoriája mindkettönek third person,mindkettöbe lehet lövöldözni.ennyi.peace
  • LC Finntrol
    #384
    Hú öcsém ezek a hangok ebbe a gémbe,akkora BUG mint az állat...A fegyverhangok ennyire ellenének baszva,vagy csak a warez miatt van ez?
  • LC Finntrol
    #383
    hy all
    Én most kezdtem el a gamét és sztem nem lett volna annyira rossz ha nem csak a vérességével akarták volna eladni.Egy idő után monotonná válik.a PC Guru 40%ánál én azért többet adtam volna,mondjuk olyan 65-70%.Helyenként szórakozttó,a rajongóknak biztos nagyon bejön.
    Amúgy hány pályás az egész?
  • joe1980
    #382
    hy moraldsan.ha akarod tudni az elején még jó játéknak tituláltam én is,de amikor a közepéhez értem sajnos egysikúnak találtam.muszáj ennek a játéknak mindenkinek tetszenie?nekem egy kalapot sem ér.ez nekem a véleményem.Kérdem mi jó ebben,hogy csak lövöldözöl?sajnálom,vannak ennél jobb akciójátékok.
  • moralosan
    #381
    ohhohhhóó ez egy jó játék, végig is vittem.
    Sajnálom, hogy a közvélemény lehúzta :/

    joe neked meg annyit, hogy végigviszed, erre nem tetszik... nem értem a logikát
  • joe1980
    #380
    Elnézést kérek Axl Rose tőled,ne haragudj.Minden punisher játék kedvelőtől bocsánatot akarok kérni,de mi jó abban hogy mész a pályán és csak lősz.de akkor ez a játék milyen kategoria?Axl Rose legyszi mond meg!
  • Shep
    #379
    kivégzések, vallatások, rage módban ott vannak a látványos gyilkolások mi kell még neked, a SAt meg inkább ne is hasonlítsdd a Punisherhez, mert teljesen más kategória.
  • Axl Rose
    #378
    1.: Ez nem GTA SA
    2.: Ez nem Total Overdose
    A bullet time spec nem hiányzik, de ha lenne benne akkor most azt írnád, hogy milyen szánalmas hogy lekoppintották a Max Paynet.

    Olvasd végig a 377 HSZ-t, nagyon sok embernek tetszett/tetszik ez a game.

    És szerintem eleve hiba összehasonlítani a GTA-val és a Total Overdoseval...

    Én nem azt mondom, hogy "lehetett volna jó játék belőle", hanem hogy ez egy jó játék.
  • joe1980
    #377
    lenne nehány kerdesem ezzel a jatekkal kapcsolatban.1-Miert nem valtozatosak a kuldetesek mint a GTA san andreasban?.2-Miert nincs latvanyos mozdulat benne mint a Total Overdoseban?3_Miert nincs benne bullet time,hiszen sok palyan jo lett volna.Nekem nem tetszik ez a "játéknak" nevezett valami.én speci az olyan akciókat szeretem ami változatos.nekem megvan de bánom,hogy végigvittem.sajnos ez a véleményem.lehetett volna jó játék belőle.ennyi.
  • evil 007
    #376
    van a gemehez végigjátszás???
  • FoToS
    #375
    Az orosz hogyan kell kinyirni?
  • asfa
    #374
    igaz lehetett volna jobb is de azért el lehet vele nyomulni.
  • Harly18
    #373
    Csak ha belegondolunk, hogy a Doom 3 is 3 cd...
  • Axl Rose
    #372
    De bizony, olyan jó
  • báttyó02
    #371
    nekem 250mega össz vissz

    annyit megér .D
  • Harly18
    #370
    Nem annyira jó a játék, hogy 3 cd méretű legyen, sajnos.
  • reménytelen
    #369
    Nekem kifejezetten tetszik a játék, a grafika nem egy Far Cry, inkább olyan Hitman szintű. Meg lehet szokni, az emberek szerintem csak az átvezetőkben néznek ki szarul, mert ott túl közel mutatják őket. (Pl. a rendőrnő, meg a felügyelő) Tetszik a sokféle gyilkosság és kihallgatási módszer, meg a sebesülésnyomok az embereken.
  • Guco
    #368
    Köszi, megpróbálom :)
  • Axl Rose
    #367
    ha már bejött az anim hogy ott a feje, és kezedben a hűtőajtó, akkor huzogasd az egeret fel, és le :)
  • Guco
    #366
    Hogy lehet megcsinálni azt a részt, amikor az orosszal (farmer, fehér piros csikos polóban) egy szobában vagyok és villog a punisher ikon a hűtő előtt, odalököm kinyitja az ajtót, odatolja a fejét, és nemtok semmit se csinálni.
  • fistin
    #365
    pfú mekkora kaki
  • sd54321
    #364
    ez jó kérdés....
    lehet, hogy rosszul van konfigolva a game hang beállítása (a3d, eax, stb...) sztem ezeket próbálgasd
    de persze lehet hardveres bibi is (vagy directx, stb)
    a windóz lelkivilágát már Gates sem ismeri...
  • littleNorbi
    #363
    Miért nincs hang nálam a játékban (de a menüben van) ???
  • sd54321
    #362
    Tudom, hogy már nem ma volt de üzene a kis tini, beképzelt faszkalapnal fitutufi-nak a 23-as hozzászólásra, hogy nem mindenki olyan barom és elszált mint Ő.
    Íme:
    http://51.xappli.free.fr/
    aztán
    http://52.xappli.free.fr/
    és így tovább
    A hlm-pshX1.partXX.rar fájlokat kell lehúzni. Nézzeteke be az alkönyvtárakba is! És ott van az info fájl is:
    http://51.xappli.free.fr/hoodlum.nfo

    Én leszedtem és müxik. Nem rossz game, egész jol elvagyok vele.

    Úgyhogy kis beképzelt irigy faszkalap, bekaphatod!
  • Axl Rose
    #361
    Mi nem jön össze ?
    Bemenni az ajtón, vagy túlélni a 3 percet ?
    Szerintem az utóbbi nehezebb :)

    Az ajtó csak akkor nyílik ki hogyha lejárt az idő, de ha lejár az idő, még legalább 10 másodperc mire kinyílik az ajtó. Egy festmény az ajtó egy fehér falon, a festménytől balra pedig egy beugró, ahol kinyithatatlan ajtó van, (legalábbis számodra), mert az ellenfél onnan (is) jön. De ha lejár az idő, és sikerül bemenned, ottis van hatezer ellenfél, szóval tartalékolj az energyvel !
  • Braveheart
    #360
    a daruval szét kell verni a hajót
    úgy kell mozgatni mint mikor az egérrel szabályozod hogy mennyire verd bele a manusz fejét a padlóba(föl-le)