439
  • fitutufi
    #78
    én teljesbe nem tapasztalok ilyet
  • Glpetyus
    #77
    Na meKnézzük ezt a demót ^^
  • grebber
    #76
    Na megy a game nem tom iért hibázott elsőre.

    Nem egy nagy eresztés.
  • Braveheart
    #75
    leszedtem a demot és tetszene is, de olyan furcsa vmiért... ahogy fordulok pl., akadozva követ csak a kamera, pedig nem szaggat a játék... tök idegesítő
  • fitutufi
    #74
    a menü is jó még azt kihagytam...
    most vok 3. pályán
  • atwe
    #73
    szerintem a játék egy kalap szar
    unalmas
  • Gabe18
    #72
    Jó volt,ahonnan én szedtem ott meg a 3. cd-ként felrakták ujra a 2.-at.Persze hogy nem volt jó...
    Szerencsére mára korrigálták,majd ma kipróbálom ezt a csodát.
  • fitutufi
    #71
    kipróbálva...
    graf a karaktereknél jó , de a környezet az fos
    hangok jók
    az írányítással semmi gondom , csak néha a kamera bezavar ha túl közel megyek valamihez mondjuk egy falhoz.

    nekem tetszik , egy kis játék a stalker előtt :)
    amig nem jelenik simán végigvihető...
  • báttyó02
    #70
    Na valaki irja már le milyen,mert akkor leszedem azt a 1,9 gigát ha megéri......
  • grebber
    #69
    Telepítés 3/4-énél hibát ir ki. :(
  • Scholes18
    #68
    a filmhez mennyire kapcsolódik?
  • Glpetyus
    #67
    No ez is kijött? :O
  • djcom
    #66
    :)
    Na fél órányi játék után azt kell mondjam igaza van a cikkírónak.:)
    Lőni,gyilkolni,nem gondolkodni.
    A grafika elég elavult,bár a havok motor kicsit feldobja a játékélményt.Hangok elég jók,irányítás:consolbeteg:(
    Egyszer elmegy...

  • dardevil
    #65
  • dardevil
    #64
    Megjelent a Punisher
    2005. január 20. 10:27

    A The Punisher című játékot nagyon könnyű egy félmondatban leírni. Menj A pontból a B pontba és ölj meg mindent ami él és/vagy mozog. Mondani sem kell, hogy egy játékot, mely erre alapoz, szétszednek két óra alatt, de ez valahogy elérte, hogy jó kritikákat kapjon.

    A THQ által megkreált rémálom akció a Marvel képregényen alapul és több, mint 120 egyedi gyilkosságot tartalmaz. A fejlesztőgárda, a Volition, igyekezett minél hűségesebben ragaszkodni a képregény sorozat alapjaihoz, melyben egy ultra erőszakos antihős legjobb szórakozása a kegyetlen önbíráskodás. A történetet a Punisher alkotópárosa írta, mégpedig Jimmy Palmiotti és Garth Ennis. Sikerült visszaadniuk a képregény szélsőséges, sötét világát. A játékosok Frank Castle, azaz a Punisher (Megtorló) bőrébe bújhatnak és nekivághatnak egy bosszúval telített igazság-túrának.

    A játékosok minden információt megszerezhetnek az elkövetőktől amire szükségük van, persze ehhez szükség lesz néhány régimódi büntetés kiosztására is, ami megereszti a bűnözők nyelvét. A bűnözők fontos dolgokat mesélhetnek el, s a "meggyőzés" erejétől függően többet-kevesebbet, vagy fontosabbat is hajlamosak kikotyogni. A játék kihasználja a környezetben rejlő lehetőségeket is, mégpedig 120 különböző módon teszi lehetővé, hogy kivégezzük a bűnösöket. Itt nemcsak különböző eszközökre és fegyverekre kell gondolnunk, hanem olyan speciális kivégzésre, ami helyszínspecifikus.

    A játék a polcokra Playstation 2, Xbox és PC változatban kerül ki, ahonnan az elmondottak alapján néhány országban valószínűleg hamar el is távolítják, még akkor is ha korhatáros (természetesen felnőtt kategóriájú). Gondolok itt például Németországra, ahol már hagyományai vannak a számítógépes játékok betiltásának. PC-re kb. 8000 Ft, a Playstation 2 és az Xbox változatok pedig kb. 10 000 Ft-os ajánlott fogyasztói árral hagyták el a kiadót.

    www.sg.hu
  • fitutufi
    #63
    már csak pár file , de most suliba megyek majd 2-kor tesztelem
  • Braveheart
    #62
    köszi
  • fitutufi
    #61
  • Torry
    #60
    www.bithumen.tx.hu
  • báttyó02
    #59
    cimet tudnál mondani?
  • Braveheart
    #58
    Vki nem mondaná meg mi a Bitorrent magyar lapja? Elveszett a címe, keresők meg nem látják.
  • Dynamic
    #57
    Egyébként szerintem ezek a "én már szedem" meg "lent van a 2.cd" szintű kommentek a lollerek és teljesen feleslegesek.
  • Dynamic
    #56
    Bittorrentről már le lehet szedni.
  • fitutufi
    #55
    loller
  • hitman 1911
    #54
    Bazz mi ekkora titok hogy honnan húzzátok lefelé??? Legalább privizzétek meg gecie.
  • Gabe18
    #53
    Tessék itt egy ismertető róla,igaz a Call of Duty-ra "optimalizálva" de ezután már csak kiigazodsz rajta. ITT

    De hogy ennek mi köze a Punisher-hez,azt nem tudom,majd mindjárt én kapok büntetést mert itt irok ilyenekről...
  • Gazsó Csaba
    #52
    ezt még megtorlom(csak vicc)
  • Gazsó Csaba
    #51
    na jó van nem nyaggatlak titeket csá
  • Gazsó Csaba
    #50
    hát szarnak rám
  • fitutufi
    #49
    szerintem itt is
  • Gabe18
    #48
    Hát igen,inkább annak a játéknak a topicjában kérdezd,amihez szervert keresel.
  • fitutufi
    #47

    [úgyis behal mit izgulsz]
  • Gazsó Csaba
    #46
    tudomde szarnak válaszolni máshol
  • Gabe18
    #45
    Hát este 10-11 között lesz meg,ha a tvnet is ugy gondolja,mert délután is behalt egy negyed órára...
  • fitutufi
    #44
    kicsit eltévedtél...
  • Gazsó Csaba
    #43
    mert nem talál szervert
  • Gazsó Csaba
    #42
    ne haragudjatok de teljesen nem ide tartozik a kérdésem:nem tudjátok hogyan lehet használni az all seeing eye-t
  • fitutufi
    #41
    neked könnyű 130-140-el húzol
    én meg csak 69-cel kecie
  • Gabe18
    #40
    Csordogál nekem is már,megnézem de sokat nem várok.Aztán hátha pozitiv csalóás lesz.
  • fitutufi
    #39
    1. cd lejött most tartok a 2. 14-es rar-jánál