439
  • Solyom2
    #439
    Helló!

    Most raktam fel a játékot és azt kérdezném hogy honnan lehet leszedni az uncensored patchet?
  • Shep
    #438
    Az egyik borospolc a megoldás ha jól emlékszem, hogy el kell tolni, vagy kapcsolóval nyílik -e azt már nem tudom. Persze lehet rosszul emlékszem.
  • megalodon
    #437
    Egyszer már játszottam a játékkal kb 2-3éve majdnem végig vittem,de abbamaradt.
    most ujra elkezdtem,de elakadtam.
    A páéya ugy kezdödik,hogy kikelek a koporsóbol mindenkit kinyirok majd a mellette lévő teremben is,császkálok össze vissza lemegyek a pincébe ahol kinyirok mindenkit kifaggatok egy hapsit ugy hogy bedugom az égetőbe aztán még egy kissebb helyiség ahol elakadok ugyanis nincs több ajtó. Merre kéne mennem??
  • zyppy
    #436
    megvan
  • zyppy
    #435
    Az orosznak melyik gombbal kell rábaszni a fejére a hűtőszekrényajtót?
  • bence19940611
    #434
    Helló all!Én most kezdtem a játékot és tudnátok mondani patcheket vagy valami ilyesmiket?Előre is köszi a helpet
  • Wolfi24
    #433
    The Punisher - More Gore Pack No Black & White, ezt a patchet nem tudja valaki egy tárhelyre felrakni, mert én nem tudom beszerezni, mert olyan szar helyekre vannak feltéve...
  • Wolfi24
    #432
    Hi! Arra vagyok kiváncs, hogy hogyan lehet kikapcsolni a cenzúrát a jó brutális részeknél? Én nem bírok rájönni! :D Raven456 te hogyan kapcsoltad ki?
  • Raven456
    #431
    már megoldottam
  • Raven456
    #430
    Hello azt szeretném kérdezni hogy a cenzúrát hogyan kell eltüntetni a jó ölős részeknél
  • raider5
    #429
    mind1 már megvan:D
  • Raven456
    #428
    Hello azt szeretném kérdezni hogy a cenzúrát hogyan kell eltüntetni a jó ölős részeknél
  • raider5
    #427
    hali!
    most vagy énvagyok a hülye vagy nemtom:D mert ugyebár nekemis fentvan a Punisher és van az a pálya amikor az egész ház felég..és ott nemtudom hogykell megszökni..mert addig vagyok meg h bemegyek 1 titkos ajtón amit az óra által nyitottam ki és felnyitom a biztonsági cuccot hogy ne legyenek lezárva az ajtók ésha kimegyek a teraszra akkor meghalok ha letelik az idő deh ha bent maradok és lemegyek akkor ott csak megölök 2-3 emberkét és találok 1 zárt ajtót meg egy liftet amibe szintén nemtudok bemenni és meghalok mert ugye az idő lejárt..és nemtudom mitkell...ha valaki tudja h mitkell csinálnom vagy mitrontok el legyen olyan kedves és írja már le ide nekem :) köszönöm. üdv
  • KOVU
    #426
    hali
    segitene valaki én most raktam fel ezt a játékot és bele tettem ezt :The Punisher - More Gore Pack No Black & White de ugyan ugy feket fehér lesz a kép amikor spéci valattásal ölök meg vkit..
    vagy nem ezt kell bele tenni ahoz hogy kivegye?
    vagy én csináltam rosszul vmit ?
    elöre is thx ^^
  • G04LK33PeR
    #425
    kinek a pap kinek a papné (nekem a lánya )
  • joe1980
    #424
    Kane and lynch!!!!!
    1 kibaszott jó
    2 coop-os
    3 jobb mint ez!!
  • steve89
    #423
    Hali
    Nekem a játékban van hang, kivéve zene, és az emberek se beszélnekm ég nem is jajgatnak, ha odamegyek vkihez éskiírja h talk akkor is csak tátog, de semmi hang, csak puska és effekthangom van
  • dj márkó
    #422
    hy
    Valaki meg tudja mondani hogy 100% save-t hol találok hozzá??
    elöre is kössz
  • G04LK33PeR
    #421
    sztem videókártya nem bírja, bár ilyen ügyben én béna vok
  • Kristóf00
    #420
    hello!Eg segítség kéne!
    Mikor elinditom a gamet zsírul fut meg minden, de mikor elkezdi tölteni a pályát akkor nem megy tovább csak tölt és tölt .DE nem megy tovább pedig má sokszor ujratelepítettem!!MIT CSINÁLJAK??plz vki segitsen!
    előre is köszi
  • G04LK33PeR
    #419
    kár h megállt itt az élet:S
  • joe1980
    #418
    nekem most a marvel ultimate alliance tetszik.zseniálisan frankó
  • gamerboy91
    #417
    Játszik még ezzel valaki?
    Én ma teszem fel és hozzá az Uncut patch-et.
  • TheBerzerker
    #416
    Én kb most kezdem majd el 15odszörre végigvinni. Zseniális játék.
  • joe1980
    #415
    Nekem se tetszik.Az overdoset most vittem vegig masodszor,ugyhogy maradok az akcional.
  • PAYNE
    #414
    sztem nem
    spanomnál jáccotttam vele nekem teccett csak nem tom felrakni most
  • Deajka
    #413
    Semmit ne csinálj. Szerencséd van, ritka szar játék.
  • PAYNE
    #412
    segítsen már vki
  • PAYNE
    #411
    hali!
    valaki segítsen már please, mert mikor belerakom az 1es cédét azt írja ki hogy:

    Setup has experienced an error:
    Please do the followings:
    -Close any running programs
    -Empty your Temporary folder
    -Check your internet connection (internet-based Setups)

    then try to run setuo again
    error code: -6006micsináljak hogy fel tudjam venni??
  • joe1980
    #410
    Ha valaki ismeri a képregényt,irja már meg miről szól,mert lehet,hogy ezért nem tetszik e stuff mert nem értem.Nem olvastam a képregényt,de jó lenne ha valaki leirná miről szól (naggyábol).fontos lenne,könyörgöm vki válaszoljon plz.
  • joe1980
    #409
    Nincs igazság!Egy ujságban e játék kapott 71%-ot,és most ebben az ujságban a True
    Crime 2 kapott 58%-ot.miért,azért mert az változatos és jó a hangulata,a story ott van.Miért nem kapott a True crime 2 is legalább ugyan ennyit?A grafika itt is mosottas, meg abban is.irányitásban nekem jobb a True 2 -é.Nem haragszom, semmi baj.Tudom,hogy ez a játék képregényfanatikusoknak készült.(ui:a total overdose
    legalább több pontot kapott 81%-ot hálistennek.)Félreértés ne essék,nem ezzel a stuffal van a bajom.Csak a true 2 jobban tetszik,és rosszul esett,hogy egy olyan
    játék ami változatos, kap kevesebb %-ot.Sajnálom ,hogy a punishernek nem lesz második része.Reméltem,hátha változatossá teszik majd.
  • joe1980
    #408
    kösz!
  • Csuhai G
    #407
    Nem lesz!
  • joe1980
    #406
    Valaki válaszoljon plz!
  • joe1980
    #405
    Haragszotok rám?
  • joe1980
    #404
    Nem tudja senki lesz ennek második része?mármint a játéknak.
  • Doki17
    #403
    Már rájöttem bocsi.
  • Doki17
    #402
    Ezeket a speciális kivégzéseket hogy kell csinálni az addig oké hogy oda állok az emberkével a jelhez miután megynomom az E-t nem tudok semmit se csinálni.

    Elöre is kösz a segítséget.
  • joe1980
    #401
    Elnézést szeretnék kérni az alant levő hülye irásom miatt,csak a csalódásom szolalt meg belőlem.Lehet,hogy e játék annyira nem gáz,hogy azt én hittem.Volt egy game ami nagyon jó lett volna ha gépre is kijönne ez pedig a Blade 2.F..
    sza lett volna ölni a vámpirokat benne.Király lett volna ha Punisher is beszólt volna valami furcsát nem csak azok akiket le kell lőni,plusz ha a falnak lehetne simulni pl:a metal gearbe (ezt is az ellenfelek megtudják sajnos).Lehet,hogy a kivégzések változatosak,de a játék nem az és nekem ez volt a legnagyobb hiba.Peace
  • joe1980
    #400
    E játék miatt gyülöltem meg egy régi kedvenc stilusomat a TPS-t.Kérdem én mi abba jó hogy csak lövöldözöl,arra nekem jó az UT 2004 is.nem csak ez a játék az amit gyülölök, hanem az ehhez hasonló Dead to rightsot is utálom.Soraimat egy kedvenc TPS (még anno) a Shadowman föszereplőjének Mike-nak a szavaival zárom,amit a hajóján mondott a játék bevezetöjében:i hate this shit.