21
  • xavier
    #21
    Nem lehetne az ilyen okos politikusokat félretenni?!
    Mielőtt a hazaiak is rájönnek hogy milyen jó 5let és átkéne vennünk...
    Egyébként a nép a hibás hogy hagyja az ilyen embereket hatalomhoz jutni...
  • HUN Tick
    #20
    én írok 10et 1 hónapban és 2-3órát beszélek
  • Darth Sith
    #19
    én spec utálok telefonálni. Inkább SMS-eket írok. Havi 70-80 SMS simán megvan, míg mellette max 1 órát beszélek.
  • Piscator
    #18
    Úgyis csökkenne az adó(sság), ha kevesebbet lopnának, digó előitéletek nélkül.
  • trabant
    #17
    Nem kell Afrikába menni csóró emberekért, elég lemászni a Nyugati aluljáróba...
  • Atomreaktor
    #16
    Miért nem lenne mindegy, hogy 20 vagy 23 Forint?
    Persze csak akkor lenne értelme, ha tényleg értelmes célra költenék. Pl államadósság, vagy jótékonyság. Igen, ez az. Ha már az utcán legtöbben nem dobunk oda egy 20-ast sem egy kéregetőnek, akkor itt a módja. El lehetne küldeni Afrikába, meglenne a helye és én nem irigyelném.
  • eke
    #15
    Archkoven! Tökéletesen igazadvan! Nemcsak egyívásúak de, mindkettő egyszintű korrupt, cezaromán hatalommániás. S bár ez sokakat most felháborít akkor is objektív tény. Tessenek csak utána nézni. Persze szép kis hazánkban egykutyák a politikusaink, önkörmányzati képviselőink stb. Lehetne ragozni...
  • sweech
    #14
    30
  • SirBubu
    #13
    zseniális gondolat
  • archkoven
    #12
    Már bocsánat, de nem ez a pofa a mi Viktorunk piszi pajtása?
    Egyívásúak!
  • RpPRO
    #11
    Havi 20 sms nem sok?? En evente irok annyit. Mig bepotyogom, addig 2-3 percet tudok beszelni barkivel es az interaktiv.
  • Cactus
    #10
    Most már nekünk is van egy "vállalkozónk" ....
  • Cactus
    #9
    Ezért jó az ingyen SMS, mert arra nem verhet rá adót. Persze biztos van valami megoldás erre is. Ha pénzügyi szempontból nézzük a dolgot, akkor nagyon jó ötlet, de nálunk fölösleges volna, mert nem államháztartás hiányát csökkentené, hanem egyesek zsebét tömné.
  • Herkulles
    #8
    Nem véletlen, hogy Berlusconi a leggazdagabb miniszerelnök, meg ő nagy olasz vállalkozó :D
  • rolika
    #7
    nah, nem csak nálunk hülyék a vezetők :)
  • Razgon
    #6
    Szemét, mocskos, népnyúzó ötlet.

    Inkább a Baromarú Politikus Hülye Ötlete-adót vezetném be.

    Minden ilyen baromság után szedném tőlük a manit.
  • Mage
    #5
    Nálunk rohadt drága az sms. Csúcsidőben fel tudok hívni valakit 5 forintért, az sms közben 35 vagy mennyi.
  • sweech
    #4
    pl. én jobban szeretem az sms-t mint a telefonálást.
  • Cat #3
    az sms manapság kommunikációs célra értelmetlen, olcsóbb egy percig beszélni vkivel, mint pötyögni
    persze az informális SMS (emailérkezés, nem fogadott hivás) más tészta, de az ugyis másképp van elszámolva
  • Robko
    #2
    Ott még az adóval is jóval olcsóbb az SMS a fizetésükhöz képest
    Mint nálunk adó nélkül.
  • Tpe
    #1
    ÁFA már eleve van rajta nem?