327
  • Toon Link
    #327
    Szerintem jól meg lehet különböztetni a hangjukat. Megumi Hayashibara hangja kellemes, lágy, míg Masamié erősebb, energikusabb. Külön is nagyon jók, de együtt a legjobbak!
    Egyébként a sorozat nem a kedvencem, de a REVOLUTION és az EVOLUTION-R nagyon jók lettek.
  • yuominae
    #326
    Ha-ha ! Nem is gondoltam volna, hogy a lejátszó fajtása lesz a kulcs!
  • Mikike94
    #325
    Köszi. De már letöltöttem MP players-t és megy rajta ( bár az opening elején egy kicsit akadozik, de visszatekerem akkor azt is rendesen lejátsza). Amúgy nem soká készülnek a fordítások slayers evolution-r-hez és azt is halottam hogy már van szinkron slayers revolution. Szóval nézhetünk 4 és 5 slayers évadot.
  • yuominae
    #324
    Az akadozó képre talán a felbontás nagysága lehet a válasz! (Ez persze nem 100%, mert mostanában jött ki az Avatar DVDSCR, aminek a mintája akadt és ahogy olvastam, ez másoknál is így volt, pedig közel sem HD felbontáról van szó!) De a Slayers esetében szerintem ez lesz az ok! Én a következőt tenném, illetve fogom tenni, amikor leszedem az új részeket: a MediaCoder nevű program segítségével, ami többnyire remekül kezeli és konvertálja az mkv kiterjesztésű fájlokat, átkonvertálom olyan felbontásúra, amit pl. az asztali dvd lejátszó is gond nélkül lejátszik (720*480), itt persze ügyelni kell, hogy a codec xvid, vagy divx legyen és a konténer is avi legyen. A feliratot megpróbálom átidőzíteni a Subtitle Workshoppal, de ha esetleg nem megy, akkor megnézem ugyanezzel a programmal, hogy hány fps-es(tehát, hogy hány képkockához illeszkedik a felirat) és a konvertálásnál a már említett MediaCoder-nél beállítom az fps számát, így nagy esély van arra, hogy a feliratot hozzá lehet illeszteni/időzíteni. Ezért az a tanácsom, hogy a felirat fps ellenőrzése legyen az első lépés, hogy ne kelljen több kört futni a konvertálással, mert az igen idő és erőforrás igényes dolog (a gépem esetében ez közel annyi időt vesz igénybe, mint a film játékideje, azaz egy 25 perces anime kb. 20-25 perc alatt lesz kész). Ha esetleg a program beállításhoz kell segítség, akkor kérésre megpróbálok segíteni képekkel. Remélem ez majd ér valamit!
  • Mikike94
    #323
    Akkor ki látta a lost universe-t ?
  • Mikike94
    #322
    nincs tanács?
  • Mikike94
    #321
    Hello. Nem tudtok segíteni HD videóknál? Mert letöltöttem a Slayers Revolution mind 13 részét de akadozik, a felirat elcsúszik stb.
  • Adam5
    #320
    Nah srácok, mi a véleményetek az új sorozatról? :) Szerintem hozza azt amit egy Slayers sorozatnak hoznia kell. Sok régi zene köszön vissza, és a grafika is jó lett szvsz.
  • Adam5
    #319
    Igen az animeaddicton-on ami van az jó az USTEAM-es Avi-hoz. Legalább is a Slayers Nextnél tuti (én pont tegnap próbáltam).
  • Krezga
    #318
    szinkront nézd meg az animeaddicton, és próbáld betenni a te verziódhoz is, hátha ahhoz is jó.
  • Seth
    #317
    Hát milyen verzióra gondoltál?? steam-en ogm-ben van fenn, abba pofonegyszerű berakni a szinkront.
  • Liio
    #316
    Sziasztok!
    Nekem abban kéne help, hogy honnan tudok szinkront letölteni,nem USTEAM-es részekhez?
  • Black Hawk
    #315
    valaki esetleg oldalt ahonan le lehet tölteni a három sorozatot pls :D
  • Krezga
    #314
    Ha felirat vagy szinkron kell: http://animeaddicts.interhost.hu/news.php
    Azt nem tudom, hogy szinkron van-e hozzá, mert én személy szerint animot a legjobban japán(néha angol) hanggal és magyar felirattal szeretem.
    Én a Slayers-hez és a Next-hez innét szedtem le a feliratot.
    Majd neki állok letölteni a Try-t is, mert láttam belöle pár részt, és jónak ígérkezik.(csak valahogy most nem tudok letölteni ftp-kröl..lol)
  • [dvd]
    #313
    Amugy ha kell vkinek valamilyen zene, megvan az összes letezo film, es sotozat zene a slayersbol! :)
  • [dvd]
    #312
    de ha esetleg szinkront tuttok valamihez(osszes moviet, es mind3 sorozatot beleertve) az jobb :)
  • [dvd]
    #311
    Valaki tudna adni linket ezekneka felirataihoz: Slayers Gorgeous, Slayers Great, Slayers Return, Slayer Next, Lost universe ?
  • [dvd]
    #310
    PLS, Nagyon kéne az utolso elotti(51.) részben Lina által elmodott Sárkányiga szövege, főként persze első fele erdekelne, masodik az ugye alap, es a szörny békyló előtti négy sor, előre is köszönöm!
  • Pemack
    #309
    és még egy kérdés: tud valaki olyan oldalt ahonnan le lehet tölteni az összest részt magyarul?
  • Pemack
    #308
    köszi!
  • Adam5
    #307
    Link
  • Pemack
    #306
    nem tudjátok honnan lehet letölteni a második "rész" vagy nem tudom minek neevezik főcímdalát a Give a Reason-t? az első főcím megvan már teljes változatban
  • Adam5
    #305
    én is láttam a bemutatót de sajna nemtom hogy lesz-e Try :(
  • Ottto
    #304
    Nemtom láttátok/hallottátok-e, megint van Slayers a Coolon. Per pill az 1. sorozatnál tartanak. Nemtudja valaki leadják a Try-t is?

    2 rész, minden vasárnap a szokott időben, és szerdán 23:00-tól ismétlés!
  • Adam5
    #303
    Most olvasom hogy az RTL Klub bezáratja a Toon World-et.
  • Adam5
    #302
    jaja!
    én is tegnap akartam felmenni, leszedni róla de már ez a jelszós dolog fogadott.
  • Waterhorse
    #301
    Nahát, a gportalos pegasus alól is elszállt a ló?
    Nem jön be az oldal, mert valami jelszót meg felhasználót kér. Arra persze nincs indexoldal, hogyan is lehet azt megszerezni. Mindegy mert úgyse tölt tőle soha senki:)
  • Ottto
    #300
    Arra kíváncsi leszek, + a Kiddy Grade-re
  • Adam5
    #299
    Pokemon, Slayers, Inuyasha, Blue Gender, Kiddy Grade, Megaman NT Warrior, szal még semmi extra, egyedül talán a Blue Gender az ami komolyabb, arra 16-os karikát raktak ki és így hogy láttam 1részt meg is értem :)
  • Ottto
    #298
    Istekirály :D
    Má megint nem lesz semmire se időm
    Amúgy most milyen sorozatk menek rajta? Azok amik eleinte is mentek, vagy van valami új?
  • Waterhorse
    #297
    Vasárnaponként, 14:25 körül kezdődik, ettől a héttől minden héten két résszel. Az eddigi részek ismétlése.
  • Darkboy
    #296
    ez mikor van?
    régen a south park után volt, most mikor van?
  • Waterhorse
    #295
    Már tegnap volt?
    Nem ma van március 1.-je?
    Már 1 hónapja erre várok, 1 hete minden nap odanyomok, hátha előbb rárakják, tegnap itt még nem volt, ma este már biztos rajta lesz. Mostantól megvan az esti program:)
  • Adam5
    #294
    na szal...elég értelmetlen volt amit írtam, a lényeg hogy márc 1.-tol UPC-seknek van A+ :)
  • Adam5
    #293
    BASSZUS SKACOK!

    nemtudom hogy az isten császárba de van A+ om!!!

    álltitolag március 1.-étol (azaz mától) upc felrakta a a+ -t, szal ti is nézzétek át a csatornáitok mert valszeg ott lapul az A+ :))
  • Adam5
    #292
    jaja, nekem is kuldtek e-mailt
  • hunter2005
    #291
    Senki sem valaszol nekem, ugyanakkor orommel ertesitek mindenkit, hogy vasarnaponkent delutan 3 korul a cooltv-n ujra adjak elolrol a slayerst!!!Remeljuk addig beszerzik a try-t, valaszoljon ma valaki!
  • Waterhorse
    #290
    Újra lesz amúgy 27-től vasárnap a Yugioh után, bár csak ismétlés, de ez is valami.
  • Dennis17
    #289
    Új petíció az A+-ért a Matávkábelen. Légyszives írjátok alá!
    http://www.peticio.hu?module=6&pdid=1120
  • SlayeR AcE
    #288
    Ezt a szemétséget!!!
    Az A+-on előlről kezdik a Slayers-t, ráadásul még az InuYashát is abbahagyják...ha valamibe belekezdenek mi az istenért nem tudják végigvinni??!!