19
  • ngcsnet
    #19
    jah igaz
  • M@TriX
    #18
    nem kell aggódni a menetteljesítményre nincs hatással árkád 1000L :)
  • NEOreg2
    #17
    Hát igen Flat Out, én nem szeretem, ha az autó úgy totálisan törik, de a képektől rámtámadt a zúzhatnék:D
    [Az ándörgránd 2-n kívül még nem nagyon várt más autós játékot]
  • Diocles
    #16
    Kár, hogy a Flat Outtal egy időben jön ki. Azért az utóbbi nagyon odavág, nem érzem őket versenytársaknak.
  • nenad
    #15
    sztem jo ez a jatek, a fizika azert messze jobb mint egy colinX. Ami nem tetszett az a kornyezet egyhangusaga, pl a fak. Termeszetesebben rendeztem volna el oket.
  • Wing Rockling
    #14
    Igaz pár Green Day/Yellowcard/Slpiknot zenével mindjárt feldobhatjuk egy kicsit a játékot
  • Wing Rockling
    #13
    Na hát én nem is vártam mást.
  • CSOCSO
    #12
    nem a race driver 2 re gondoltam!! hanem a toca 2 ra.. ami meg eleg jo szim feleseg volt
  • CSOCSO
    #11
    csak kiprobaltad.. e smeglepett hogy mennyire ubergaz!... egerrel probaltam.. de valtani is valt kozben.e.s azt nemtom kikapcsolni...
    amugy az eger valtas eszmeletlen aranyos lett.. csakhat kozben vezetni bill rol:( halott dolog..
    kormannyal se jo a jatek.. csodalom, tisztelem a fejlesztoket hogy ezt meg tudtak csinalni.. de szerintem a Toca 2 jobb olt ennel.. fizikaban, iranyitasban is..
  • Shan
    #10
    CSocso...mé billentyűzöl, amikó momo-d van...;)
    Amugy a kategóriagyőztesekben egyetértek...
    Fene vigye el, hogy ezt is elszurták...MIÉRT??
  • CSOCSO
    #9
    nfsu iranyitasaban nemsok oromo volt.. inkabb a feelingben.. mikor faszabbat versenyeztem mint akarmelyik filmben a versenyzes...
    nfsu2 ben mar lehet aranyosakat driftelni meg minden .. mar jobb... viszont abban masrol szol a feeling..
    de ne hasonlitgassuk.. mert az nfsu akkor is 800 szor sikeresebb lenne ha a crc-t ugyanilyen formaban az EA adna ki mintha ok csinaltak volna.. max elkuldenek oket a picsbe hogy ilyet hogy mernek ki adni... bar nem rossz.. csak tipikus az a szint amit par nagyon kedves nagyon ugyes maganemberke osszekovacsol...gratula nekik... de inkabb probalkozzanak olyannal ami nincs a piacon...
    pl a buggy racing fasza otlet lett volna.. most nekialltak azok is ilyen jatekot csinalni... kar:( mert LFS nelugyse dobnak jobbat ossze [sajnos]) szal inkabb azok is olyat csinalnanak amibol hiany van...

    mondjuk ha a cross autoknak ilyen iranyitasa lenne a sarban mint a CRC ben.. akkor komolyan elgondolkoznek hogy mit ertenek az invictusnal iranyitas es fizika mellett.. felre ne ertsetek baromijol borul az auto meg minden... csak kisse nevetsegesen mozog jobbra es balra...
    nah bye all
  • CSOCSO
    #8
    irtam.. en foglalkoztam vele.. beallitgattam mindent .kormanyt , pedalokat.. minden faszan mukodik.. a kocsit is rendesen lehet iranyitani de akkor sem tetszik.. inkabb GTR... vagy NFSU2:)

    amugy nagyon tetszik hogy magyar... tetszik a tuningolas konnyusege, bar tobb dolgot is lehetne ilyen konnyen alakitgatni szal jo lenne ez de nemhiszem hogy valaha es meg fogom venni vagy akar csak letolteni...
  • Ombika
    #7
    Jah za lemaradt Street Racing REdline az meg jo!
  • Ombika
    #6
    Allatgattam a diffin stb hajtason de 1-etlen 1 baj van Gran Turismo III-hoz hasonlitok en mar mindent es ahhoz kepest osszes Pc game szar nekem legalabbis,nem is beszelve az NFSU arcade szar iranyitasara nem is ertem azert miert vannak meghallva!!! :(
  • M@TriX
    #5
    az irányításhoz annyit, hogy kicsit rá kell szánni az időt, mindenkinek persze egyéni joga, hogy nem tetszik neki, de mint a cikkben írtam, nekem sem jött be egyből, egy kicsit foglalkozni kellett vele, nagyon sokmindent be lehet állítani. Ha valakinek az állítgatások után sem tetszik, akkor neki tényleg nem tetszik :)
  • The Hedgehog
    #4
    Tökéletesen egyetértek az előttem hozzászólókkal. Nagyon gyengus az irányítás. Még kormánnyal sem az igazi... :(
  • CSOCSO
    #3
    nah ide is leirom akkor
    a kocsi mozgasa igen szornyu!!! foleg bill el.. az auto segge ossze vissza mozog.. es ha elengedem a gazt meg nyomom es kozben ide oda rangatom akormanyt olyat muvel hogy csak pislogok.. mintha ez elso kerek tapadna masik meg havon csuszkalna...
    lol...
    kormannyval mar jobb volt a helyzet.. nem lehetett annyira rangatni a kormanyt igy normalisabb mozgasa is volt a kocsinak...
    bar igy is alakitani kellett rajta mert a zalap beallitas rohejes volt.
    egyszoval..szep meg minden de nagyon nem tetszik.. slr meg akarmit gyartottak meg..eddig csak csalodtam...
    flat out nem lenne rossz de az sem kot le... nfsu2 arcadenak.. szim nek meg GTR!
  • PyRex
    #2
    Flatout-nak sajna a közelébe sem ér :(
  • Ombika
    #1
    Az iranyitast erdekesnek talaltam ,egyenlore flatout jobban bejott! :(