34
  • Tetsuo
    #34
    Na én pont az ojat utálom, a homofób buzikat.. :)
  • Piscator
    #33
    Bush a buzi??? Nem homofób?
  • Slartibartfast
    #32
    Akkor is meg vagyok gyözödve róla, hogy csak le akarják járatni egymást.
  • Slartibartfast
    #31
    Biztos emlékszel a parlamenti választásokra kettö hat tiz stb évekkel ezelött. Föleg azok számítanak, ahol a polgári oldal nem kapta meg a várt mennyiséget.
  • Slartibartfast
    #30
    Bocs ezt nem fogtam. "egyedi ok..." "100% az volt..."
  • Mice
    #29
    mondjuk ha a 3 millához hasonlítjuk a 800.000-et akkor még mindig messze állunk az egyedi oktol, de azért azt is hozzátenném, hogy a kamuszavazatot újraszámolni nagy dolog...

    nem azt állítom h az egész 100% az volt de biztos volt benne az is...
  • TeszteloPontHu
    #28
    A jegyzőkönyvek lezárása előtt minden szavazatot újraszámoltak, ahol kicsi volt a különbség, ott többször is. Csak kismilliószor hangzott el, írták le...
  • _Vegeta_
    #27
    Winnie latta a f911et, de szerinte a rendezo a hulye. :)
  • ZUL
    #26
    "itthon is hányszor újraszámolták a szavazatokat..."???
    mikor?
    ki?
    határidő előtt megsemmisítették a cédulákat, hogy még véletlenül se lehessen megszámlálni
    Pártatlanul nézve a dolgot ez nem volt meggyőző számomra
  • Slartibartfast
    #25
    Megnéztétek a linket, amit ajánl a cikk? (600ezer stb) A kimutatásben szereplö adatok szerint nem csak Bush javára voltak ordító eltérések, hanem Kerry javára is. Azt meg külön bírom, ahogy az összehasonlítást leírja az oldal, meg a cikk is:
    "14 ezer állampolgárból 9 676 volt szavazásra jogosult, közülük 77,5 százalék demokrata, 15 százalék pedig republikánus volt. Kerry azonban ennek ellenére itt is csak 1959 voksot kapott, míg Bushra 4433-an szavaztak"
    Bazze, most számoljam ki, hogy melyik hány százalék? OK, én is látom, hogy megfordult az arány, de kérem, ez olyan összehasonlítás, mintha azt mondaná, hogy a zöld határozottan pirosabb a kéknél.
    Amúgy meg az egész ködösítve van, hogy mindenki azt gondolja, az elektronikus berendezések hibásak. Pedig ez csak ilyen választási utó-anyázás. Le fogják zsírozni, hogy minden rendben volt, csak a Jeff kicsit csúsztatott a nyilatkozatnál.
    Szóval szerintem megint egy újabb összeesküvés-elmélet, hogy ne szeressék annyira Boosh-t, itthon is hányszor újraszámolták a szavazatokat, aztán nem találtak semmit.
  • spR
    #24
    Kinek jól, kinek rosszul... :)))
  • Jimmyke
    #23
    A Fahrenheit 9/11 egy nagyon durva dokumentum film, hogy Bush miket csinált az elmúlt 4 évben, és hogy milyen előélete volt (tipikus apucikedvence figura). Szerintem nézd meg
  • Jimmyke
    #22
    Készülhet a Fahrenheit 9/11 második része. Azé elég durva. Meg kéne merényelni ezt a majomfejű Bokros Gyurit. Rászolgált.
  • Esrohnoil
    #21
    Kapcsolódó cikkek:
    · Jól szerepeltek a szavazógépek az amerikai elnökválasztáson (2004. november 3.)
  • GulaSoft
    #20
    Heheh a hackerek szavaztak :-) Windows rulez!
  • uu
    #19
    seggkroftot jo lenne ha levaltanak, talan akkor nem jonne ide az fbi
  • NEXUS6
    #18
    Szerintem ez a választás meg egész egyszerűen egy hatalmas cirkusz volt.

    Ha egy országban van két (és nem több) főleg angolszász, jómódú, heteroszekszuális fehéreket tömörítő, azok érdekeit képviselő párt. Akkor hogyan is működne a demokrácia?

    Különben is mi köze van az elnöknek az egyszeri kisemberhez. Még az egyes államok vezetői/kormányzói sincsenek vele egy szinten.
    Képzeljétek csak el Európában mekkora felzúdulás lenne, ha egy hasonló jogkörrel rendelkező elnök háborút hirdetne az iszlámok vagy akárki ellen, akik ugyan úgy az országot alkotó kisebbségekhez tartoznak, mint bárki más.
    Mert gyakorlatilag erről van most szó, nem hiszem, hogy a börtönökbe túl sok magas szőke svéd származású amerikai állampolgár csücsülne minden vádemelés, jogi képviselet nélkül, a terror elleni háború ürügyén. Mert közelkeleti származásúból viszont csücsül egy pár.

    Az amerikai választási rendszer meg nemhogy kizárja a pénz befolyását a politikára, hanem inkább erősíti.

    Cirkusz volt ez a javából. A rendezők rájöttek, hogy a betelefonálós meg sms küldős valóseggsók milyen sok pénzt hoznak a konyhára és lemásolták.

    Én amúgy elégedett vagyok, a fő szarkeverőket így is úgy is leváltják: Asskroft, Rumosfeld, Póver. Az hogy ezt ez a paprikajancsi jelenti be és nem a vietnámi hős engem nem különösebben igazgat.

  • uu
    #17
    nem lesz ebbol sajnos semmi, megusszak megint... fbinal is ott van a bagos, elnyomja a csikket skinner hamutartojaban aztan mar zarjak is az ugyet
  • Bucser
    #16
    Én már meg sem elplődök:) De csalásban is van egy aranyszabály. Ne csalj túl nagyot és ne légy túl mohó különben kiszúrják... Itt is ez történt....
  • winnie
    #15
    Látva a Fahrenheit 9/11-et én elhiszem hogy volt csalás..

    ???
  • nenad
    #13
    sztem sem lesz semmi, nem egetnek be magukat a kozvelemeny elott.
  • CSOCSO
    #12
    es mivan ha az fbi is ott van??? szarse lesz...marad ez a buzi a helyen:( meg negy evig:(((
  • Mike at home
    #11
    nohat ott nem csak pattognak, hanem lepnek is
    lasd FBI
  • Mice
    #10
    az egyetlen bibi csak az hogy eddig még egyszer sem másították meg az eredményeket csalt eredményeknél:(

    már többször bebuktak ezek az elektronyos vackok és mégis maradt minden eredmény a régiben...

    majd azt mondják h csúnya bush meg ejnye bejnye aztán megy minden tovább...:( i'm sorry too..
  • Tetsuo
    #9
    Egyébként ha vmi elektronikus akkor az tuti nem biztonságos!
  • selwik
    #8
    Az előre várt arányok, és a tényleges eredmény teljesen olyan, mintha egyszerűen fordítva adták volna le az eredményeket.

    Lehet nagy faszság amit írok, de ha egyszerűen kicserélték a két nevet a központba küldés előtt akkor jöhetett volna ki ilyen eredmény.

    Vmi tuti történt, nem hinném, hogy ennyi álszent ember lenne, hogy nagy "párttagként" suttyomban átszavaz.
  • Tetsuo
    #7
    Ja hamarosan jön a PSP. :)
  • Z
    #6
    Valami nagy dolog küszöbén állunk...
  • galocza
    #5
    http://www.sorryeverybody.com/
    http://www.boldlygoingnowhere.net/se/
  • HuAn82
    #4
    Asszem Mr Fisher-t a közeljövőben "valamilyen" balszerencse fogja érni...
  • Shadow_THH
    #3
    hehe gondoltam :)
    de azt nem vártam volna, hogy az USA beismerje, hogy még ők is tévedhetnek a számolás terén XD
  • Anee
    #2
    Látva a Fahrenheit 9/11-et én elhiszem hogy volt csalás..
    Windowsnak ehez most kivételesen köze sincs:D
  • Nethyrrea
    #1
    ott a kulcsszó. a windows a hibás :P :DDDD

    egyébként gondoltam hogy ilyesmi lesz. ennyire hülyék még az amerikaiak se lehetnek. vagy mégis?