6
  • vincuska
    #6
    Volt gerince elismerni? ;-)
    mi ez a hulyeseg. tulszamlaztak ocsem. elcsesztek. az ami a munkajuk, szarul vegeztek.
    Meg jo hogy 5szor bocsanatot kernek, es azt se bannam ha jovairnanak vagy fel ev WAP szolgaltatast.

    a vodafone is csak egy penzelszivo ceg, mint barmelyik masik - ha azt akarja hogy ugyfele legyen. vigyazzon ra, es ne basztassa mert mashol is lehet szare-hugye telefonalni.
  • AL7
    #5
    Nekem volt Vodás előfizetésem, és azzal nem vertek át egyszer sem. Most, hogy lemondtam, mert lejárt a 2 év, és már nincs szükségem a GPRS-re az utolsó számlán kijött -1100 forint :) Na, nem tudom, hogy ezt visszautalják-e valaha, vagy sem, de nyilván azért beszélek az ügyfélszolival, hogy nehogymán ne, mert ami jár, az jár :)
  • Zoley
    #4
    Ha ez itthon lenne nem is tudna rola senki, nemhogy meg tobbet fizessenek vissza....
  • Bucser
    #3
    " pincér úgy vélte, hogy a dátum is a számla része így hozzáadta a dátumot a végösszeghez:)
  • nenad
    #2
    nem hinnem hogy direkt csinaltak, sztem valami baki volt a rendszerben.
    Jo ez a kep ;) (aztan az is eszembe jutott angliaban sok hely van ahol igy lehet strandolni :D, de ez mar nem tartozik ide.)
  • Freddy TNT
    #1
    Legalább volt gerince elismerni. Bár mi mást tehetett volna ?Biztos feltűnt pár embernek a hiba.