16
  • Demon Eyes Kyo
    #16
    Ha minden sokkal olcsóbb lenne akkor nem lenne másolás és nem lenne aki ebből gazdaodna meg. Ez csak a kiadókon múlik, bakaphassák a gázcsövet.
  • Runo
    #15
    ...és nemsokára kitalálják, hogy a videókártyára sem tehetek majd nagyobb hűtőt, mert ha felemelem a mag frekvenciáját, akkor nem kell megvennem a következő széria vga-t, és sok pénztől esik el a vga gyártó .....

    ezek a qrva törvények mind csak a felhasználók ellen jönnek létre

    Egyébként én is azt mondom, hogy aklinek van pofája ilyen xart árulni , az megérdemli....

    Viszont 1-et nem értek!!

    "Így nemcsak arról van szó, hogy ezek az illegális DVD-kereskedők Büntető Törvénykönyvbe ütköző, szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogokat sértettek meg, hanem a rossz minőségű DVD-kel a vásárlókat is megkárosították."

    Azt hittem eddig, hogy aki ilyen cuccot vesz, az ugyanúgy bűnös...
    Vagy ez annyira jó hamisítvány volt, hogy nem lehetett észrevenni rajta, hogy nem igazi?
  • HUmanEmber41st
    #14
    minimum 10 év kőbánya !!!! de valahol Afrikában!
  • Zsoltika 007
    #13
    Milyen szabadalom a sony-é??? A Playstation tudtommal egy számítógép.
  • RangeR
    #12
    Sufniszinkronos Trója, vászon előtt mászkáló, moziból elkéső berom-ember feje ráégetve a DVD-lemezre a kamerás King Arthur filmen, a képminőség lebutítva, letömörítve, ugrálnak a pixelek a sötét és világos képrészletek között, és van olyan paraj-gané aki ebből jár 5milliós autóval és 22milliós házat vesz belőle. Én azt mondom, ne fukarkodjanak az 5 év letöltendővel és a 30milliós pénzbírsággal az illetékesek!!!
  • sylas
    #11
    a ps2 höz pl nem is te végzed a chippelést hanem vannak konzolos üzletek ott pl foglalkoznak ilyennel nem?
  • efraim
    #10
    Termeszetesen a Sony a tulajdonosa a Playstation konzol es minden hozza kapcsolodo bejegyzett szabadalmi jognak, tehat vegeredmenyben tole kell engedelyt kerned. A Sony egyebkent tobb europai orszagban sikerrel elerte, hogy a modosito chip arulasa is be lett tiltva, tehat annak meg a beszerzese is illegalis...
  • Zsoltika 007
    #9
    Ez mekkora gyökérség!! A playstation is pc lényegében nem???
    Ezt nem szabadna engedni.
  • GABOR16
    #8
    Még jóhogy a Biosz frissítés nem illegális.
    Gondold el, olyan stabilitást kapsz amiért nem fizettél a gyártóknak (esetleg +szolgáltatást, de ez ritka eset)
  • HUmanEmber41st
    #7
    Vérlámák ezek a "kalózok". Ha nem árulnák pénzért a sz***jaikat,nem lenne ebből olyan angy felháborodás, meg rendőrségi ügy. Aki warezolni akar, töltse le magának (én spec megnézem a moziban/kölcsönzöm)ne ilyen zugárusoktól vegyenek, aki meg megveszi ezt a "bóvlit", meg is érdemli..
    A konzolt meg nem szabad chippelni, mert télleg törvénybe ütközik, mert utána olyat tud, amiért nem fizettél a konzolgyártónak..de ez télleg nagy gyökérség. Ha a pc-hez lehet pl bioszt frissíteni, akkor mért nem lehet legálisan csippelni????
  • uu
    #6
    szal erted, kit sertek meg azzal hogy modolom a _sajat_ konzolom?
  • uu
    #5
    de kitol kene engedelyt kernem hogy atalakitsam a konzolom? azt irtad "a szabadalmi jog jogusultjanak engedelye nelkul"
  • efraim
    #4
    Ez sajnos nem egeszen igy van, hazankban a Playstation modositasaval is megserted a szerzoi es szomszedos jogokat, ugyanis az eszkozt nem alakithatod at a szabadalmi jog jogusultjanak engedelye nelkul (1995. XXXIII. tv. 19.$). Ha jol tudom egyedul Ausztraliaban mondta ki a birosag, hogy a felhasznalonak joga van a jatekkonzol vedelmi rendszerenek megkerulesere egy aramkor segitsegevel...
  • uu
    #3
    "5 illegálisan átalakított Playstation játékgépet foglaltak le"

    elvileg nincs olyan hogy "illegalisan atalakitott konzol". a gepeddel azt csinalsz amit akarsz (pl a chip arra is jo hogy import gameket is vigyen a konzol ami legalis)
  • Cormoran
    #2
    Aki pénzt keres vele, meg is érdemli.

    A magán-felhasználókat+ letöltőket ha békén hagyják, akkor nem is szólok semmit.
  • Sliders
    #1
    Az AVÁS patkányok meg gondolkozzanak még azon is vajon miért terjesztik illegálisan a cumókat.

    Segítek: Olcsóbban kéne adni a dolgokat!

    Bár a DVD-k viszonylag normális árban vannak, de szerintem egy szimpla kiadvány lazán lehetne 1-2 ezer forint.