76
Szeretünk Raymond
  • winnie
    #36
    tök normális sorozatáron van, szóval örüljünk, hogy a warner nyomott áron adja a sorozatokat.
  • Random_
    #35
    Nekem is az év végi jutalomból futotta a hiányzó évadokra így már szépen mutat a 3 egymás mellett. :)
    Már csak idő kellene megnézni őket.
  • lembi
    #34
    Hello Mindenkinek!
    Hát szerencsére meg lehet venni a sorozatot, csak az a baj, hogy nagyon drága.
  • blackgamer
    #33
    nekem még csak az első van
    húsvétra tervezem a 2-3 vételt
  • Random_
    #32
    Megvettem tegnap a 2 és 3 évadot.
  • Punker
    #31
    előrendeled, és mikor megjelenik kedvezményesen megkapod :)
  • Random work
    #30
    Előrendelés és megvásárolhatóság között van egy kevés különbség. :D
  • BREMBO
    #29
    csákó
    vanittmég valaki?
  • Punkerwork
    #28
    hetek óta lehet előrendelni
  • Random work
    #27
    A 2. évad DVD-n megvásárolható most kaptam az értesítést levélben.
  • Random work
    #26
    A héten nem vagyok DC-n mert szétkaptam a gépem és pénteken jön az új alaktrész amúgy hétvégén mindig vagyok és éjszaka hétköznap.

    Mátrix, Elite és Independence hubok.
  • Ramore
    #25
    pardon, neked ment a pm!
  • Ramore
    #24
    privát üzi ment
  • Punkerwork
    #23
    én átnézem a mail-t amit kb 2 hetente küldenek + hetente egyszer ránézek az oldalra/fúrumra ha tudom hogy jön valami amit meg akarok venni.
  • Random work
    #22
    Igen csak nem figyelem az oldalt a hírlevelet se mindig olvasom.
    Több szem többet lát.
  • Punkerwork
    #21
    xpress-en kb 1 hónappal lehet előrendelni, én az Al Bundy-kat úgy veszem.
  • Random work
    #20
    Amúgy jelenleg is megvan osztva ami van nekem azokat cserélem le fokozatosan dvdrip-re mert a TV az azért tréé.
    A többi szezont is megveszem aki tud róluk valamit az azonnal jelezze itt.
    Még tervbe van véve a Kés/Alatt is akinek bejön.
  • blackgamer
    #19
    ezer köszi, az összes Raymond fanatikus nevében
  • Random work
    #18
    Jaja! Megvettem nagyon állat az eredeti nyelven is megnéztem egészen más feeling.
    Elkezdem leripelni és majd megosztom DC-n ha valakit komolyabban érdekel.
  • blackgamer
    #17
    első évad kijött DVD-n magyarul (5 DVD)
  • _Vegeta_
    #16
    /me egyetert.
    Jobaratok 4ever. :] Bar asse a humoraert nezem nap mint nap. hehe
  • Random_
    #15
    Azt én is aláírom, hogy van pár rész ami nagyon nem poénos vagy uncsi pl az első rész se tetszett viszont ha az egészet nézem nagyon jó! :D
  • Met
    #14
    nincs humorérzéked
  • winnie
    #13
    én, olykor ha belenézek, mindig keresem, hogy hol tudnék nevetni a sorozaton. nem megy. nem vicces. szerintem. örülök, hogy ez a 9. az utolsó évad:)
  • Metwork
    #12
    mindenki szereti Raymond-ot :)
  • Adam5
    #11
    eheh :D
  • PLaci #10
    HAJRÁ SZABRINA!
  • Adam5
    #9
    Férjek gyöngye szvsz jobb
  • Random_
    #8
    Tudom én osztottam meg őket. :D Másnak nincs is csak nekem és aki tőlem töltött annak. Ma reggel kerestem volna hiányzó részt, de csak a sajátokat találtam meg. :(
  • Random_
    #7
    Ezt én is remélem! Én folyamatosan veszem aviba a részeket, de nem olyan jó minőségűek és most kezdték előlről a vetítést újra, de a szombati részekről lemaradtam.

    A szinkronra visszatérve az utolsó részeken más színészek szinkronizáltak így Ray hangja is már jól elcseszve így a hatást.

    Igazából minden színész nagyon bejön mindben van valami ami nagyon tetszik. Tegnapi részben elment a kábeltévé és elkezdtek társasjátékozni na ott is ment a szurkálódás. :D
  • blackgamer
    #6
    amúgy pár rész van fent DC-n (tvrip)
  • blackgamer
    #5
    egyik legjobb sorozat, én abban reménykedek, hogy talán kiadják pár éven belül dvd-n a részeket
  • Random_
    #4
    A férjek gyöngyét is szoktam nézni bár az nekem kevésbé tetszik. Azt én is észrevettem, hogy bizonyos szereplők megjelennek a másik sorozatban is.
  • Sephi
    #3
    Nagyon a szivemhez nottek a szereplok! Eddig minden reszt lattam (nekem maniam minden ilyen sorozatot megnezni) de oszinten A The king Of Queens jobban teccet (a ketto testver sorozatok azaz sokszor megjelennek a szereplok a masik sorozatbol es forditva)
  • Ch_Slater
    #2
    Az utóbbi fél évben ez volt a reggeli programom ébredés után. Everybody loves Raymond utána meg a Friends a Channel4-on. Bár egy időben a Raymond helyett a Cheers-et nyomták, az annyira nem jött be. szvsz angolul jobb. Főleg a Ray bátyja, nah annak súlyos hangja van.
  • Random_
    #1
    Azért nyitottam ezt a témát mert a keresőben még nem találtam és gondoltam van pár rajongó akit érdekel! Szerintem nagyon jó kis sorozat. Főleg Marie a súlyos mikor mindig beszól Debarának. :D

    Személy szerint engem a szombaton leadot részek érdekelnének. Valakinek megvan videókazin vagy számítógépen?