76
Szeretünk Raymond
  • bestyen
    #76
    kicsit frissült az oldal


    Szeretünk Raymond weboldal
  • bestyen
    #75
    Szeretünk Raymond (katt ide)
  • bestyen
    #74
    Összedobtam egy kis oldalt, nem nagy szám, de ha an rá anyagotok akkor szívesen felteszem!

    http://szeretunkray.extra.hu
  • bestyen
    #73
    Valakinek megvan a Szeretünk Raymond 8-9.évadja felirattal?
  • blackgamer
    #72
    torrent oldalakon is elérhető...
  • Herman1990
    #71
    Nekem megvan a Szeretünk Raymond DVD-n. Akit érdekel az írjon emailt: [email protected]
  • blackgamer
    #70
    Fox csatornán indul egy új sorozat amiben Debra szerepel, a címe Back To You, híradós vígjátéksorozat
  • blackgamer
    #69
    megvettem a hetedik évadot is
  • bestyen
    #68
    Késik a 7.évad!

    Új időpont: 2007. június 26
  • bestyen
    #67
    Mivel ez az uccsó szinkronizált évad, sajnos az FHE a többit nem adja ki(még feliratosan sem).
  • bestyen
    #66
    NMT ;)
  • blackgamer
    #65
  • bestyen
    #64
    2007. június 5.-én jön a 7.évad!!!


    FORRÁS!

    Remélem a 8. és a 9.évad is kijön majd feliratosan...
  • bestyen
    #63
    A Szeretünk Raymond-ból az összes rész (évad) le van szinkronizálna???
  • bestyen
    #62
    akit érdekel a Sorozatok INGYEN! (katt ide) oldaln le lehet tölteni...
  • blackgamer
    #61
    Végignéztem a 6. évadot, sajnálom hogy az első pár rész után új szinkronhangja lett a Raymondnak

    Utolsó 3 rész pedig folytatásos és az évad végén se kapunk választ a végkimenetelre, várom a következő évadot, örülnék ha húsvétra kijönne

    Robertnek pedig most indult egy új sorozata Til Death címmel
    egy házas tanárt játszik benne, a gyerekek egy távoli városban tanulnak, a fiatal szomszéd házaspár pedig mindig náluk lóg
    már láttam belőle epizódot, jó kikapcsolódás, érdekes Robertet új szerepben látni :)
  • bestyen
    #60
    mint minden sorozst:)
  • blackgamer
    #59
    Az első öt évad 4990 Ft/db a Media Marktban, december 31-ig illetve készlet erejéig.
  • Kanál
    #58
    basszus, imádtam ebben a sorozatban :\
  • blackgamer
    #57
    December 12-én, 71 éves korában elhunyt Peter Boyle, aki a sorozatban Ray apját Frank-et játszotta

    nagyon megdöbbentett a hír, olyan embernek gondoltam így tv-n keresztül, akinek nem lehet semmi baja
    nagyszerű játékát sose fogjuk feledni!
  • Random work
    #56
    Hú nem tudtam mit kérjek tesómtól karácsonyra meg szülinapra, de most már megvan. Az első 3 évad megvan, de a többi még hiányzik. Azokat kérem ajándékba. :D

  • blackgamer
    #55
    Ott lesz a fa alatt!
  • Pretorianus
    #54
    hello. megvenném az első hat évadot ha valaki lemásolná, vagy amennyi megvan neki.
  • bestyen
    #53
    jön a 6.évad...



  • Raffaello
    #52
    szegény :C
  • blackgamer
    #51
    aham, közben rájöttem

    amúgy már megvettem az 5. évadot
  • bestyen
    #50
    9 évad most néztem utána
  • blackgamer
    #49
    összesen 8 évad, és már vége a forgatásnak
  • bestyen
    #48
    Sziasztok eddig hály évadja van a Szeretünk Raymondnak???Várom az 5.évadot vmikor júniusba jelenik meg:)Még forgatnak belőle???
  • #47
    Sziasztok! Eladó a teljs második évad bontatlan csomagolásban 6000Ft-ért, akit érdekel az hívja a 20/4175061-et és keresse Zsu-t!
  • blackgamer
    #46
    a 4. évad utolsó részében...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Robert visszamegy a volt felesége számáért. Miért teszi? Még mindig szereti? Eléggé fura. Már nagyon várom az 5. évadot...
  • Random work
    #45
    Nekem megvan az első 3 mert féltem, hogy lemaradok róluk. :D

  • blackgamer
    #44
    megvettem a 4. évadot, jó hogy szélesvásznú lett, csak a világítás sok helyen sötétebb
    első évad után kicsit "durvábbnak" tűnt az új, bár csak pár részt néztem meg, de valahogy szabadabb szájú (ha lehet ilyet mondani)
    Robert-nek pedig mélyebb a hangja? :) lehet csak én hallom így
    mindenesetre örülök hogy kijött, örülök hogy megvettem, és vadászok még a 2.,3. évadokra
  • blackgamer
    #43
    tesco-ban 7500 Ft volt pár hete, de most újra 8000 Ft (mint ahogy a legtöbb üzletben)
    van jelenleg akció valahol?
  • holleanyó
    #42
    Régebben néztem ezt a sorozatot és nagyon szerettem, lehetett rajta röhögni sokat :))
  • blackgamer
    #41
    köszi
    ma megnéztem az első évad utolsó dvd-jét, Debra akarta hogy közel legyenek Ray szülei :))
  • Random work
    #40
    Nem a kamera te hanem a mikrofon. :D
  • blackgamer
    #39
    észrevettétek, hogy a kamera mindig belelóg fentről a képbe?
  • blackgamer
    #38
    én pl. hónapokig gyűjtök rá (nem mintha nem lenne pénzem, csak jobban esik ha tudom, hogy abból van amit nem ittam el )
    nem olvastad? DC-n megy körbe egy html fájl, azért hogy mindenki vegye meg, hogy kijöjjenek a többi részek is

    400 Ft alatt van egy rész, mit kapsz ma 400 Ft-ért? semmit
  • lembi
    #37
    Igaz persze, hogy ahhoz képest nem drága, csak ha úgy nézem hogy megveszek 8 évadot. Akkor kb 60-70Ezer forint. Azért igy már sok. :-)
    De mivel nagyon jó sorozat, én is meg adnám érte ezt a pénzt, csak sajnos nem tudom. És tényleg ugyanannyiba kerűl a többi sori is.