145
A \"befejező\" SW epizód
  • Seth
    #145
    3 év alatt talán már sikerült neki
  • Ricske13
    #144
    Hector Troy úgy lehet hogy mikor lerógja Sookut és jönnek a droidok egyet lökj le és a folyosó egyik végén ott lesz egy piros kristály!
  • Hector Troy
    #143
    Jólvan, rájöttem. A védekezésre, és az ellentámadásra kell nagyobb hangsúlyt fektetni. Az ész nélküli cséphadarás itt nem működik. Kellett egy fél nap mire rájön az ember, de meg lehet csinálni. gg4all!
  • Hector Troy
    #142
    Hi!

    3. pályán a DOKUt hogy a pics@ba lehet kinyírni?
    Az első 2 rész után alig marad élet, az a köcsög meg simán agyonver. Próbálgattam a kombókat, de kb egy kombóval egyszer lehet megütni. Aki végigvitte írjon bitte! Köszi
  • theone91
    #141
    nemtudja valaki hogy hol lehet legolcsóbban beszerezni ps2-re a játékot (persze eredetiben, lehetőleg fóliásan)
  • Gladiator
    #140
    nem tudjátok hogyan lehet megnyerni azt amikor összeakad a kardja két jedinek? mert nyomogatok én mindent, de minden engem löknek hátra, aztán meg rámnyomnak vmi durva kombót...
  • Prince of Máté
    #139
    Bocs aa warezért, de nem találtam sehol a játékot (bolton kívül.
    Szóval:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hol lehet letölteni?
  • IceTom
    #138
    végigviszed a játékot!!
  • Norberto91
    #137
    a zisten!:D 2 éve a szögre akasztottam már a játékot, nem emlékszünk rá:D bOCCS hát ha van kivétel:)
  • arty
    #136
    vkinek nem rémlik, h coop mód mitől lesz aktiv, játszható ? tom, régen volt ... ;)
  • Solidus
    #135
    Csak egy ötlet volt... :P
    Akkor vedd meg a Black.
    [kéz elsuhan az arcod elött]
    Vedd meg a Blacket...
  • cocobanana
    #134
    LOL. Ki beszélt itt a Resident Evilre? Egyébként is utálom az FPS-et.
  • Solidus
    #133
    Vedd meg a Resident Evil 4-et,ha még nincs meg.Az hosszú.
  • cocobanana
    #132
    Már késön mondod mert már vasárnap megvettem.De nekem nagyon tetszik a játék,imádom a star warsot.Meg úgyis csak este tudok PS2zni 1-2órát.....
  • Dévids
    #131
    Hát pontosan nem tom hány óra alatt de rövid a játék.És hogy megéri-e a játékot mevenni?Háát nem tom nekem teccet a game de mindenkinek más a véleménye.Ha van rá lehetőséged akkor próbáld ki elsőnek és aztán vedd meg.
  • cocobanana
    #130
    Megéri a játékot megvenni??Hány óra alatt lehet végigvinni?
  • Solidus
    #129
    :DDD
  • Prince of Máté
    #128
    ezeken a képeklen hogy hogy ilyen éles a kép?
  • ballor
    #127
    én egyszer sem bírtam, nem kötött le megfelelően
  • God of War
    #126
    Azé annyira nem de 6x végig vittem:DD
  • Crazy Mate
    #125
    Jó game?
  • Alien1024
    #124
    töltök bitcomet el most elöször töltök torent et de elég lassu nem lehet valahogy gyorsitani
  • Solidus
    #123
    Ha nincs chippelve felejtsd el...Egyébként 4x esen -r-es lemezre(ridata vagy arita vagy valami jó minőségű dvd lemezre)a lemez max 8x legyen és a Neroval égesd...Jah,ezt a kérdést a PS2 játék irás hogyan topicba tedd fel.A warezolást a törvény szigorúan bünteti!!
  • Alien1024
    #122
    ha ki akarom irni eszt a gamet hogy mivel hányszorosan irjam (nincs chipelve a ps2öm)
  • FoToS
    #121
    Sziasztok hol lehet aktiválni a cheateket? mert azt irja settings codes és nincs codes menü a settingsben.
  • Dopti
    #120
    Hi, azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehet cooperatívban nyomni? Mert a coop menü inaktív... THX
  • wiggo
    #119
    Honnan operálhatom a Revenge of the Sithet INGYEN?
    ps2-es kéne
  • kyle reese
    #118
    a daemon tools tud kezelni ps2 -es image filet?
  • CHEAPBOY
    #117
    Nincsen kulonbseg koztuk semmi. A PS2es kicsit szurkebbnek tunik, de nem szamottevo.
  • Horror
    #116
    Hi!Szerintem semmi((szinte)mindenki azt mondja a Doboz(Xbox)Erősebb mint a Ps2.Szerintem a ps2 jobb...
  • Horror
    #115
    Hi!Szerintem semmi((szinte)mindenki azt mondja a Doboz(Xbox)Erősebb mint a Ps2.Szerintem a ps2 jobb...
  • IceTom
    #114
    mi a különbség az Xboxos és a PS2 SW3 között? grafikailag?
  • Horror
    #113
    HI! átvittem a játékot(nao njó vcsak rövid)Ha a 17.-di kpályán anakinnal megölöd obiwant akkor oda megy sidius hoz sidius odaafdja neki a darth vaderes kardot és anakin leszúrja sidiust(Most csinálom a bonúsz pályát ahol darth vaderrel meg kell ölni ben kenobit:)
  • Horror
    #112
    Csocso te nao nfeékaptad a vizet pedig dooku-t elég könnyű kinyarni...:)
  • Horror
    #111
    Neke mmárcsak 3 pálya van szerintem rövid a JÁTÉK !!!(normalon viszem)
  • Sephi
    #110
    Minden rendben :D
  • Aspyrin
    #109
    Sikerült végigjátszanom
    Rohadt jól sikerült a pályák hossza és a játékos élete közti párhuzam. Volt olyan szakasz amit csak nagyon-nagyon sokadik nekifutásra tudtam végigvinni. Egészen idegtépő volt a főellenségek legyőzése, Mace Windunál azt hittem szétcsapom a joyt amikor a kb. 30-ik alkaolommal is kinyírt.. Voltak benne részek amik talán kimaradtak a filmből illetve olyanok is, melyek nem kötődtek a sztorihoz de a játék kedvéért beleírták (egész jól).
    Amikor sikerült végre kifektetnem Anakint Kenobival döbbentem csak rá, hogy van még egy pálya hátra.. Nem lövöm le a poént, de azért azt el kell mondjam, hogy azt a részt kb. egy teljes óra alatt sikerült befejeznem számtalan újrakezdés után (a végén egy egészen más befejezést láthatunk mint ami a filmben volt, illetve játszhatunk egy extra pályán Darth Vaderrel Ben Kenobi ellen az sw4-ben).
  • Luiprima
    #108
    Már ne haragudj Sephikém de ha ezt komolyan gondoltad akkor nagyon fáradt lehetsz a korai kelés miatt vagy lehet hogy le sem feküdtél? :)
    Ha ironikus felhangokat érzek kicsendülni a hozzászólásodból akkor minden rendben.
  • Sephi
    #107
    Ez tenykeg nagyon jo jatek! Nagyon sok logikai resz van benne es nagyon nagy a kihivas! En nem is tudtam hogy egy jatekba ennyi minden dolgot bele lehet suriteni komolyan! Siman megerdemli a maximalis pontozast es ez foleg a keszitok remek es kivulalo kreativitasanak koszonhetyuk!
  • IceTom
    #106
    és milyen hosszú a játék?sajnos nekem még Xboxom vagy PS2-m sincs :( :(