28
  • Szabi1991
    #28
    most ezt a nő csak álmodta.. nem ? :D
  • fifi
    #27
    meg amikor az első "felrántás" történik az égbe...
  • Szabi84
    #26
    A legjobb rész benne mikor oldalról beléjük megy egy kocsi, na ott leestem a székről.
  • Lipi1980
    #25
    Pont ez benne a jó, hogy nem erre a befejezésre számít a néző! Én is nagyot csalódtam benne (de KELLEMESEN)! Szerintem szuper film! És ami a szinészi játékot illeti Julianne Moore egyre jobb!
  • menyus77
    #24
    A leírás alapján sokat vár tőle az ember, de valóban egy olyan hosszú x-akák epizód az egész. Nem mintha az X-akták rossz lenne, dehát nem erre számítanánk.
  • Iori
    #23
    ne is nézd meg, inkább nézz X aktákat helyette. Egyébként az egészről az a véleményem hogy sokkal inkább beillik egy x akták epizodba...
  • waterglobe
    #22
    Én még nem láttam a filmet ,de a képekből és a leírásról itélve jó lehet
  • SirLord
    #21
    gáz a vége amugy jo....jol jácca a gonoszt az a csávo(lásd váltságdij)
    megy hozzá a pofája
    mint a gordon freeman csak öneki a jo szerepe megy...
  • grebber
    #20
    Nem vágom nagyon mit akart a kisérlet bizonyitani??
  • Kis-Bob
    #19
    SPOILER!!!

    Azok az UFO-s jelenetek tejesen gagyivá teszik az egészet. Én jobb sztorit vártam.
  • fester225
    #18
    hat ez sem egy nagy turanas de azert egyszer meglehet nezzzzni????
  • stukov
    #17
    Hmmmmm, a film milyen egyébként?
  • Improve
    #16
    Viszont a cikkben ezt nem említik ...
    Egyébként engem nem zavar, csak valami külön rész kellene neki.
  • winnie
    #15
    ha láttad a filmet, akkor tudnád, hogy van benne cgi
  • Slartibartfast
    #14
    Lehet, hogy pont úgy kezdtek el írni a filmekröl is, hogy dejó ez a Shrek, meg a Nemo, csak ztán hogy néz az ki, hogy minden második filmröl meg nem írnak semmit
  • archkoven
    #13
    Azért az elnökválasztással kapcsolatban ki lehetett emelni, hogy a szavazás immár elektronikus úton történt, és az internek kávézók bezárása is érdekes lehet egy informatika iránt érdeklődő embernek, de azzal mit kezdjünk, hogy Julanne Moore ismét amnéziába esett.
    Ez semmiben nem különbözik attól, hogy mondjuk ismét arádt a Tisza és Orbán Viktor ezúttal is ott talicskázott.
  • Petrolio
    #12
    Most nehogymá nektek ne legyen tök mindegy, hogy van-e film kritika, avagy sem az sg-n. Mér, mi a baj vele?..talán fáj, vagy mi?
    Amúgy ha már itt tartunk, a "gazdasági válságot okozhat a több ezer kínai internetkávézó bezárása", vagy a "John Kerry vs G. W. Bush" cikkek se erőszakolhatók be ezzel az erővel az Informatikai és Tudományos Hírmagazin kategóriába.
  • Slartibartfast
    #11
    Nézzétek. A DVD, film az egy külön topic. Ha nem akarod olvasni, nem olvasod. Szerintem főnök, hogy ők is írnak filmekről, így még egy olyan oldal van, ahol saját kritikát találsz, így mérlegelhetsz, hogy kell-e vagy nem. Végre nem csak a "Vegyetek Meg Mindent Amit Árulok"-online áruházak nyálfolyásait találja meg nekem a kereső, ha beütöm egy film címét.
  • unknown nick
    #10
    Igazat adok. En is inkabb, ha filmekrol akarok, olvasni felkeresek egy arra szakosodott portalt. Ennel mar csak az lesz a jobb mikor a DVD megjelenesek kifloodoljak a technikai hireket.
  • archkoven
    #9
    Ha egy számítógépes animációkkal feltúrbózott látványfilmről van szó akkor OK, de ez nem illik az SG profiljába.
  • Tiby
    #8
    Biztos kira a film
  • Commandante
    #7
    Ez is lehetne a cikk mottója:

    "Unfortunately it can't be told, what The Forgotten is. You have to see it for yourself!"

    Bocsesz, ha pontatlanul idéztem volna. Az ismertető rulla!
  • rolika
    #6
    ti aztán tudtok kedvet csinálni a filmekhez :)
    gratula a cikkhez! tényleg jó!
  • Szabina
    #5
    Én örülök, hogy vannak filmhírek az SG-n. Szerintem van bőven informaikai és tudományos cikk, igazán nem panaszkodhatsz
  • Zoldalma
    #4
    Mint eddig is lathato volt, nem csak szamitastechnikaval kapcsolatos "dolgok" voltak itt talalhatok. Eddig is volt filmkritika, es sokaknak tetszett. Nem igazan ertem miert kell belekotni olyanba ami jonak indul.
  • gz8
    #3
    Tessék levenni a szemellenzőt!
  • archkoven
    #2
    Lehet, hogy hülye vagyok de nem látom, hogy ennek mi köze van a számítástechnikához, vagy a tudományhoz.
    Lassan már az árvízhírek is fenn lesznek az sg-n...
  • Szabina
    #1
    A cikk alapján kedvet kaptam. Hétvégén megnézem!