16
  • Mice
    #16
    azért a nyugati államokban többet vártam ennél...
    az hogy milyen az iq szintjük arról nem itélkezem, de m.esetre most 4 évre jól elintézték magukat. legalábbis ideális esetben csak ennyi időre. szerintem egy "kicsit" tovább fog tartani a dolog hatása...
  • NEXUS6
    #15
    "térképnek általában a jobb és bal széle volt kerrys tehát inkább a nagyvárosok

    a kisebb helyeken mind fogékonyak voltak bush kampányára :S"

    Úgy érted a hozzá hasonló "őstermelők"?


    Ez a jó kis választás is megmutatta azt a problémát amit én a demokrácia első számú ellentmondásának nevezek.

    Ahhoz, hogy egy választópolgár el tudja dönteni, reálisan meg tudja ítélni hogy a jelelöltek közül melyik az okosabb/rátermettebb mindegyik jelöltnél okosabbnak és rátermettebbnek kellene lennie.
    Olyan esetekben amikor ez nem teljesül a hozzá képességekben közelebb állót fogja választani, mert azt még megérti.

    Látva a választás eredményét, ami felért egy országos IQ teszttel elég lesújtó véleményem van az amik átlag IQ szintjéről. Valahol azt olvastam az elnöküké sem éri el a százat.
  • Mice
    #14
    jó az amerika az kerry lányai ha minden igaz, de hát ilyenkor úgyis azt hiszik körülöttük forog a világ

    m.esetre azért érdekes, hogy washingtonban 9:)
    newyorkban meg vagy 40%ot kapott bush

    térképnek általában a jobb és bal széle volt kerrys tehát inkább a nagyvárosok

    a kisebb helyeken mind fogékonyak voltak bush kampányára :S
  • Mice
    #13
    csak megnyerte
    hiába ez amerika :)

    szevasztok nyertem. nem 4. 5! évig fog még a nyakatokon lenni a kedvesem:)



    amerika örülkerry is örül

    a plebs is örül :)
  • Athlon64
    #12
    Állítólag azért választották csomóan Busht mert egy esetleges terrortámadás esetén benne jobban megbíznak az emberek mint a Kelly lépéseiben!
    Gondolom Bush beindítana egy "szükségállapot" dolgot Brust Wilist-tel!
    Hát ha nekik ez kell akkor hajrá!
    Csak az EU-t meg velük minket Magyarokat hagyjanak ki a szarjukból amit csinálni fognak!
  • poX3ll
    #11
    Kerry rulez.
  • Péntek
    #10
    Vagy inkább:
    Miért fog Bush nyerni :)
  • Péntek
    #9
    Szerinted miért Bush fog nyerni? ;)
  • Sadist
    #8
    "a terminál a szavazat ellenőrzésénél John Kerry helyett már George Bush nevét mutatta, így nem tudtak jelöltjükre szavazni."

    "összesen 32 bejelentésben számoltak be arról, hogy a Kerry kiválasztása után a visszaigazoló képernyő már Bush nevét mutatta."
  • NEXUS6
    #7
    Amúgy minekután kiterjedt kutatásokat végeztem az amerikai emberek kollektív tudattalanját visszatükröző kultúrális produktumok között, magyarán minden nap megnéztem egy hálivúdi terméket, az a meggyőződés kezd bennem kialakulni, hogy az amerókai társadalom autodestruktivitási ösztöne a kollektív öngyilkosság stádiumába jutott.

    Ha megnézitek szinte minden film ezt tükrözi vissza: Armageddon, a "kedvencem a dípimpekt, Holnapután, marsos filmek, sőt az egyszerű történetek is.
    Az Ovizsaru idejében a rosz még roszz volt aztán megfordult a kocka, és ma már szinte nincs olyan film ahol ne lenne bűnözés és a főhős ne maga lenne a bűnöző.

    Ez a kis eszmefuttatás pedig úgy kapcsolódik a cikk témájához, hogy számomra úgy tűnik, hogy ehhez a kollektív öngyilkossághoz szegény Bús bácsit szemelték ki, mint "füstölgő fegyvert".
  • Cat #6
    ez marhajó :)
  • NEXUS6
    #5
    Az álmom a következő:

    Minekután minden demokratikus(?) nemzet áttér az elekromantikus szavazásra, az egyre szaporodó visszaélések miatt először visszaigazoló cetliket nyomtatnak, melyeket egy külön úrnába kell gyűjteni. (természetesen probléma esetén a távozás után reklamációt nem fogadnak el;)
    Majd újjabb, főleg papírra alapuló biztosítékokat vezetnek be.
    De aztán mivel a sok ellenőrző procedúra és papírmunka miatt a költség és idő vonzata ua lesz, mint a normál szavazásnak, vissza térünk az ikszek írogatására!!!!

    Itt a mese vége;)))))
  • Péntek
    #4
    Origo:

    Iowában Bush a szavazatok 50 százalékával vezet, Kerry 49 százalékot kapott, a feldolgozottság 99 százalékos. A szavazatszámláló gépek meghibásoádsa miatt azonban nem biztos, hogy még szerdán eredményt hirdethetnek az államban


    Plusz 1100 bejelentés. Tényleg valóban sikeresen szerepeltek a gépek...sikeresen meghekkelték őket
  • Sadist
    #3
    Hmmmm
  • davos80
    #2
    Nyert sajnos a Hülye Majom ismét...
  • rolika
    #1
    nem írok ide semmit
    most láttam a fahrenheit-et, és elfogult lennék :)))