2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Lammer at Work
    #37
    jó hír aki mág várni akar illetve kimélni akarja a fejet az új pstwo-nál:
    "MFD Board - Protect your PStwo lens"
    "Hi all, we just furnished MFD Board for survey. It is a special PCB design with 8 pcs of diode for all PS2 SCPH-700XX serials. It can protect the Laser Lens of PS2 V12 console with modchip installed. Actually, The MFD board is the same function to [URL=http://www.infinitymod.com/cgi-bin/matrix/site.pl?page=laserv12]"Matrix Fix"[/URL] but easy install ( save your time ) and more stable ( won't burn resistor )."

  • Devla
    #36
    Nem kulonbozik, hanem a multi5 a pal egy alkategoriaja, azt jelenti, hogy 5 nyelvu a jatek, es inditasnal valaszthato milyen nyelven akarod nyomni. Asszem az nincs megkotve, hogy csak a felirat vagy a hang is le van-e forditva.
  • Microcosmos
    #35
    én vagy 3 éve chippeltem és semmi baja nem volt semmitől, rippelt szaroktol sem . pedig aztán nálam nincs kimélet ha szar megy a kukába
  • kiskami
    #34
    Van haver, aki megforrasztja, amit kell, csippet, bármit. Egyenlőre várok, és nem bontom meg a gépet, hanem nyúzom mint állat.

    Final Fantasy X-el + Ratchet&Clank-el még úgyis el leszek egy darabig.
  • petyka2
    #33
    Egyesek szerint nem csak a chippen mulik,hogy a géped tönkremegy-e eleve szar sajna,ugyhogy rengeteg ima,ima,ima...
  • petyka2
    #32
    1 kérdés:nem'tom 2.Én most rendeltem dms4-et,de dicsérik az o2+infinity-t is
  • gator
    #31
    1kerdes : mitol kulonbozik a PAL es a Multi 5 ?
    2kerdes : milyen chipet erdemes venni a ps2be ami nem basz szet semmit se ?
  • petyka2
    #30
    De azt garanciában nem fogják csinálni Belgiumban azt ugye tudod...
  • kiskami
    #29
    Hát igen, ez így gáz lesz, hacsak nem találnak valami romeo mod féle megoldást rá, mint a v9-10 esetében.
  • petyka2
    #28
    Az a gáz hiába szerelik meg ugyanazt a szart teszik bele-ergo megint bekrepál
  • Lammer
    #27
    ripper meg DMS rulzik, MC boot, easyrider nagyon
  • kiskami
    #26
    A minden az elég tág fogalom... Én ahogy körülnéztem a beszerzési helyeken, meg a kinti fórumokon azt tudom mondani, hogy dms4 vagy matrix infinity most a csúcs csippben.

    PS2 modellekról annyit, hogy a v12-vel (PSTwo, slimline) vannak gondok lézerügyileg csippeléstől függetlenül, és v9-10 11? -ről is olvastam ilyen véleményt. Nekem friss v12-m van, úgyhogy kicsit várok még a csippeléssel, hátha sony gariban megjavítja vagy kicseréli. Addíg is nyúzom a legal stuffokkal ().
  • ZoL AMD
    #25
    Sziasztok!

    Épp Ps2 vétel előtt állok, és szeretném tudni hogy milyen modellt érdemes venni és milyen chippet érdemes bele rakatni hogy gond nélkül fusson minden. Tud valaki segíteni? Nagyon megköszönném.
  • akyyy
    #24
    ok, nem szotma
  • petyka2
    #23
    Legyen ez egy anyázó topic???
  • petyka2
    #22
    Nem tudom miért kell ekkora kreténnek lenned
  • akyyy
    #21
    Hát..asszem abbahagyon, nem fogák bezárni a topicot ugy látom én
  • REAL_CIÁN
    #20
    Ez most mi akar lenni? Hogy jó?
  • akyyy
    #19
  • REAL_CIÁN
    #18
    Ide is:
    A Prodigy chipről mi a véleményetek?
  • kiskami
    #17
    Hihi... tegnap feladták a dms4 liteomat, +lerántottam a toxicbios-t, azt már csak be kell heggesztenünk a haverral...
  • akyyy
    #16
  • Sephi
    #15
  • akyyy
    #14
  • Angyisz
    #13
    Hi !

    Ezt a nyomorult HDloadert honnan a rákból lehet letölteni, vagy megvenni ?
  • Devla
    #12
    Ja. Kotont bor ostorral is azert vesznek az emberek, mert lufit akarnak fujni belole es kikotni az ostor vegere.
  • petyka2
    #11
    Beszélek hülyeségeket
  • petyka2
    #10
    Igazad van,csak pl.:a ps2 emulátor nem érdekel...
  • akyyy
    #9
    Szóljüön valaki hogy töröljék ezt. köszi
  • Lammer
    #8
    ps2es topicocban van ilyen kérdés és van rá válasz is bőven...
  • petyka2
    #7
    A chippelés a-normális-nem azért van,-hogy másolt játékokat használj,hanam a felhasználói jogok szélesitése miatt,csak hackelt frissitésekkel érhető el szerzői jogok megsértése.
  • Sephi
    #6
  • KillYou
    #5
    Tök jó hogy nyitotál neki külön topicot. Legalább egy Moderátor egyben törölheti az egészet. És hogy stilusos legyek:
  • Takezó
    #4
  • akyyy
    #3
  • Taranov
    #2
  • petyka2
    #1
    Ezt az oldalat azért indítom,hogy a chip helyzet kicsit átláthatobb legyen,kiváncsi vagyok jó illetve rossz tapasztalatokra-irjatok!