2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Angyisz
    #77
    Semmi furcsaság nincs benne

    1. PS2 másolt CD/DVD = berakod a lemetz osz' kész.
    2. DVD film mindegy hogy másolt vagy erkó = POWER gomb bekapcsolásnál nyomva tart így kikapcsolod a chip-et és kész
    3. PS1 game = ugyan úgy mint a 2. pontban
    (De azért ezt egy konzolosnak tudni kéne nem ?)
  • LaciMaci
    #76
    Azt hallotam hogy a PS2-nél a másolt játékoknál furán kell beíndítani azt szeretném megtudni hogy a sima CD nél (PS1)es játéknál hogy kell beínditani a DVD (PS2)t hogy kell elíndítani és a sima dvd filmet hogy kell elíndítani?
  • stinkydiver73
    #75
    ez egy trükkös kapcsolás, az lm317 itt nem feszültséget szabályoz,
    hanem áramot korlátoz, kb. 500 mA-t tud felvenni max az erosítő.
    Ez elég ahoz, hogy jól müködjon, de nem elég, hogy leégessen 2 tekercset.
  • petyka2
    #74
    Lm317 ez is feszkó szabályozás...Mint írta nem a feszültséggel van a baj sajna...
  • kiskami
    #73
    Nézesd meg vele ezt.
  • petyka2
    #72
    Egy virtuális ismerösöm Írta-ez is szar,mert nem csak a feszkóval van a baj..."gőzerővel"dolgozik a SONY az új alaplapon.
  • kiskami
    #71
    Aha, már látom... a vanDrunen fix használ lm317-et...
  • petyka2
    #70
    Erre én is kíváncsi lennék
  • kiskami
    #69
    hmmm... ez teljesen kimaradt nálam... url?
  • ZoL AMD
    #68
    Hallott valaki valami arról, hogy létezik (pontosabban fejlesztik) egy kis cucc, amit a PS2 usb portba dugva a gép olvassa az írt játékokat? Vagy csak álmodtam:)? Állítólag a németek variálnak vele valamit, és az ára is elég elfogadható lesz: 10 euro. Lehetséges ez, vagy csak kamu???
  • stinkydiver73
    #67
    az lm317-re gondolok, szerintem egyjó megoldás. a dióda hülyeség, a pic szerintem nem kell. kell viszont a ripper team féle tápszűrés + reset késleltetés, az már önmagaban majdnem jó lehet, az lm317-tel én tuti bízok benne. csak az a rohadt dms4 lenne már itt.
  • stinkydiver73
    #66
    nem tudtam, hogy csak akkor veszi le a penzt, ha megkaptam. Azert volt gyanus, mert a skype egyenleget se tudtam feltolteni errol a kartyarol, pedig azt is zarolta.
  • petyka2
    #65
    Amit a Marix ajánl nem kiforott,az LA nem 1 hét alatt megy tönkre,hanem egyszer csak bekapcsolod és kész...
  • Pepe f1fan
    #64
    Thx petyka2
  • STLRR
    #63
    Sziasztok!Nekem eddig PC-m volt de szeretnek venni egy PS2-t karacsonyra!Szeretnek tippeket kerni hol a legjobb venni meg szeretnem chipeltetni hogy tudjak masolt gamekat nyomni!Szeretnek tanacsot kerni hogy hogy megy ez!
    Elore is koszi
  • Greene
    #62
    Van egy ismerősöm aki nagyon profi a témában. Ő már chippelt PSTWO-t.
    A dolog pikantériája az hogy nem elég a chip hanem kell vmi 12c508 as is hozzá + diódák meg más ellenállás. Ezzel a megoldással biztos nem megy tönkre a lézerfej. Most még várok egy hetet és ha nem megy tönkre az illetőnek én is megcsináltatom. 20-25 ezer forintba kerül sajna. Egyébként a mátrixon is ezt a megoldást javasolja.Plussz fel kell telepíteni valami upgradet is. De rendelni is lehet chippelve 250 $ ért ami nem is olyan sok. Kérdés az hogy megjön-e?
  • petyka2
    #61
    O2,Matrix,Dms.
  • kiskami
    #60
    Ha a vanDrunen fixre gondolsz (ami elég ígéretesnek tűnik), akkor azt kell hogy mondjam, hogy vannak ezzel szemben is kritikák. Szerintem tutti megoldás egyenlőre nincs PSTwo-hoz. De ha valami másról tudsz, akkor ne tartsd magadban...
  • Pepe f1fan
    #59
    Hi!
    Az lenne a kérdésem, milyen csipet érdemes rakatni a gépbe, amit csak dvd-s másolt játékra szeretbék használni?
  • Greene
    #58
    Egyébként nekem is Ps Two van de még nem merem chippelni. Még várok egy kicsit. Remélem neked megjön és talán megosztod a tapasztalaidat.
  • Greene
    #57
    A pénzt addig zárolja míg meg nem kapod. HA átvetted utána leveszi.
  • stinkydiver73
    #56
    mar megrendeltem a modchipman-tol, de nem tudja levenni a penzt a kartyarol, mar ketszer zarolta az osszeget,a bank azt mondja, hogy toluk viheti.... most varok hetfoig.
  • petyka2
    #55
    Innen rendelj: http://www.modzone.com/ megbízható,nekem 1 hét alatt megjött dms4lite 10350ft volt összesen
  • stinkydiver73
    #54
    abba. Figyelem a forumokat, ugy nez ki van mar biztonságos megoldás a pstwo hibájára.
  • Greene
    #53
    A Dms 4 et PS Two ba szeretnéd belerakni?
  • KeviN
    #52
    en a www.modchipman.com-rol rendeltem. 15 dolcsi a szallitasi koltseg, futarszolgalat (fedex) 3 nap alatt ideert (hetveget is beleszamitva). Igaz en pro-t vettem de van litejuk is talan meg akcios is :D

    udv : KeWiN
  • stinkydiver73
    #51
    honnan érdemes rendelni chipet, ahonnan nem veszik el, nem +50% a szállítás? Konkrétan dms4lite érdekel. A divineo.it nem akart elfogadni bankkártyát.
  • ZoL AMD
    #50
    Mi a véleményetek a magic és az ice chipekről? Esetleg tapasztalat?
  • kiskami
    #49
    Nekem számított, hogy 75%-al kissebb a gép, fele hangja sincs és benne van a network adapter, úgyhogy csak egy online reg + egy orig game és máris onlány nyomok vele (adsl zovizó van)!
  • kiskami
    #48
    Ja gugli pl. Nem akarok senkit se fényezni, meg van, aki európaiakra esküszik, van aki amerikára, én kanadából rendeltem.
  • RelakS
    #47
    Szépek, de hol, és mennyiért? Gugli?
  • petyka2
    #46
    Azt mondják nagyon szar,rosszabb mint a v9-es la+"megint"a fej...
  • kiskami
    #45
    A bátrak már csippeltettek (én még várok kicsit). Elég vegyesek a tapasztalatok egyenlőre, ami részben a pancser forrasztgatásoknak is betudható. Egyébként két megoldás "jelölt" is van (matrix fix és pupazzo) jelenleg.

    Én ezt meg ezt figyelem.
  • kiskami
    #44
    Elmész ide, aztán rákattintasz valamelyik "More details and diagrams" linkre, és nézed erősen.
  • RelakS
    #43
    Sazlé mi is ez a csippelés tulajdonképpen?

    Értem ez alatt, hogy fizikailag hogy néz ki, meg mit is csinál a csip? (Tudom, lehetővé teszi az írott cuccok használatát, de hogyismintis? Persze nem technikai részletek érdekelnek ;) )
  • sakura
    #42
    Helóka!
    Megtudja nekem valaki mondani hogy kb mennyi idő múlva éri meg a Pstwo-t chippelni?Vagy már lehet?Ha igen hol és mennyiért?(bp)
    Köszi!
  • gator
    #41
    valaki legyenszives cheapboy szamat vagy elerhetoseget elkuldeni priviben vagy tokmindegy h miben ! THX !!!
  • ZoL AMD
    #40
    Mail címem: [email protected]
  • ZoL AMD
    #39
    HI!

    Pesten a nyugati környékén hol tudnám chipeltetni a gépet pár órán belül? És kb mennyibe kerülne. Ps2 30004 R gépem van, és olyan chip kellene, ami viszi az írt DVD-s játékokat, semmi extra (MP3 DivX).
  • kiskami
    #38
    Ez a "Mátrix fix" kultúráltabb kivitelezése. A gondom vele az (vagyis inkább a haveré, aki kicsit ért hozzá), hogy egyáltalán nem biztos, hogy ez a fix megoldja a lézerkiégés gondot, mert ez csak egy "feszültségvágás". Tesztelje helyettem más...