2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • ZoL AMD
    #117
    V12 laser fix PCB

    9 euró. Hmmm.

    Erre gondolsz?

    Mindenesetre érdekesnek tűnik.
  • magus
    #116
    12c508 - egy ilyen mennyi es hol?
  • Greene
    #115
    Nekem van egy ismerősöm aki csippelt már PSTWO-t. Először többször leállt utána diódákat is cserélt. Azóta simán megy az illetőnek. Igaz nemcsak a dms4 et használta hanem belerakott egy 12c508 at is.
    Állítólag ez az ami nem engedi hogy leégjen a fej.
  • crx
    #114
    Ez az alapja mindenek:)
  • hiba
    #113
    Mod CHIPS :) bazzeg mennyivan...

    ez hihhehetetlen
    van egy 5xem de fingom sincs melyiket kene
  • ZoL AMD
    #112
    Irvine!
    #99

    Lehet, de még nem sokan vállalják, és állítólag nem bírja sokáig. Én is inkább várok vele egy kicsit. Egyébként látott már valaki döglött PSTwo-t??? Csak úgy kérdezem.

    Ja és chipelt már közületek valaki Two-t? Sokban különbözik az 50xxx-es szériától? Mert már egy rahedli képet és leírást töltöttem le a V12-ről, és a chip helyéről és kapcsolásáról. És én elég jól tudok forrasztani, és lehet hogy nekiugranék egy dms4 pro "beheggesztésének". Szóval valakinek ilyesmi tapasztalat?
  • Irvine Kinneas
    #111
    PSTW-T lehet chippelni??
  • petyka2
    #110
    Pedig meg lehet csinálni elhiheted...
  • hiba
    #109
    az tuti nem mukodne - azok a kis smd ick labai meg kozlelebb vannak egymashoz mintha egy intel procit kene huzalozni...:(
    heggeszteni meg tanultam de ilyet forrasztani azt nem vallalom :)
  • petyka2
    #108
    Te is csinálhadod...
  • hiba
    #107
    Csinal (t) egyaltalan vki nalunk ps two chippelest?
  • petyka2
    #106
    Tök mindegy az 50...-es típus magát a használatot nem szereti.
  • kiskami
    #105
    Hát igen... egész más méretben és hangszintben is, mint a régebbi verziók...
  • kiskami
    #104
    2 mega cache van a pro-n, amire alkalmazásokat tudsz tölteni (divx, mp3 player pl., toxicOS) és futtatni.

    Kis kiegészítés #99-re: nem csak dms van a PSTwo-ra, a matrix és ripper is gyárt kompatibilis csippet.
  • Angyisz
    #103
    "Hát ezt így magyarázta ki Árpi"

    Igen, elvileg ha jó lemezre és max. 2x-es sebességgel írsz akkor tudod növelni a fej élettartamát és ez szerintem igaz a 7-es sorozatra is
  • hiba
    #102
    Most lattam eloben is ezt a 7x szeriat van vagy 3-ada meretekben a regebbiknek - mint egy konyv es 40k.
  • ZoL AMD
    #101
    És mi a különbség DMS4 Lite és pro között?
  • ZoL AMD
    #100
    ÁCSI-ÁCSI!!!

    Ez nekem új. Szóval ha én chippeltetem a gépem (PSTwo) akkor tovább életben tudom tartani, ha márkás DVD-re írom a játékokat, és alacsony írási sebességgel? Vagy ez csak az 500xx-es szériára vonatkozik? Vagy most mi van???

    "Az kizárt dolog, mert nem tudom"
  • Angyisz
    #99
    A 70xxx-es széria a PStwo a DMS4 chip építhető be csak kevesen vannak akik válalják a beszerelést (ha jól tudom)
  • hiba
    #98
    a 70xxx-es szeriat is tudjak chippelni?
  • petyka2
    #97
    Ja meg a tiéd még japcsi - az sem mindegy...
  • Angyisz
    #96
    TÉVHIT a PS feje nem attól megy tönkre, hogy a gépet megchipelik vagy nem. Hanem a kezdetben gagyi szar minőségű nem megfelelő sebességgel megírt CD-k fingatták ki, ma pedig ugyanezzel a hibával megírt DVD-k. Mivel ezek olvasása nehezebb ezért a PS feje nagyobb felszültséget kap, hogy a lézer aktívabban végezze a dolgát. MEGOLDÁS = minőségi CD vagy DVD (inkább DVD) max. 2x-es sebességgel írva és nem a PS-en kell filmet nézni arra találták ki a DVD lejátszókat. Ezeket betartva a PS feje sokáig ép marad. Nekem pl. 2001-es a gépem és semmi baja pedig nálam kevesen játszanak többet.
  • LaciMaci
    #95
    Egy chip 10-15-20 ezer attól függ milyen
  • firebalage
    #94
    Csá!
    Mit tudtok mondani nekem arról a rémhírről, hogy a chippelt ps2 nem valami hosszú életű.Azt
    hallottam kb.1, másfél év és kuka.Most vennék egy gépet de ha hamar tönkremegy bechipezve, lehet meggondolom magam.Ja, és ha chip akkor milyen típus a zsír belőle?Nekem az a lényeg, hogy minden írott játék fusson rajta.Nem kell net meg ilyesmi.Ja, és kb. mennyi a chippelés(csak, hogy ne húzzanak nagyon le)Köszi!
  • hiba
    #93
    Mi
    a kulonbseg a 70004 es 50004es rendezrek kozott?
    amiket ujonnan arulnak 35-40-ert azok mar majdnem mind 70004-esek.

    ?
  • petyka2
    #92
    Ezzel együtt is ment tönkre PsTwo.Állitolag szar ahogy van,de én nem értek hozzá ilyen mélységekben.
  • LaciMaci
    #91
    nem tom milyen chip
  • kiskami
    #90
    És abban megállapodtatok, hogy milyen csippről beszéltek? Mert nem midegy...
  • LaciMaci
    #89
    oké! ezt az egész dolgot nem értem:

    Tehát a chip et magyarázd el légyszi!
  • Angyisz
    #88
    Na figyu meddig boncolgatjuk még ezt a 'hova megyek fel témát' kérdezz ha nem tudsz valamit vagy........... inkább nem mondom tovább
  • LaciMaci
    #87
    Mert chat en gyorsabb melyik re jössz föl?
  • Angyisz
    #86
    Miért az SG miért nem jó neked ? SG FOREVER
  • LaciMaci
    #85
    Akkor melyik re akarsz feljönni?
  • Angyisz
    #84
    A treforton nem nyomom ! TREFORT
  • Angyisz
    #83
    igen a következő bekapcsolásnál a chip is bekapcsolódik ugyanúgy mint régen, réges-régen egy messzi-messzi galaxisban.....ja ez más bocsi
  • LaciMaci
    #82
    Angyisz figyu ha tudsz gyere mál föl a trefort chat re angyisz néven a PS2 szobába egy kicsit ott jobban meg tudjuk beszélni!Oké?
  • LaciMaci
    #81
    és ha kikapcsoltam a chip et és a pst is kikapcsolom ps bekapcsolásánál bekacsolódik a chip is?
  • LaciMaci
    #80
    2 power van de tudom melyikre gondolsz
  • Angyisz
    #79
    A POWER gombot nyomva tartod bekapcsolásnál kb. 5-8 mp-ig (mp=másodperc) de a POWER-t már nem mondom meg mit jelent ne is kérdezd
  • LaciMaci
    #78
    Hogy lehet a chip-et ki meg be kapcsolni?