2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • upstream
    #157
    shevy: arra en is gondoltam... de az ntsc nem kulonbozik fókepfrissitesben is a Pal-tol?
  • shevy
    #156
    valaki #153-ra pls
  • shevy
    #155
    szerintem azért fekete-fehér mert ntsc-s
  • upstream
    #154
    kerdes.. ma vettem 4 jatekot a pijacon :)) nomár a fight night round2 faszan elindul viszont fekete-feher. A tobbi jol jön be. Mitol lehet ez? Gondolom ennek semmi köze a chiphez... ja es verbatim dvd+r mijen lemeznek szamit? hol lehet utannanezni?
  • shevy
    #153
    hellosztok, egy matrix cheap van a gépemben, ma beraktam egy játékot, és a gép elkezdett ilyen csipogós hangot kiadni, bármit teszek be nem müködik semmi játék. A csip romlott el? Mennyibe kerül kb egy javítás?
  • mila69en
    #152
    án nem veszek csak vettem arra probáltam kilyukadni hogy hiába irja ki nekem hogy a mid pl:ritek g05 attol még lehet hogy az hamis ritek g05
  • Lammer at Work
    #151
    IGEN sajnos nagyon vigyazni kell a hamisitvanyokra... amiket te veszel ilyen olcson, azok sanszosak, hogy hamisak...
    hiaba mondom, hogy nezd meg a lemez aljat, hogy van-e kodsor(regebben Traxdata dvdm ugy bukott le, hogy nem volt kodsor, rendes neten beazonosithato kodsor) de van egy sanda gyanum, mar azt is hamisitjak... :((((((
  • mila69en
    #150
    nem olvastad el figyelmesen, hogy mit irtam ugye ugye nem baj én is el szoktam követni ezta hibát
  • petyka2
    #149
    A Retek g05 mióta gagyi???Ha sikerül elb@sznod,inkább vegyél másik írót!!!
  • mila69en
    #148
    igen iegen többet énse mondom rá hogy alapanyag na mindegy nem eza lényeg hiába irja ki hogy TYG01 meg TYG02 attol még lehet gagyi hamis most elökerestem arita dvd-t meg néztem és azt irja rá hogy RITEK G05 az alapanyag ja bocs MID ugyanmá még ha jol emlékszem 70Ft ért vettem a lemezeket nehogymá eredeti legyen
    ja és a verbatim lemezeim is MCC 02RG20 a MID 80 Ft vot darabja valszeg azis eredeti
    na akkor milyen TYG01,TYG02 és MCC
  • Lammer
    #147
    jo!
    TDKra tudok neked kapasbol 6 fele mediakodot, azhogy TDK van rairva meg nem biztositek, hogy jo...
    amugy probabol vettem en is TDK(tokos 1-4Xig irhato) DVD+R "rendes boltban" a mediakodja a kovetkezo volt: RICOHJPN-R01-02
    a tesztek alapjan egy kozepes teteje vagy a jo alja kategoria...
    aztan vettem -RW (rendes tokos 1-2X irhato) lemezt megint csak "rendes" boltban: mediakodja (ES NEM ALAPANYAG!!!)TDK502sakuM3
    hat erosen gagyi... szal...
    maradok a jol bevalt : TYG01,TYG02,es MCC mediakododnal... az a minoseg...
    namostakkor milyen is a TDK-d?????
  • upstream
    #146
    A TDK-t biztos lehet, a boritoján is rajta van...1-8* :)
  • mila69en
    #145
    az szerintem 1 nagyon szupi chip nekem is az van a gépembe és nagyon frakon mükszik hát elvileg belehet állítani de ha jol tom nem mendegyik DVD-t lehet 1x irni "javitsatok ki ha tévedek"
  • upstream
    #144
    Tisztelettel jelentem matrix mx4 benne landolt a gépemben. Korrektül belerakva faszán müköd. Akkor kérdés marad, tdk, phillips dvd-re ajánlott irni.. esetleg van még jobb dvd is, amit érdemes beszerezni? Ja en linuxon irtam a "backup"-okat és nem kell mondanom elsore fasza minden dvd. Siman kiirta hogy playstation dvd, és ugy allitott be mindent. Es be lehetett allitani a 8* írót 1szeres irásra.
    Mostmar csak aza kerdes hogy backupoknak honnan lehet boritot tolteni
  • petyka2
    #143
    Nekem DMS4 lite van benne tavaly november óta-elötte egy szar volt benne-fagyogatott,szerintem is érdemes a Dms mellett kitartani.
  • Lammer
    #142
    olyan nincs, hogy alapanyag!!!... hamar igy mondtak, akkor biztos "szakemberek"
    amugy az elottem szoloval 1etertek...
    egyebkent a TDK lemezek kozepkategoriasak es a MEDIAKODJA: ttg01,ttg02 -es lemezekrol beszeltem, azok vannak szinte mindenkinek, azok kozepesek enyhen... vannak TY mediakodu TDK-k is, na azok frankok!
  • mila69en
    #141
    hát ö jah lehet lehet hogy igy van de azis lehet hogy azért mert mindegyik ugyanazon a gagyi alapon van hamis mindegyik kinn a józsef városin rakják össze

    nekem még TDK lemezekkel nem volt gondom de az ARITÁ-val annál több
    valoszinű hogy az nem ritek volt hanem rityek
  • LaciMaci
    #140
    Röhögni fogsz nem 1 embertől és nem 2-től hallotam (szakértők) és teszt is mutatja a TDK ugyan olyan alapanyagú mint az Arita, Ritek, Ridata!!!
  • mila69en
    #139
    az milyen chip? valami új fajta?
  • torrente
    #138
    Thunder chippet kéne valahonnan szerezned...
  • mila69en
    #137
    én a helyedbe az irott cd-ket mellözném belerakni (fejnek a legnagyobb ellensége) inkább csak dvd-t tegyél bele.

    szedd szét a gépet és nézd meg a chippet:)
  • Aspyrin
    #136
    Lenne egy tök amatőr kérdésem: hozzájutottam egy ps2-höz. Annyira sikerült már megismerkednem vele, hogy meglestem az adatait: scph-50004 / browser 1.40/ cd player 2.00/ driver 1.11/ dvd player 3.00E. Az írott cd-t is olvassa. Szal az a kérdésem, hogy honnan tudhatom meg, milyen chip van a masinában, ill. kell esetleg vmit frissíteni a szoftveren?
  • upstream
    #135
    mila69en: igen koszi! Már irtam neki, de a válasz még vérat magára....:)
  • mila69en
    #134
    meg kaptad az utolsó privit? ment a mail cim meg a tel szám
  • mila69en
    #133
    magic-t nyeee matrix vagy dms
    kukkants át a ps2+chip+online topicba ott lesz a te embered
  • Lammer at Work
    #132
    tartsal ki a DMS melett, sokkal tobbet tud...
  • upstream
    #131
    Skacok voltam egy arcnál aki magic5-öt tudna bepasszintani a gépbe. Kérdés mennyire gáz az a chip és mennyit szabad rá áldozni erre a szériás chipelésre. Ezenkívül azt is mondta hogy csak az irott alapanyag az ami szétbaszarintja a fejet a chipnek semmi köze hozzá. Szal kérdés mennyire kompatibilis a magic5 mennyire megbizható, és mennyit szabad rááldozni erre a variációra? Igazábol én DMS4pro-t szeretnék, de senki sem jelzett hogy vállalja...:(

    üdv
    up
  • petyka2
    #130
    A Pro-nak van flashmemóriája-Pl,:a reality Playert nem kell mindig lemezről töltögetni...
  • tukko
    #129
    Szerintetek lehet boltban kapni még 5-ös szériát?
    Mert nem akarok valami szétnyuzott gagyit venni.
    És még meg tudja azt valaki mondani, hogy mi a különbség a DMS4 pro és a lite chippek között?
  • upstream
    #128
    Uff kollegák!

    Pesten keresek arcot aki minőségi munkával a legjobb chipet "beragasztja" az 5ezres szériáju PS2 masinámba!
    emilben jöhet a válasz ha id nem akarjátok publikálni:
    [email protected]

    ja és előre is köszi a válaszokat!
  • mila69en
    #127
    hogy miköze a chipnek tudomásom szerint nem minden chip támogatja a DL-t

    jah lehet hogy minden viszi de meddig fog élni a ps2-fej amugy is qrva kényes. mostanába nagyon oda kell figyelni e az embernek hogy ne valami szemetet kapjon és ami mostanában fut ARITA az 1 szemét kupac szerintem
    valszeg hogy énse találkoztam eredeti RITEK-L és ezért szidom

  • KillYou
    #126
    Inkább olvasd el ezt azt majd ugy ajálgasd a dolgokat.
    http://www.cdgrab.hu/_cikk/alapanyagmediakod/alapanyag_vs_mid.html
    Igen az eredeti G05 egy qrva jó dolog de 90% hogy hamis gagyit fogsz venni.
  • Angyisz
    #125
    Nem jól tudod....... A Ritek alapanyag nagyon is jó főleg a G05, minden viszi a ps-is illetve az asztali DVD lejátszók is Én bátran ajánlom és az ára is elfogadható, azt viszont nem tudom hogy a chipnek mi köze van ahhoz hogy egyrétegű vagy kétrétegű lemez van a tálcában.
  • mila69en
    #124
    inkább szerezz be 5-ös szériábol és matrixMX4 vagy DMS4 legyen a chip
    nekm matrix chip van a gépembe elvileg viszi a dual-t de még nem volt szerencsém ki próbálni.
    ARITA az RITEK alapanyag ha jól tom és az szerintem 1 fos inkább legyen VERBATIM vagy TDK
  • tukko
    #123
    Lenne egy pár kérdésem.
    1.érdemes venni egy új slim ps2, ha meg akarom chippelni vagy inkább egy régit szerezzek be?
    2.ha érdemes melyik a legjobb chip ami viszi a dual layer-es Gran Turismo 4-et is és mennyi az ára és honnan lehet beszerezni?
    3.Az igaz hogy a Jó minőségű DVD-től nem megy tönkre a fej?
    4.Az Arita 8x az jó minőségű, mert én erre esküszöm?
    A választ előre is köszönöm!
  • crx
    #122
    Ez egy programozhato pic ami simán meg lehet veni a chipcad nél de a program ami benne van az az érték:) De valoszinüleg le van codolva hogy ne gyártasd le több milio példányba:)
  • FoToS
    #121
    Mely chippek számitanak a legjobbak közé?
  • Bogyi007
    #120
    Helló Bács-Kiskunban lakom Kiskunhalashoz közel, tud valaki a környéken egy jó chipeltető helyet? Sima ps2-re.
  • kiskami
    #119
    Szerintem nem. Ez a Matrix fix hülegyerek biztos beépíthető verziója. A dms fórumon egy nagytudású (vanDrunen) azt állítja, hogy sokat nem ér, csak matrix csippnél használ valamit.
  • ZoL AMD
    #118
    És valaki rendelt már az alábbi oldalról? Mert ha jól láttam, lehet hitelkártya nélkül is fizetni utánvéttel. Valaki megnézhetné, aki tud angolul.