2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Shenlong
    #237
    Sziasztok!

    Pár napja vettem egy PsTwo-t, de még nem szeretném chipeltetni. Tudnátok ajánlani egy működőképes Boot Disc programot(pl.: Swap Magic, de arról azt olvastam,hogy nem megy az új Ps2-vel).
  • henry
    #236
    Én a héten vettem ps two-t egy boltban átalakítva. A chip csak a 4x-esen írt és jó minőségű dvd-s játékokat olvassa. Van rá fél év gari is. És tökéletesen működik.
  • KillYou
    #235
    Hát igen én teljes mértékben meg vagyok elégedve a DMS4Pro val, rajta ToxicOS.
    Nem félek hogy tönkremegy a fej (még eddig amiota megvan max 10 percet volt benne lemez :) ) Gyorsan indulnak a játékok. Szoval aki megteheti hogy elver ilyen célra 100ezret az mindenkép probálja ki ezt a az élményt :)
  • Gábor
    #234
    Lehet? Nem is tudtam, hogy megoldható.
    Csak azért írtam, hogy értelmetlen azt belerakni, mert jelentős különbség a kettő chip tudásában a hdd funkciókban mutatkozik meg.
    Persze mindenkinek szíve joga, hogy mennyit ad egy chipre.
  • kiskami
    #233
    Nem tudom, hogy miért lenne "hd-kirány a dms"???? Már miért ne rakathatna azt a gépébe, ha azt szeretne. Van megoldás hd csatlakoztatásra PSTwo-ra is egyébként.
  • Gábor
    #232
    PsTwo-ba Matrixot érdemes rakatni, mert hd nincsen benne, így felesleges a hd-király dms-t beletenni. Nekem is az van benne.
    Ezekbe a boltokba, ahol titan és magic van ne menjél, engem már átbasztak ott csúnyán.
    Keresned kell egy műszaki képzettségű embert, aki szépen berakja a chipet majd.
  • MrXXL
    #231
    Hali!

    Okes, azzal nincs is akkora bajom, hogy jobb chip legyen benne, de a kerdes az, hogy Bp-en hol/ki vallal ilyesmit es az a bizonyos gari dolog is erdekelne...

    XXL
  • Lammer at Work
    #230
    azert "kocsog olasz" oldalak, mert ott naluk tokre legal a chippeles(es ezert nem buntetheto naluk asszem, de javitsatok ki, ha nem)... (hatigen, itthon is rajohetnenek, hogy azt csinalok a masinammal ami akarok, hamar megvettem) nade a lenyeg: csakis MAtrix,DMS,Ripper trio a nyero, azert, mert van meg ezernyi chip ami jo, de talan ezt a 3at a "legkonyebb" beszervalni, mert a tobbi itthon telleg impossible mission, illetve ezek is sokat tudnak, a magic-titan duot felejtsd el... :(
  • MrXXL
    #229
    Hali!

    Most allok ps2 vasarlas elott es chippeltetni is szeretnem egybol. Ahol erdeklodtem, ott magic V-os vagy Titan SX chipeket tesznek be. Magicrol itt nem olvastam tul jokat, ellenben titan sx-rol absz. nincs infom, google csak kotsog olasz oldalakat dob be, amik szamomra erthetetlenek.
    A cucc PStwo lenne (nem is lattam regebbit szinte sehol).
    Hasznalni dvd nezesre, es biztonsagi mentesu jatekokra hasznalnam.
    Barmennyire is kerestem, sehol nem lelek olyat, aki betenne dms4lite vagy matrix chipet (es o adna a chipet is) - valamint a kerdesem, hogy ezekre adnak-e garit (mar a gepre is). Esetleg a magic v es a titan sx chipekrol is jo lenne valami info ;)

    Bocs, ha hosszu voltam.

    Udv:
    XXL
  • Lammer at Work
    #228
    apropo, tud memkartyarol bootolni a hdloader?
  • Révész
    #227
    ELADÓ PS2 hagyományos, chipelve, 8MB memóriával 35.000-ért!

    Eladom megunt (másolt) PS2 játékaimat postai utánvéttel 800Ft/db
    áron! Area54, Brother in Arms, Killzone, Predator, Project Snowblind,
    Fifa2005, NFSUG2, Burnout3, Prince of Persia2, Second Sight, RTC-
    Wolfeinstein, Virtual pool 2004, EA games ssx tricky snowboard, Medal
    of Honor rising sun, küldj postacímet! [email protected]
  • KillYou
    #226
    Hogy nem fogsz benne ilyet találi azt biztosra veheted! Ezért igen mélyen a pénztárcádba kell nyulni. De megéri! Ez Toxic OS nagyon komoly! Winyoról olyna szépen mennek a játékok hogy sicc! Pl a GT4 patch nélkül fut rajta winyoról stbstb.
  • mila69en
    #225
    dms-re rávan irva:)) lehet, h többire is


    #223 [csak poénkodott nem ért hozzá]
  • windrunner
    #224
    mé rá van írva hogy milyen type?
  • mila69en
    #223
    csavarhúzó?!
  • windrunner
    #222
    Hogy tudom megnézni milyen chip van a ps2-őmben?
  • mila69en
    #221
    itt vagy itt
  • kat69
    #220
    Sziasztok!Egy kérdésem lenne,ha valaki tud segítsen.Előre is köszönöm.Van egy SCPH-30002C PS2 gépem és szeretném chippeltetni.Lehetséges-e és ha igen hol?(Borsod-Abaúj-Zemplén)KÖSZÖNÖM!!!
  • INNUENDO
    #219
    Működik
  • INNUENDO
    #218
    A letöltött rar-ban nincs cue/bin fájl
    Csak simán a fájlok ( + még egy csomó szemét külön könyvtárban)

    Na majd meglátjuk műxik-e
  • Gábor
    #217
    Tudják.
  • Jose1975
    #216
    Üdv!

    Meg tudja valaki mondani, hogy tudják-e már chippelni az új (PStwo) playstation2 gépeket?
  • Gábor
    #215
    Témáknál a lap legalján van, hogy új téma nyitása ;)
  • kiskami
    #214
    A csomagban lévő .cue fájlt nyisd meg az íróprogiddal (a .bin fájl tartalmát fogja cd-re írni).
  • INNUENDO
    #213
    Köcce
    És az mindegy hogy mivel/hogyan írom ki a CD-re ?

    UFF :
    Hogy lehet ezen a fórumon új témát nyitni ?
  • petyka2
    #212
    Berakod,loading cd rom,vársz,push start,mikor megjelenik a menü/play,browser,stb./kiveszed a lemezt,majd berakod amit nézni-ill.hallgattni akarsz.
  • INNUENDO
    #211
    Reality medi playa letöltve

    De inkább nem tölteném be a Flash-be
    Szóval hogy használja az akinek DMS4▬Lite van ?
  • INNUENDO
    #210
    Az meg mi ?
  • petyka2
    #209
    Asszem az o2 kell hozzá...
  • kiskami
    #208
    Hát mivel nekem lite-om van, nem érdekelt annyira a dolog, hogy komolyabban utánanézzek, viszont a Toxic Bios readme-jével érdemes kezdened a témával kapcsolatban.
  • INNUENDO
    #207
    Jó és azt hogy kell ?
  • Gábor
    #206
    Már egy pár kollégát megkerestem priviben innen, de ez úton is szeretnék segítséget kérni:
    Megbízható technikust keresek, aki betenne hozott chipet, vagy maga is árulja a következőket: matrix mx4 ill dms4 lite!
  • petyka2
    #205
    Ezt azért érdemes elolvasnod...
  • plasticmonster
    #204
    Sziasztok!
    Régi playstation2 -m van egy Neo modchippel. Új játékokat mint a WRC4, Ace Combat 4, GT 4, Enthusia Pro Racing-et abszolút nem olvas. Mind írott játék. Action Replay 2 boot CD-vel lehet irott game-ket elinditani, tehát elég régi chip.
    Kérdés:
    Lehet -e régi biosos PS2-be új chippet rakatni ami olvassa a DL DVD irott DVD-ket és hol lehet ilyet rakatni a gépbe.
    Azt hallottam hogy a DMS 4 chip a Toxic biossal már támogatja a DL DVD-ket. Igaz? És mennyibe kerül.

    Köszi a válaszokat, előre is.
    Üdv Petya
  • kiskami
    #203
    Egy pro-n tedd a flash-be. Azért pro, hogy onnan futtasson alkalmazásokat.
  • INNUENDO
    #202
    És azt ilyen Boot-Disc▬szerüen kell használni ? Szóval beteszem▬kiveszem beteszem a másikat ... ???
  • petyka2
    #201
    Töltsd le a Ps2 Reality Media Player 1.50-et
  • INNUENDO
    #200
    Nos, van egy DMS4Pro -m. Ennek elméletileg van olyan funkciója hogy mp3 lejátszás, meg Mpeg4-Video/Divx playback.
    Gyakorlatilag ezeket hogyan lehet elérni ?
    Nekem nem csinált semmit az mp3 lemezemmel
  • Lammer
    #199
    hmmm ezt a ripper3 oldalan olvastam, nem is tudtam, mostmar igen :
    "DRE…
    Before we start talking about GC's DRE we must come back a little bit
    into the PS2's burning coil issue.
    PS2 has Disc Reading Errors but you don't get an explicit message on
    the screen. All what you need to do is to adjust the laser's
    potentiometer, to clean the lens or to adjust horizontal alignment of
    the mechanics. It can't be corrected with software patch or any other
    miracle software manipulation. If the laser is poor then reading is
    poor.
    Disc Reading Errors on PS2 look as choppy sound and video but you
    don't get a message on the screen. PS2 tries to read, read and read
    and finally it increases voltages supplied to the laser diode and
    coils until it burns. Here is the problem!
    Especially PSTwo behaves not properly. It tries to read even when it
    doesn't see the disc's surface, it tries to focus the lens at any
    cost causing well known metallic sound and then smelt of burnt
    insulation :-)"
  • kiskami
    #198
    meg