2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • petyka2
    #277
    A drágaságról annyit:Ha varezolsz mennyit spórólsz a gémeken?számoljál...Halkan megjegyzem típustól függően kb.80% esélyed van,hogy nem éri meg a két évet.
  • petyka2
    #276
    Működnie kell,de elég könnyü elfüstölni is...
  • merykee
    #275
    Köszönöm szépen a leírást. Elég jól áttekinthető. Tuti hogy ez a bekötési mód szerint működni fog? Ahoz elég drága volt a gép, hogy elfüstöljem.
  • Lammer
    #274
    :DDD lebuktal ne szabadkozz, skizo vagy... noi ennel...
  • petyka2
    #273
    Ezt én küldtem...az asszony nem jelentkezett ki...
  • krisztike
    #272
    Itt a leírás...
  • merykee
    #271
    Akkor hova vigyen ahol biztonságosan beforrasszák nekem? Tudtok ajánlani valakit Bp és környékén? Persze olyat aki ért is hozzá
  • petyka2
    #270
    Konkrétan baromi könnyü elfüstölni...
  • Al Age
    #269
    Ha az valóban Matrix akkor jól jársz vele ennyi pénzért. Eddig egyszer hallottam róla, de akkor csak jót. Igazából ha megvan a chip meg hozzá a leírás, hogy mit-hova kell forrasztani, akkor azt akinek van tapasztalata már a forrasztáshoz, meg tudja csinálni, de azért vigyázni kell, nagyon apró dolgokat/dolgokhoz kell forrasztani.
  • merykee
    #268
    Sziasztok
    Segítsetek nekem!
    Most vettem sony ps2 gépet, de nincs chippeltetve. Tudnák venni új matrix mx4-t 7000-ért. Hol tudnám ezt BP és környékén biztonságosan betetetni.. Egyáltalán mi a véleményetek erről a chipről. Érdemes vele foglalkozni? Vagy ti mit ajánlanátok nekem, mit tegyek? Előre is köszönöm válaszotokat.
  • Tazmania
    #267
    Sziasztok.
    Pesten vagy környékén hol raknak egy ps two-ba DMS 4 Pro-t?
    Idáig mindenhol csak Magic V akartak vólna belerakni.

    Köszi előre is.
  • lhorvi
    #266
    na jólvan, nekem ez már kicsit komplikált, inkább maradok a chipnél, csak írok nekik emailt, hogy van e rá garancia. végülis ha elcseszik, akkor új ps2 alapgép 30.000 Ftból simán megvan, de másolt játék használatával ha már 2 játékot nem vaszel meg, hanem másolsz, már megvan 30 000 ft különbség, mert azér 10-15 000 alatt nem igazán lehet minőségi játékot kapni. szerintem megér egy próbát. remélem igazam lesz.
    hello
  • Al Age
    #265
    Haverom anno még SlideTool-lal vette meg a 3.3-as SwapMagic-et.
    Azóta vett egy PSTwo-t és "megpatcheltük" neki, igaz kicsit más eszközökkel:)
  • Shenlong
    #264
    Sziasztok!

    A Swap Magic működik a régi a Ps2-kel is.
    A KonzolVilágban Magic Switch Pro-t adnak hozzá, a kettő együtt 10000 Ft.
    Rengeteg fórumot olvastam a müködéséről, és kompatibilitásáról, én eddig 12 játékot próbáltam ki, és mindegyik ment. Nekem is ajánlották a chipelést, de a 2 hónap garancia megrémített :)

    U.I.: Ha valaki nem tudna beszerezni Slide Tool-t vagy Magic Switch-et, előbbit egy régi bankkártyából, utóbbit szívószálból,papírgalacsinból és fogpiszkálóból el lehet készíteni. Ez véresen komoly.
  • Multikiller
    #263
    Akkor szerintem a magic switch volt hozzá, de abból csak a prot éri meg venni mert a simával állítólag nem lehet lezárni a fedelét, úgy meg tele megy porral, ami nem igazán használ neki. Sok sikert a chippeltetéshez. Bye
  • lhorvi
    #262
    én is néztem már azt az oldalt, dehát saját oldalán jó hogy egyszerűnek tűnik. de amit ott lehetett kapni a konzolvilágba, swap magic 3.6 csak ps2 slimmel megy. de ott nem járt hozzá slide tool se, meg semmi, csak maga a swap magic 3.6, asszem így lehetett 8-10 000 Ft (?) de nem emlékszem pontosan. de szerintem nem beszélt volna le róla, ha rám akarja sózni, hanem nem érdekli, hogy milyen gépem van, meg mi kéne hozzá, hanem rámnyomta volna, aztán szívtam volna egy jó nagyot, de szerencsére fölvilágosított. ja nem! nem slide tool volt hozzá, hanem valami pöcök, aztán ha fölnyitod, azzal ki lehet támasztani, vagy valami ilyesmi. mindegy, nekem nem javasolta, főleg hagyományos ps2-höz. de te tudod, ha slimed van, akkor biztos jó lehet. na hello
  • Multikiller
    #261
    Bonyolult? Itt van 3 fajta swap magic használati videó + hogy melyik szériához melyik alkalmazható. http://www.swapmagic3.com/Swap_Magic_Feature.htm
    Magic switch és pro csak ps twohoz jó, slide tool csak a ps2-höz, flip top cover pedig mindkettőnél alkalmazható tudtommal, de akkor elvileg ugrik a gari mert le kell szedni a burkolatot róla. Nem tudom ebben mi volt bonyolult nekik cuccokat bele, swap boot lemez be, írot játékra csere, xet megnyomod és megy is a játék, legalábbis a videó alapján. Szerintem beruházok énis egy swap magic 3.6 plus-ra slide tool proval, csak azt nem tudom megy-e minden játék vele mert a hivatalos oldalon a Compatibility résznél fel van sorolva pár játék, hogy melyiket tudja futatni usa/pal/japó. Megkérdezhetem mennyiért akarták rádsózni és melyik fajtályát árulják ott? Bocs a hosszúságért :S
  • KillYou
    #260
    Hát én pesten néztem és Pesten nem találtam olyat aki értelmes chipet tenne a gépbe, mindenki gagyit akart beletenni és végül vidéken kellet megbenni :)
  • lhorvi
    #259
    nem azér mondtam. pont ma voltam ott, de az eladó nem javasolta, hogy megvegyem a swap magicet, mert azt mondta bonyolult, és csak PS2 slim változattal működik, nekem meg sima van, úgyhogy ha valaki nem tud javasolni valami más, könnyebb megoldást, akkor asszem elviszem ugyanoda, mert ott raknak bele chipet. ilyenekhez van garancia vagy valami ilyesmi? vagy az helytől függ? csak azért kérdezek ennyit, mert veszprémi vagyok, és itt nem chippelnek sehol, csak nem ugorhatok fel mindennap pestre, és akkor már biztosra megyek. na jó, kösz

    hello
  • mila69en
    #258
    jóvan neám meg sértődj csak vielőttem:DD de télleg ott van a bóltnak a telszáma:DD
    elöbb útóbb ugyis oda jukadnál ki, hogy fel hívj egy boltot ha venni akarsz:DD
  • lhorvi
    #257
    király. kösz
  • mila69en
    #256
    van ott egy telefonszám is, talán felkéne hívni és talán árat is mondanak sőt lehet, hogy póstáznak is
  • lhorvi
    #255
    azt tudom, de abban nincsen semmi, csak az hogy neki megy, és hogy hol lehet kapni... jó az utolsó kérdést visszavonom, de nincs benne ár, és nem ír semmit a slide tool-ról
  • mila69en
    #254
    vazze nem is kellet volna sokat vissza olvasnod
    #245 hsz-be ott a válasz
  • lhorvi
    #253
    ja, és hol lehet venni?
  • lhorvi
    #252
    hello!
    valaki, akinek van swap magice, írjon róla valamit, mert most tervezem megvenni, csak hogy érdemes-e, milyen áron, és azt olvastam neten, hogy valami slide tool is kell hozzá, de az nem tudom, hogy mi. előre is kösz!
    hello
  • mila69en
    #251
    1-hm... nem akarok hülyeséget mondani mert nekem nem PStwo-m van és lehet hogy más a menüje:DDD

    2-van csomó hely ahol veszel egy gémet, ha megunod visszaviszed ráfizetsz mittomén 1-2 ezrest és hozhatsz helyette másikat
  • BONO
    #250
    Sziasztok tegnap (azaz 2005. június. 16-án) vettem egy PStwo-t és volna egy pár kékdésem a cuccal kapcsolatban. (Lehet, hogy a kérdések közt lesz egy pár baromság is de kérlek titeket nézzétek el ezeket nekem mert még kezdő PS-es vagyok ugyanis most "álltam át" PC-ről konzolra!)

    1. Honnan tudnám megnézni a PS-em részletes tulajdonságait a verzióját, és még hasonlokat?
    2. Nem akarom chipeltettni mert sok rosz dolgot halottam már evvel kapcsolatban pl: ebben a topicban is de tudtok valahol olyan helyett ahol eredeti játékokat lehet csereberélni mert nem akarok minden game-et megvenni több ezer forintért!

    Egyenlőre ennyi válaszaitokat előre is köszönöm üdv!
  • ffxi
    #249
    Tarifa, és viszi a másolt GT4-et?

  • Multikiller
    #248
    Mennyiért vetted a swap magicet?
  • mila69en
    #247
    szoktak adni min félévete de jobb helyeken 1 évet is bevállalnak
  • Angyisz
    #246
    Használt modolt gépre adtak neked fél év garit (gondolom csak szóban) bátor volt az eladó
  • Shenlong
    #245
    Sziasztok!

    SWAP MAGIC 3.6 kapható a Konzolvilág-ban, Pesten.
    Most szereztem be nem régen, nagyon jó.

    Cím:1134 Budapest váci út 51/a

    Telefon: 061-34-99-703
  • Multikiller
    #244
    Most tervezem a slim ps2 megvásárlását, csak játékra használnám jó minőségő dvdvel, milyen chippet, vagy modolási módot ajánlotok? Fontos lenne, hogy lehetőleg minél tovább bírja a dvd olvasó és fusson minden gém.
  • Multikiller
    #243
    Nem tudja valaki hol lehet ps two boot lemezt (Swapmagicet) venni nálunk?
  • Zozo76
    #242
    Biztos hogy a DVD olvaso a baja. Ez amugyis erossege a PS2-nek.
  • svanson
    #241
    Problémám van! Rosszalkodik a ps2 masinám! bekapcsolom és krákog! néha szaggatottan, de van úgy hogy egyfolytában! a játékok sem akarnak elindulni rajta. eddig csak az volt a baj, hogy sokat töltött. Pl:Fifánál mikor gólt löttem szaladgáltak még a pályán pár mp-ig, meg a San Andreasnal az épületeket nem töltötte be időben. De most már krágok és el sem indul! szóval szerintetek mi lehet a baja? és hol van normális szervíz Budapesten? előre is köszi.
  • Al Age
    #240
    Nem hiszem, sajnos:(
    Viszont ha jól tudom amit linkeltem osztrák cég, egyik barátom tőlük rendelte még a 3.3-as SwapMagic-et SlideTool-lal.
  • Shenlong
    #239
    Köszi a linket :)
    Magyarországon be lehet szerezni valahonnan?
  • Al Age
    #238
    A SwapMagic legújabb verziója megy PSTwo-val is:
    link