2558
Melyik chip milyen?




NINCS WAREZ! Csak említése is törölve lesz, figyelmeztetés után pedig megy a banhammer!!!



  • Lammer
    #397
    kicsit olvass utana az irodnak, hogy miylen irasi strategia van beleegetve a firmwaejebe(ahhoz a MIDhez(EEEEEES NEEEEEEM MARKA NEM NEMENM tehat miylen mediakodu a lemezed->sok progi kiirja, de az imgburn vagy dvddecrypter is kiirja)...)... mert biza azt 4Xnel lasabban nem fogod tudni megirni...
  • cocobanana
    #396
    Hali!! Vettem ma egy Ps2 Slimet zat a vékony fajtájút. ÉS aztm ondta a zserelö hogy max 2 óra folyamatos játékot bir? Ha többet játszok vele akkor tönkrmeegy? És tudtok mondnai olyan dvd iró progit amivel tudsok irni 2x. Mert tdkra próbálok de a nero,dvddecrypter is csak 4x ir holott 2xre van beállítva.
  • HHapci
    #395
    Én utaltam pénzt Horvát bankhoz 50eurót és 5-6eft körül fizettem a sima utalásért.
    Eu-Eu ban sem olcsóbb Szlovákiából Magyarországra 6eft volt.
    Amugy a rendelésbe én is beszállnék. Érdekelne a network hdd adapter is.
    Ebbe sima pc-s vincsi jó?
  • Al Age
    #394
    Időközben talán megfejtettem. Tehát a PayPal leveszi a zsetont a hitelkártyámról és azt utalja el. Sajna ez nekem nem fog működni, mert nincs hitelkártyám, valamint olvastam, hogy folyószámláról is le tudja venni a lóvét, de magyarországi bankokéról nem. IJ.
    Marad vagy a WU, vagy a sima banki utalás.
  • Al Age
    #393
    Kicsit bővebben leírnád, hogy ez hogyan működik?
  • kiskami
    #392
    Itt fel van sorolva kis hazánk.
  • kiskami
    #391
    kb. tavasz vagy nyár óta lehet vele _fizetni_
    a NetBSD projekt gyűjtésére adományoztam zsetont valamikor nyáron, szóval megy :)
    neked nem tudnak pénzt küldeni
  • toMOne
    #390
    PayPal-t te hogyan csinaltad? itt mo-n ugy tudtam nem is lehet megcsinalni. Mert egyszer akartam eBay-rol rendelni, de mivel kellett a PayPal, ezert nem jott ossze. Elmondanad hogyan csinaltal PayPal accot?
  • kiskami
    #389
    PayPal?
  • Al Age
    #388
    Ezért sz@rozok én most a Western Union-nel meg a sima banki átutalással.
    Azt már tudom, hogy a Western Union mennyibe kerül, most épp a bank tarifáit nézegetem. Ezt írják:
    Eseti átutalási megbízás bankfiókban
    - Bankon kívül devizában és külföldre forintban - 0,20% (2.000Ft / 35.000Ft)
    Eseti átutalás OTPdirekt internetes szolgáltatáson keresztül
    - Bankon kívül devizában és külföldre forintban - 0,10% (2.000Ft / 35.000Ft)

    Valamint még ilyen is van mindkettő verziónál:
    - Bankon kívül sürgős átutalás költsége további 2.500 Ft

    Ebből gondolom én, hogy alapból lassú lehet ez a fajta utalás, de nagyon örülnék ha egy a témában jártas ember kijavítana, vagy legalább tájékoztatna.
  • Al Age
    #387
    Hát épp ezaz, hogy azzal a ModZone-nál pont nem fizethetsz.
    "I'm affraid our credit card company does not allow us to process cards from Hungary. If you have any sugestions about how to make payment we could send to you, that is not a problem. ... But again, we cannot process credit cards from Hungary. Only if you can pay by bank transfer or western union or some other method."
  • kiskami
    #386
    Azt azért megnézem, hogy a dombornyomott visa kártyámmal hol nem tudok fizetni... Szerintem ti keveritek az átutalást, meg a kártyával való fizetést...
  • Al Age
    #385
    Mármint bárki bemegy hogy pénze jött odaadják neki mindenféle igazolvány elkérése nélkül?
    B@ssza+
    És tudja valaki pontosan, hogy OTP-től mennyibe kerül kiutalni a lóvét és mennyi idő alatt ér oda?
  • petyka2
    #384
    Öcsém szerint azért nem ideális választás,mert a Western Union-on keresztül bűnöznek a legtöbbet értsd:pénzfelvételnel nem kérdeznek semmit...
  • Al Age
    #383
    1., Nincsmit.
    2., És?
    3., Az én banki átutalásaim rendszerint egy nap alatt érnek oda ahova kell belföldön, külföldre még nem utaltam. A banki tájékoztatóban is szerepel, hogy néhány bank extra díjat kér a külföldről érkező utalások után, amit ha én fizetek, akkor levonják abból az összegből, amit utaltam, de ha azt jelölöm be, hogy a címzett fizesse akkor meg lényegében ugyanott vagyok, nem érkezik meg neki a teljes összeg és nem küld semmit. Viszont ha Western Union-ön befizetek valamit itthon, azt pár percen belül felveheti a címzett. És mivel ketten rendelünk az utalásért fejenként 1550 Forintot kell fizetnünk, ami nem is olyan vészes.
  • Flower
    #382
    Az drágább és lassabb, mint egy banki utalás.
  • Al Age
    #381
    Azóta az országok listájából kikerült MO, azt írták nekem a válaszlevélben, hogy itthonról nem tudnak elfogadni hitelkártyát.

    toM517
    E-mail-ben kell rendelni és jelezni kell, hogyan szeretnél fizetni. Nekik szinte bármi megfelel a hitelkártyán kívül (Western Union, banki átutalás stb)- én a közeljövőben Western Union-ön keresztül fogok rendelni.
  • petyka2
    #380
    Ott a honlapjukon megrendeltem,kártyával fizet,sima postai úton elküldték,cca.2 hét alatt elküldték...ennyi a story.
  • Lammer
    #379
    nagyon felvilagosult ma Krisztike kedves...
  • toM517
    #378
    Hey sracok segitene nekem is valaki? petyka, te ugy tudom pont toluk rendeltel, nem tudod megmondani te hogyan csinaltad?
  • Gina79 #377
    Nagyon szépen köszönöm Petyka:)
  • petyka2
    #376
    Akit érint:frissités a DMS4 chiphez ToxicBIOS 1.4
  • petyka2
    #375
    Valami konzolboltba bevinni,és olyan jobb fajta chipet berakatni amivel használhatok az amerikai lemezek is.Nem olcsó,de az ilyen húzásai miatt is g**i a sony...
  • Gina79 #374
    köszi, de nagyon béna vagyok, nem segítenél, mit kell csinálni?:P
  • petyka2
    #373
    A chipek pont erre lettek kitalálva-ez a fedőduma...
  • Gina79 #372
    Sziasztok!

    Kellene nekem egy kis segítség, de nem tudom, jó helyen járok-e. Rokonok hoztak kisfiamnak Playstation2 játékokat Amerikából, és hát egyik sem műxik a mi gépünkön, valami van, hogy az amerikai meg az európai rendszer különbözik, de nem értek én ehhez. Szóval kérdésem: lehetne e valamit tenni, hogy tudjon játszani a gyerek a játékokkal?
    Előre is köszi!

    Gina
  • toM517
    #371
    Na meg valami, hogyan rendeljek a modzonerol? a Billing Addressnel nem lehet megadni Hungary-t. Vagy van mas modja a regelesnek? Valaki nalam okosabb kerem mondja meg pls.
  • toM517
    #370
    Hello koszonom szepen!
    Esetleg itt valaki ert valamelyest, a v12 chipeleshez? v12 dms4pro + xcm hd connect.

    DMS4Pro Diagram

    XCM HD Connect - Kicsit lentebb 10 kep a linken
  • Al Age
    #369
    Jé Te is itt vagy, Petyka? :DDD
  • Al Age
    #368
    Jaja, reményeim szerint a héten megrendelem a network adapterrel együtt! :)
  • petyka2
    #367
    nc..
  • krisztike
    #366
    Már csk a chip kéne-mi?
  • Al Age
    #365
    Most nézem a B is megvan.
  • Al Age
    #364
    A linket meg köszi, egyszer már linkelted ezt az oldalt, akkor bekerült a könyvjelzők közé, áttanulmányoztam már az egészet. :-)
  • Al Age
    #363

    Itt egy kép.
    Nekem a következő ötöt kell megcsinálnom:
    B, W, 3v5, GND, CLK. A többi már megvan.
  • petyka2
    #362
    Megverem a nejemet...
    Lammer megint örülhet...
  • krisztike
    #361
    A gond a panelod másik oldalán szokot lenni-4 vezeték,a panelon lóg-ha sokáig melegíted elfüstőlőd a panelt,ha meg nem forrasztod meg eléggé leesik a vezeték,ha rossz helyre forrasztasz elköszön az alaplapod.
    A BIOS-tól ne félj bírja a forrasztást-zárlatra vigyázni!
    Ezt ajánlom figyelmedbe.
  • Al Age
    #360
    Rendben, semmi gond, megnéztem és végülis a 17 szükséges vezeték közül 12-t a msotani chip maradványaként tudok használni, a maradék ötből pedig 3 olyan forrasztási pontra megy, ahol semmi nincs, kettőt kell csak smd alkatrészre forrasztani, mindkettő ellenállás, kimérem majd őket forrasztás előtt, bár ezekkel nem hinném hogy gond lenne, én csak a bios chip körüli forrasztgatástól tartottam, ahol közvetlenül a chip lábaira kell forrasztani.
  • petyka2
    #359
    Nem,ugyanis ha elbaxarintám sajna nem áll rendelkezésemre másik alaplap.
  • Al Age
    #358
    DMS4 van most a gépedben ha jól emlékszem. Te magad építetted be? Ha igen nem vállalsz beépítést másnak is (persze nem ingyen)?