2886
Starforce
  • Thanatos
    #161
    tragádia..., mongyuk szvsz abból a hulladékból amit wormsből csináltak még akkor se kéne ha ingyen lenne :P (ha a 4. részre visszatértek 2d-re akkor visszavonom :P)
  • Istencsászár
    #162
    kb
  • Istencsászár
    #163
    ugy eltudtam volna képezlni hogy a kezelőfelület 2d azt amikor beállitod az akciót átmegy 3dbe és ott tudod nézegetni vagy ilyesmi de igy full 3dbe teljesen elveszett a worms varázsa
  • [HUN]FaTaL
    #164
    az még megy lehúzás + mini image vagy felejtős?:/
  • Thanatos
    #165
    jah ugy akár még elvieslhető lett volna bár értelme akkor se sok, de ez a full 3d megölte worms-ot :(
  • grebber
    #166
    Hát eléggé :( De remélem lesz rá mod hogy feltörjék nemcsak a worms-ért hanem a többi iylen védelmű game-ért.
  • keeper2
    #167
    Szerintem van rá megoldás. Bár, gyakorlatban nem tudom, hogy ugyanaz-e a verziószámuk, de a cossacks 2-höz van egy eléggé általánosságban is alkalmazható módszer, aholis a sf drivert updateli és azt crackeli meg. Az igaz, hogy a chaos theoryban nem működik a dolog, de szerintem azon valami másféle védelem is van plusszban. Más újabb progit meg még nem próbáltam. De a lényeg, hogy amit ember írt, azt ember fel is tudja törni :))
  • Maxtreme
    #168
    *azdmeg. Még újabb mint a sc3-é?
    Lassan minden szarra sf-et tesznek.... kapják be..

    A starforce-ról meg annyit hogy a törvény kimondja hogy aki megvesz 1 játékot, 1 darab biztonsági másolatot készíthet belőle magának. Itt ez most hogy is van?
  • Thanatos
    #169
    scct-n nicns más védelem és jól sejted a verzio sokat számit..., pl cossacks 2 verzioja kisebb mint scct verziója 8plusz annál még az akvar be hogy dvd-s amire kcisit más megodlás kéne...)
  • Thanatos
    #170
    törvény ilyet nem mond ki mert törvényszinten lefektetve mmo-n gyk 0 dolog van softwarekel kapcsolatban lefektetve :P ez inkább olyan hivatalos álláspont a legtöbb helyen ezt mondják de ettől mgé nem kell neked garantálniuk hogy megtehesd... (mivel a lehet-ben benne van azis hogy lehet cisnálnod ha tudsz :P)
  • Szabi84
    #171
    Starforce
  • Istencsászár
    #172
    sp3at is feltörhetnék csakmár ugymond "szarnak" rá
  • rorr
    #173
    Szerinted a silent hunter3-at(csak az 1.0-át tudták,úgy meg használhatatlan!!!) a cossacks2-őt a fiat gtr-t miért nem törik fel? vagy a worms4:mayhem-et???? Mert nem tudják azért!!!
    Ugyanez van a splinter cell:chaos theory-val is....
  • keeper2
    #174
    Hmmm... akkor ha a cossacks 2-t nem tudják feltörni, hogy sikerült nekem kipróbálni? Igaz, hogy nem játszottam vele azóta sem, csak arra voltam kíváncsi, hogy elindul-e. Ott az eddigi iránynak ellentmondva nem a sf drivernek próbálták elhitetni, hogy az image az eredeti fájl, hanem egyszerűen a drivert törték fel. Végülis, az eredmény a lényeg. Egyébként ha valami oltárira fel akarnak valamit törni, akkor úgyis megteszik, ha mást nem, hát a sok munkával járó úton. Lásd pl. az ultima esetét. Az xpand rallyhoz új telepítőt írtak, ami kihagyja a sf telepítését, és tökéletesen futott. Ezt csak azért csinálták, hogy megmutassák, hogy nem feltörhetetlen, ahogyan addig mindenki ezt hirdette. Erre jött a szabvány céges duma a starforce készítőitől, hogy az csak egy bug miatt történt, ami véletlenül a driverben volt. Holott ez teljesen őrültség, csak a hozzá nem értő hülyék megtévesztésére jó, hiszen, ha egy új telepítő kihagyja a driver telepítését a játékra, akkor lényegtelen, hogy van-e hiba a driverben. Erre az ultima megmutatta, hogy a már biztosra feltörhetetlen driverű :) colin 05-ben is el lehet játszani ugyanezt. Anno ugyanezt játszotta el a valve a half life 2-vel is (persze, a kiadó nyomására). Ha az elején csak annyit mondanak, hogy nem készülnek el időre a programmal, amit ők biztosra tudtak is már akkor, akkor valószinűleg sosem kerül ki a program a netre. De amikor kikerült egy rész, és ők is rájöttek, hogy pontosan mennyi anyaga van a hackernek, akkor az épeszű ember logikája szerint bevallották volna, hogy késni fognak. Ehelyett a komplett agyatlan kiadó logikája szerint inkább meghazuttolták a hackert, ezzel csak felidegesítve, és mintegy ők hergelték bele, hogy mindent a netre rakjon. Épp ezért, pl. szerintem 50-50%-ban hibás az ügyben a hacker és a kiadó is. Bár, ez már eléggé más téma volt, mint a topicé.
  • rorr
    #175
    próbáld ki ezt a módszert a 120mb-os cossacks2 javítás után na ugye ,hogy igazam van.... Más x-pand rally,colin 05 az akkori starforce verziókat lehetett törni az új ami odavág abból is a drágább verzió (silent hunter,splinter3)
  • rorr
    #176
    Na persze cossacks ugyanezt lehetett csinálni a second sight-nál is mielött a reloaded megtörte...
  • keeper2
    #177
    Na ja, valószinűleg a patchben már egy újabb sf verzió van, és azért nem megy. Konkrétan a d-day volt olyan, hogy a 2.16-os verzióban újabb, jobban védő verzió volt, mint a 2.14-es és az elötti verziókban. Egyébként tudtommal az ultima módszerével minden játék feltörhető, mivel egyszerűen a telepítőt írják újra, amivel kihagyják a felesleges részleteket (mint a védelem), csak épp oltárira munkaigényes dolog. Bár az ultima csak azt próbálta bemutatni, hogy feltörhető a védelem, nincs kedvük minden progit feltörni.
  • Thanatos
    #178
    azért ez a telepitősd nem iylen egyszerű mert a fileokba amit felrak még benne van a védelem hiába magát a sf drivert nemr akja fel és igy ugyan ott tartasz ahol a part szakad és nem megy..., ultimanak nem azért tartott oylan sokáig mert egy szaros telepitőt kellet vagy akartak csinálni ami kb fél ora legroszabb esetben hanem emrt az összes értintett filebole gyesével ki kellet irtani az sfet...
  • rorr
    #179
    Az ultima egy lengyel csapat csak autós játékot törtek fel eddig de az utána lengyelül beszélt... milyen érdekes ,hogy a v-rallyt készítő csapat is lengyel!!
  • [HUN]FaTaL
    #180
    hát az xpand angol volt, a colin szintén szal nem értem miről is beszélsz?:D
  • rorr
    #181
    az lehet ,hogy angol verzió volt de a vrally-t lengyelesíteni lehetett belőle....
    A V-rallyt és a CHROME című játékot egy lengyel csapat készítette ha nem tudnád!!!
  • keeper2
    #182
    Az xpand angolul is beszél, de próbáld meg telepíteni rá az angol frissítést, és mindjárt közli, hogy arra csak lengyel frissítés telepíthető. Mellesleg, tényleg lengyel csapat, és nem tudom, hogy miért csak autós játékokat tört, de azokat is csak bemutatásként tette, hogy megmutathassa, hogy törhető a védelem, de közölték is, hogy nincs kedvük elbogarászni minden játékkal, csak bemutatás volt az első, a második pedig, hogy megerősítsék, hogy a védelem fejlesztői hazudtak az xpand-ról.
  • Kandurex
    #183
    - Starforce - leáldozik.

    Sztem annyira nem nagy durranás már ez a védelem. Ha jól tudom minden játékot feltörtek már (talán a Chaos T. kivétel, bár az is működik DVD -vel). És ma is egy adag amit tört a jó öreg RELOADED:

  • zoltang
    #184
    Ez szép lenne, de ezen a programon a régebbi starforce verzó van.

    Game Title: 7 Sins
    Version: 1.0
    Language: English
    Copy-Protection: Starforce v.3.4.71.19
    Tools used: checked protect.dll and used Aray-Scanner v.2.0.2.3

    A GTL Demon a legújabb van: StarForce 3.5.10.01 detected -> ...\GTL\sfp.dll
    Sajnos.
  • Kandurex
    #185
    És a legutolsó bástya is ledőlt:

    Splinter.Cell.Chaos.Theory.DVD-RELOADED
  • jAsOn VoOrHeEs
    #186
    Húhh ez kicsit sokáig tartott :DD
  • Thanatos
    #187
    ezt honnan veszed?
  • CéZé
    #188
    Kint volt Nforce oldalon :)
  • Kandurex
    #189
    ...valamint az isonews -on is kint volt, csak hát ugye befékült
  • jAsOn VoOrHeEs
    #190
    Hát ez a bástya úgy látszik örökre sértetlen marad...
  • Thanatos
    #191
    ehh....
  • Istencsászár
    #192
    állítólag nema feltöréssel van a gond az spnél hanem a játék olyan tömöritésben van amit még nemoldottak meg...
  • Duddits
    #193
    Már nem azért, de a nuked részt is megnéztétek? Bolondok napja miatt nyomták föl.
  • CéZé
    #194
    ennek megint sok értelme van :)
  • DioSr50
    #195
    Most akkor feltörték a SCCT?????
  • Duddits
    #196
    NEM!
  • [HUN]FaTaL
    #197
    van még több bástya is sajna: worms 4, trackmania sunrise:(
  • arty
    #198
    ez mind ugyanaz a bástya: sf3pro
  • zolo
    #199
    Toca race driver 2:(
  • 12346
    #200
    azzak mi van? műxik. mondjuk nem tom, hogy a multi részével mizó, mert nem jött be a szappanozás, így 10 perc után töröltem is.