299
Hova jut az orszag?
  • magus
    #139
    "mostmeg jonnek az ilyenek hogy emelik a benzint tovabb"

    na ezert viszont a dragalatos amerika a hibas.

    a masik meg, hogy ne hasonlits mar engem ertelmisegi kozepeuropai embert egy olyan fatty nemzethez ami nincs 300 eves, de mar minimum 5x elpusztitotta majdnem a vilagot.
  • Garfield
    #138
    Én is kíváncsi leszek arra a 30 ezres bérletre...
  • CSOCSO
    #137
    LUUUZER!!!!!!!!!!!!! :)
  • Garfield
    #136
    Látom, az érvek elfogytak, ugye?
  • CSOCSO
    #135
    miert ne kocsogozzem oket??

    csak az a megnyilvanulasod volt olyan mint azoke a kocsogoke.. erted?
  • Kit--Kat
    #134
    ő országonkívüli:D
    számkivetett vagy mi:)
    Ki lett szavazva az országból:PP
  • Kit--Kat
    #133
    hát ja:DDDDD de végülis smáron kívül semmi komoly nem volt :l
  • Garfield
    #132
    Figyuzzá', indokold már meg, hogy pl. a #116-osban említett példánál miért nem lehet villamossal menni, jó, utána dumájjál.
  • CSOCSO
    #131
    ilyen hozzaalassal ne is varj tobbet...
    mar kivancsi leszek az arcodra mikor 30 ezer lesz a haviberlet a buszodra...
  • Garfield
    #130
    Nem védem, jó lenne, ha nem köcsögöznél.

    Hogy ONTOPIC legyek, én például azt utálom ebben az országban, hogy ha egy vitában valakinek elfogynak az érvei, marad a személyeskedés.
  • CSOCSO
    #129
    on nyert:)
  • CSOCSO
    #128
    igaz.. de errol a hulyesegrol vesekedni hogy melyik a jobb... nem ide illo
  • Kit--Kat
    #127
    keccseg, de van, hogy tökrendes a vezető eskü.
    én meg lekéstem a buli után az utsó buszt 1x
    eléggáz helyzet volt, arra nemment éjszakai asszem, úgyhogy a csajnál aludtam aki tartottaa bulit:PPP
  • CSOCSO
    #126
    meg veded is akocsog politikusokat?:)))))))
    de most komolyan.. az ilyen hozzaallasoddal mint amit ott irtal pont kozejuk valo vagy!!! fizessetek csak.. van ra penzeteeeek...
  • Garfield
    #125
    És akkor még finom voltam...
  • Garfield
    #124
    Apád f*sza a "k****g", jó?
  • Ottto
    #123
    Hátdebazz :DDDDD
    Tök részegen egyetlen vágyam hogy hazaérjek és ne az utcán essek össze az álmosságtól ez meg elhajt. Nah....
  • Kit--Kat
    #122
    nemtom, spec sztemmeg az tök jó, de sekü úgy emlékszem, hogy ennek nagy öróltem tavaly télen, mert nagyon fázós vagyok
  • Garfield
    #121
    Hagyd már abba a baromságaidat...

    Erre mondtam én lejjebb, hogy ez a topik nem fog másról szólni, mint nagy (fél)igazságok puffogtatásáról...

    Másik havernak van kocsija, de ő például képes megállni azt, hogy a munkájába tömegközlekedéssel járjon és csak akkor használja a kocsit, amikor tényleg kell.
  • Ottto
    #120
    Sztem a közlekedés is erősen ide tartozik
  • CSOCSO
    #119
    csak erre reagalnek:

    "Belátni belátom, azt nem látom be, hogy aki nem akar tömegközlekedni, az miért ne fizessen?"

    GRATULALOK odaillesz a tobbi k***g politikus melle...
  • Kit--Kat
    #118
    biztos látta, hogy enyhén illuminált vagy:DDD
  • CSOCSO
    #117
    faszan szet offoltuk a topikot..szal vissza az eredeti vaganyra... irjatok dolgokat ami nevetseges... marmint az orszaggal kapcsolatos...
  • Garfield
    #116
    Nem tereljük, te kötsz bele minden hülyeségbe, illetve nem érted meg, amit mondok.

    A 800 forintot fizesse csak ki az, akinek van pénze rá. Aki sajnálja rá, az nézze meg, mi megy arra tömegközlekedés.

    Egy példát mondok, hogy te is megértsd (bár már nem várok sokat).

    Haver és felesége, fejenként 1-1 autó, vagyis 4 személyes autónként 1 ember. Namármost feleség a lakásuktól megy 50 métert, felszáll a villamosra, majd ugyanez a villamos 30 méterre a munkahelytől megáll.

    No, itt kérdezem én meg, hogy az ilyenekre szükség van? Mert szerintem nem. És vajon hány ilyen autós van még az országban?

    tehat belatod hogy a kocsi gyors es kenyelmesebb!!

    Belátni belátom, azt nem látom be, hogy aki nem akar tömegközlekedni, az miért ne fizessen?
  • CSOCSO
    #115
    lassan fizethetetlen lesz a kosi tartasa.. Garfield baratunk oromere.. majd sztan nagyokat pislog mikor elkezdik feljebb tornaszni a havi berletek jegyet.. mer az lesz a kovetkezo... aki nem hiszi az jarjon utanna :)
  • CSOCSO
    #114
    hohoooooooo tereljuk a szot.. tehat belatod hogy a kocsi gyors es kenyelmesebb!! igaz dugo eseten jobb a tomegkozlekedes. .ami maga a nyomor...
  • Garfield
    #113
    Te pedig vedd már észre hogy például a 800 forintos parkolási díj meg nem a reggeli-esti csúcsforgalom kiváltására van.

    Bazze, próbáld már kicsit magasabbról szemlélni az egészet, ne pedig a részleteken tökölni...
  • CSOCSO
    #112
    .... igy van.. de a legjobb mikor a hosszutavu buszra kene felszallnom.. ami 20 percenkent jon... es latja hogy futok mint a barom... 2 busznyi tavolsag van es bezarja az ajtot es elmegy.....
    hurrraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • CSOCSO
    #111
    :)))))))))))))))))))))))
    majd mindjart
  • Ottto
    #110
    Még a buszokról, hogy a buszsofőrök is elég szemetek néha. HAverom mondta, hogy rohant a buszhoz mint az állat, buszos meg az orra előtt bezárta az ajtót és elhajtott. lál.
    vagy velem volt olyan hogy jöttem volna haza busszal, tökre szét voltam esve (pia, minden) hajnali 6kor állok a buszmegállóban 30 percet míg jött 1 busz amijön, megáll az út közepén, leenged 1 eembert és továbbhajt. Engem meg otthagyott! De figyeltem 1 megállóval arrébb már megált. Na szép...
  • CSOCSO
    #109
    annyit er mint a lepkefing
  • CSOCSO
    #108
    jeeezusom.. mond.. te tenyleg ennyire begyoposodott alak vagy?????????
    mem... en azert vittem a csajt kocsival mer 20 perc alatt ott voltam.!!!!!!!!!!! nezzukc sak hogyan jutottam el arpadhidig gyalod:
    1)10 perc gyalogolas a hevig....
    2)5-10 perc varas a hevig....
    3)10-15 perc mig eljutok arpadhidig a hevvel
    4)masik 10 perc mira atmaszok a florianig...

    nah...szerintem ebbe nincs belekotni valo...
    igen.. neha dugo van.. reggel mikor az emberek mennek dolgozni. .meg mikor hazajonnek... ennyi.. ezen kivul 3 szor kenyelmesebb es gyorsabb az auto
  • Kit--Kat
    #107
    szerezzél már 1 Ferraris spant a környéken, olyan videókat csinálhatnál:DDmeg talán vezethetnéd is:)
  • Kit--Kat
    #106
    fűtés még a csóró 20éves ikarusokon is van :o
  • CSOCSO
    #105
    hehehe:)
  • CSOCSO
    #104
    nem... na meglepodtel?:)))))))))
  • CSOCSO
    #103
    lassuk csak.. mi volt jo mikor Tomeg nyomor kozlekedtem...

    ja igen..
    1).. mikor megerkeztem a hevvel es varhattam 20 percet (nem kevesebbet!!!) a volanbuszra...
    2)ez a kin 10 es szorzoval bir mikor tel van
    3)milyen fasza volt mikor meg anyaztak elolrol mert nem birtak felszallni de csak jottek az emberek es jottek.. es csak toltak mindenkit. .de a rohadt 80 eves mama csakazertsem megy odebb es senki nem fer el...
    ja amugy ez nem egyszer tortent meg hanem allando problema
    4)milyen jo volt mikor a buszon fel perc nyugtom nem lehetett mer valaki beszelt valami oltari nagy baromsagot.. vagy mer a rocker gyerek uvoltozik a haverjaval, vagy mer a csoves mellettem olyan budos hogy hanyingert kapok...
    5) ez mar csak akkor jobb mikor telen a futetlen busz kinyitja az ajtokat es megorulok a hidegtol
    es meg millio ilyen dolog van.. ami ultrabrutal idegesito a tomegkozlekedesben...es az is volt.. ja amugy magyarorszagon nagyon keveset vezettem autot!
  • Garfield
    #102
    kezitcsokolom..tobbet kisertem buszon heven metron haza csajokat mint autoval...

    Akkor viszont mégiscsak azért mész autóval, hogy villogj, nem?

    szerintem neked valami pszihikai torzulasod van ezzel kapcsolatban.. mer normalis ember nem all ilyen hulyesegek feszegetesenek

    Nem, csak tudod én megpróbálom racionálisan végigondolni a helyzetet.

    I.C.ram írta a #14-ben: Mindennki a saját hasznát nézi, a másik le van szarva.

    Pontosan. Az a lényeg, hogy nekem kényelmes legyen. Ha belefulladunk a füstbe, hát belefulladunk. Ha állunk a dugóban, hát állunk. Ha össze-vissza kell parkolni, mert nincs hely ennyi autóhoz, hát úgy parkolunk. De hogy 20 méterrel arrébb áll meg a villamos vagy egy sarokra van a metró?
  • Kit--Kat
    #101
    ismerem, na megelepődtél?:D
  • Kit--Kat
    #100
    azszittem ósöndrájvös hejehuja is van bennede má rége nem érdekel a videód:DDDirigykutya:D