68
működhet?
  • COOLancs
    #68
    Hamisítsatok villamost!!!
  • drevil666
    #67
    Inkább bérletet hamisíts!!
  • Nightwish006
    #66
    Csá ! Látom rég írtak ide, azért megpróbálom. A hétvégén voltam pesten, és sajnos vasárnap elhagytam minden pénzem, így nem tudtam buszjegyet venni. Mivel nagyon sok cucc volt nálam, és a vonat is indult hazafele muszáj voltam buszozni. Még mák volt, hogy debrecenben megvettem a visszajegyet is. Máskülönben ott maradtam volna... Ígyis éhen, szomjan, 2szál cigivel voltam reggel 6 tól egészen este 10ig...
    Na mind1, jött az ellenőr bácsi, én hülyemeg bemondtam minden infót pontosan... Namost nem túl szivesen adnék 12rugót ezért, mert istenemre esküszöm kurvára lenne helye annak a sok ezernek... Kérdésem az, hogy mennyire szokás a bkv nál küldeni a felszólítást, és ezt mennyire teszik meg olyannal, aki a világ másik felén lakik?:o
  • PíszLávJuniti
    #65
    nálunk miskolcon ősszel így üzemeltek.
    megállóban megállt a villamos, a leszállókat lent ellenőrizték, felszállva mindenkit végig, leszálltak, és utána mehetett a vilinger.
  • qper
    #64
    max a metrónál a metrórendőrök, de villamoson, buszon, trolin, HÉV-en nincsenek zsaruk. Egyszerűen nincs a rendőrségnek kapacitása erre, hogy szaros ellenőrök mellé odategyenek egy hivatásost posztolni.
  • PíszLávJuniti
    #63
    de mostanaban csoportos ellenorzesek vannak, az ugy neccesebb 6 ellenor + 1 rendorrel..
  • bens
    #62
    ezt ott cseszted el h elővetted a személyes iratokat. ilyenkor az alap h nincs nálad semmi irat, semmi pénz. a táskádba, zsebedbe nem nyúlhat bele, nincs hozzá joga. legrosszabb esetben közli veled h ok megyünk a rendőrségre, következő megállónál leszáltok, elfutsz, ügy lerendezve. én ezt már 2szer eljátszottam. egyszer sem próbáltak meg köveni, pedig mindkétszer ketten voltak. meg áltlában az ellenőrök elég tunya segfejek ahhoz h ne tudjanak utolérni.

    erről eszembe jut egy sztori, lehet h olvastátok az ujságban, főleg szegediek. pár éve egyik ismerősömet elkapták az ellenőrök, és persze nem volt nála semmi. namost a srác profi boxoló, és mivel futni nem volt kedve, szépen beverte az ellenőrök pofáját, el is vitte őket a mentő. havert nem kapták el azóta se. szóval meg lehet ezt oldani többféleképp is. sztem az aki annyira életképtelen h meg lehet büntetni, az meg is érdemli.
  • Fabio Capello
    #61
    jaja... Egy félévet utazgatok abból, ami Pesten egy teljes árú havibérlet XD
  • Vaxi
    #60
    Szegeden kapunk bérletet :)
  • Fabio Capello
    #59
    Kemény.. engem még nem kaptak el, pedig nem feltétlen veszek jegyet egy ezresért amikor szegedről hazajövök.... Annyiból bejárom egész Szegedet, itt meg annyi hogy haza tudjak menni
  • Vaxi
    #58
    az hard..
  • Met
    #57
    saját adataidat mondtad be?
  • Punker
    #56
    az ügyes.....
  • Nandiee
    #55
    2004töl 2007-ig 14db büntetés,abbol 6db bemondás(betiktáltam az adataim) és 6db személyi bemutatás
  • Nandiee
    #54
    én pont most kaptam meg a 183745ft-s csekket vmi ügyvédtöl :/
  • Takezó
    #53
    Botooond! Hol vagy má?
  • Vlala #52
    de jó topic... megmutatom egy BKV-s ismerősömnek, jó? :-DDD
  • Narancs
    #51
    ja, akkor bazz...ez az 5 kiló most földhöz vágna nagyon.
    Az meg pláne, ha ősöknek kéne utólag kiperkálni, és hónapokig no della...
  • Taranov
    #50
    És főleg tizedannyira színvonalas a szolgáltatás.
  • Taranov
    #49
    Mert azok nem jártak iskolába (prefixumok ugye) és a számítógépen sem tanulták meg, hogy a kilo az ezer (kilobyte). :))
  • CoolStuff
    #48
    De a cigányok a kilót száznak veszik, míg a norml ember 1000-nek...:D
    Most ezzel nem utalgatok semmire, ez tény!:)
  • CoolStuff
    #47
    Akkor baszott meg, amikor taliztunk mi?:D
  • Dr DeViLKiNG
    #46
    most elmondom, hogy én vagyok az ilyen ügyeket intéző néni, és most lebuktál, és amikor majd behozod, úgy kib*szok veled hogy azt el se fogod hinni

    amúgy engem csak egyszer kapott el ellenőr (aug vége, pont nem volt bérletem...), persze pont a hónap 30-dikán... így nem tudtam eljátszani, hogy következő havi bérletet bemutatni... aztán kivágtak, hogy fizessem be a csekket... amúgy nem értem miért a külföldi normákat használják... azt is figyelembe kéne venni, hogy itthon tizedannyit se keresnek az emberek...
  • Taranov
    #45
    A kilo az ezer, nem tanultál a prefixumokról? :D
  • Taranov
    #44
    Ezért írtam a #11-ben, hogy naptári nap :)
    Egyébként szerintem ha nem töltenéd az idődet ezzel, hanem bevitted volna ma a bérletet bemutatni, akkor még hivatkozhattál volna az ünnepekre és nem szívnál.
  • Punkerwork
    #43
    hivatkozz az ünnepekre.....
  • dr Kotász
    #42
    Tekintsd az 5 rugót a feledékenység árának.
  • Iori
    #41
    zsebre rakta sztem :)
  • Szofi
    #40
    Nem 800 Ft?
    Én rendszeres pótdíjfizető vagyok....

    Vagy a múltkor átvágtak?!?!
  • Dzsini
    #39
    "Érvényes arcképes bérlet utólagos bemutatásának díja: 600 Ft
    (nyolc napon belül, az Akácfa u. 22. sz. alatti pótdíjirodában)"

    sajnos a bkv.hu is csak ezt írja... dobj nekik 1 emailt szerintem
  • Narancs
    #38
    megnéztem. "8 naptári napon belül köteles bemutatni..."
  • Narancs
    #37
    naptári vagy munka nap számít? mindjárt megnézem, biztos ráírták a csekkre...
  • Dzsini
    #36
    én nem látom, hogy a lenti 8 szóban ezt hol írtam, de végülis mindegy :D
  • repro
    #35
    Idézet Punker #2 hozzászólásából:
    8 munkanap még nem volt.....

    ma telik a 6. munkanap azóta.
  • Bandee1987
    #34
    Hát végül is jó, ha neked a jog szent és sérthetetlen, akkor az a te dolgod.
  • Dzsini
    #33
    itt a jogkövető magatartás elvéről nem kellene vitatkozni.
  • Bandee1987
    #32
    Jó, csakhát igy egy fillért sem kellett volna fizetned, és nem kellett volna elmenned még az akácfa utcába sem.
  • Narancs
    #31
    mert volt bérletem, csak otthon!
    Ez a szomorú az egészben!
    CSak aztán lefeledtem az ünnepek meg minden szar miatt bemutatni időben...:(((
  • Narancs
    #30
    Most elkezdhetném fikázni a BKV -t, de nincs értelme, mivel úgyis mindenki látja, hogy milyen.
    Majd ha biztosítanak számomra tiszta körülményeket a villamoson, akkor fizetek bazz!
    Eddig számtalan ruhám ment tönkre (2 pulcsi és egy táska biztos), mert téleg elkezdett párásodni az ablak, a rajta lévő több éves firkákat nem tudták eddig lemosni, de semmi gáz, a pulcsimon kötött ki az egész.
    Aztán szintén 47esen vártam leszállásra az ajtóban, mmikor az ajtó fölött részből elkezdett folyni vmi szír, vagy olaj, rá a pulcsimra, ami kb 2 hetes volt.
    Persze, aki kocsival jár az pofázik, hogy szemét bliccelők (ráadásul ha visszaolvasol leírtam, hogy van bérletem, csak a másik gatyámban hagytam...)
    Járj egy télen át 47essel, (különösen ajánlom a középső kocsit), és miközben a velőt is kirázza belőled, k*va hideg van, kosz, és közben gondolj rá hogy ezért havi 5K -t gombol le rólad a BKV.
  • Bandee1987
    #29
    Narancs, már nem azért, de miért árultad el a valódi neved és címedet az ellenőrnek? Mondhattál volna fals adatokat is, onnantól kezdve csá.