1015


Minden ami a telefonnal kapcsolatos:)
  • ZilogR
    #895
    Így van, ezt kell csinálni! Pl.: javasolt ha Pannonos vagy a PannonMail, ami ingyenes és jár is eleve - eddig nekem spammentes, kb egy éve használom erre. 3620telefonszá[email protected] alakú az emailcímed de választhatsz mást is és asszem 25M tárhely van vele. Ilyen célokra ideális, ellenben 10kB-onként a GPRS 8Ft! Néha megéri HSCSD-n leszedni az adatokat (keresd vissza, ebben a fórumban számoltam ki éppen, mennyire drága az egyik és mennyire olcsó a másik - GPRS drága, HSCSD olcsó :) )
  • HiPPoNaX
    #894
    Legyen egy email cimed, amire felesleges leveleket nem kapsz. Kuldd el erre a cimre a kivalasztott filekezelo program (pl. seleq, fexplorer) telepito filejat (ugye a .sis kiterjesztesu allomanyt). A telefonodon allitsd be az e-mail beallitasainal azt a postafiokot, ahova elkuldted a filet es miutan ez megvan, kerd le a leveleidet a telefonoddal es mentsd el az altalad kuldott levelhez csatolt telepitot. Hatranya a dolognak, hogy valamennyit ezert fizetsz a szolgaltatodnak, mivel hasznalod a telefonodon a netet.
  • Ildikó18
    #893
    szia nem értem hogy, hogy kell megcsinálni
  • ZilogR
    #892
    Én ezt úgy szokom megoldani, h egy spammentes emailcímre elküldve tartok emaileket a szükséges fájlokkal a mellékletben. Postafiókot beállítod, felcsatlakozol és a neked éppen kellő fájlt letöltöd és feltelepíted. Ennyi.
  • Ildikó18
    #891
    Sziasztok!

    Valaki tudna küldeni esetleg egy feltelepített jó fájlkezelő programot n3650-re, hogy nekem csak be kelljen rakni a system mappába, mert elromlott a bluetoothom és a memoria kártyáról a sis alkalmazást nem tudom feltelepíteni. MSN címem: [email protected]. Előre is köszönöm!
  • ZilogR
    #890
    Itt is megkérdezem, hátha valaki tudja:

    én most ízlelgetem a 6600-t a 3650 után (persze azt sem dobtam ki :) ), de nagyon zavar, h az oldalára fordított kijelző nem nézhető tetszőleges távolságról (nagyon sötét és a két szem sem azonosnak látja (egyikkel sötétebb, másikkal sokkal világosabb)) - a 3650 kijelzője ebből a szempontból sokkal jobb volt.

    Hallott-e valaki arról, hogy melyik Symbian-os telefonok kijelzője cserélgethető egymás között? Megoldható-e ez páka nélkül (kipattintom-bepattintom módszerrel)?

    Minden infonak nagyon örülök! (Magyarul: lehet-e egy N6600-nak másik kijelzőt egy másik készülékből bepakolni?)
  • Amse
    #889
    1. biztos sok spam-et akar :)
  • sozs
    #888
    Mellesleg:
    1. minek adsz meg mail cimet, látogas vissza a fórumra
    2. érdemes a telefonról kutakondni pl.: Guugli
    3. ne éerezd magad megsértve, nem azért írtam!
    Zsolt
  • sozs
    #887
    Mivel nem Symbian oprendszerü a teló, tehát a válasz nem.
  • kbenceta
    #886
    a nokia 5300-ra lehet rá rakni sis féjlokat?
    [email protected]
  • Puntigamer
    #885
    nemtudom de 3650be lehet kapni gyári nokia 512-*es karit.. szal nem vágom.. hivatalosan is viszi az 512 mbot
  • ZilogR
    #884
    Személy szerint egy 512M-s Kingstont használok, ami a gyári 16M-s gyári Nokia-t messze übereli, de egy fénykép kiírása is jelentősen több időt vesz igénybe. A kártya formázása több mint 10-15 perc (elindítod, hátizsákba behajítod, aztán ha eszedbe jut, előszeded).

    Okozhatja-e ez a "lassúság", hogy a CamcoderPro kb. 5-10 mp-es hangfelvételeket készít a bármilyen hosszú filmekhez. A Nokia kártyával nem volt ilyen gondom...
  • sozs
    #883
    Van akinek ment az 1 giga feletti is, bár lassan kezelte a teló! Ki kell próbálni!
  • tom235
    #882
    csá a 3.16-os sw mekkora mmc kártyát támogat max? egyáltalán van e összefüggés a software verziószáma és a memória méret támogatottsága között?
  • sozs
    #881
    Tudtommal igen, bár ilyet én sose próbáltam. Bár a programok ha a memkarira vannak tárolva, nem biztos, hogy automatice felismeri...
    Bróbáld ki!
  • ZilogR
    #880
    1 érdekes kérdés: ha learchiválom a memóriáját a telefonomnak (3650), majd egy 6600-ba berakom azt a kártyát, akkor a beállításaim, stb... "átvihetők"-e ezzel a módszerrel a másik telefonra?
  • ZilogR
    #879
    IGEN!!! :) Köszönöm! Kellemes hétvégét mindenkinek! (A többit lassacskán beszerzem vhonnan, de köszönöm az ötleteket - nem is tudtam, h az AoE megvan S60-ra...!)
  • Maco13
    #878
    Asszem erre gondolsz.

    Amúgy tudom ajánlani az Age Of Empires 2-t, a Townsmen-t, 1-2-3 Chess-t
  • ZilogR
    #877
    Sziasztok! Emlékszik-e vki annak a billiárd programnak a nevére, ami nagyon jó animációval volt megáldva a kis kijelzőn, többféle játék is választható volt és még a koccanások hangja is tökéletesre volt csinálva - gondolom ezzel jó sokat segítettem :P

    Valahol megvan nekem, de egyszerűen nem emlékszem rá és a hosszú hétvégi vonatozáshoz szívesen elvinném magammal...

    Vagy vki írhatna nem gagyi játékok neveit, esetleg próbaverziós/fullos letöltési lehetőségeket - olyan game-re gondolok, mint pl. a Dűne2 volt PC-n anno. Azzal a szinttel már kibékülök. Vagy mint a Warlords I, Kyrandia, stb... ;) :P

    Előre is köszönöm!
  • ZilogR
    #876
    Üdv! Mit jelent az, hogy a wi-fi.lap.hu -n a kedvenc telefonom a "rejtett nokia wi-fi" kategóriába került? Valahol a weboldal alján nézz körbe! Izgalmasan hangzik, infók???
  • ZilogR
    #875
    apronet --> 10kHUF alatt van
  • HiPPoNaX
    #874
    En 18-20 kozott szoktam hasznaltan latni, de amikor megkerdeztem, hogy mennyiert vennek meg, azt mondtak 10 folott nem adnak a keszulekert...
  • Maco13
    #873
    használt telefonos boltokban még mindig 25000 körül van, szal ott is el lehet adni jó áron
  • Tattoo
    #872
    Sziasztok. Én eladnám az enyémet mert vettem egy 6234-est. Érdekel valakit? Ha igen légyszi privátot írjon. Köszi
  • Puntigamer
    #871
    ON
  • sozs
    #870
    Igen, mivel a java-ja nem egyezik meg még a 6600-al sem, így sok olyan progi van ami fut 6600-án, és 3650-en, de sajna van olyan is ami 3650-en nem.
  • Maco13
    #869
    lol, akkor bocs
  • billywood
    #868
    hmm, kicsit utánanéztem, és ez a játék nem is kompatibilis a telóval...
    Pedig pont egy ilyen bluetoot-on keresztül játszható texas hold'em típusú poker gémet kerestem/keresek. ha valaki esetleg tud ilyenről, az írjon bátran :)
  • billywood
    #867
    töröltem dolgokat, de nem megy :( Más esetleg nem próbálta?
  • Maco13
    #866
    Nem próbáltam felrakni, de ilyen esetben általában a hiba tipikusan a kevés memória. Ha nagyon fel akarod rakni akkor előtte válj meg valamitől. Ha úgy se megy, akkor rossz a progi.
  • billywood
    #865
    hali!

    Neked megy ez a poker 3650-esen? Nekem telepítésnél rendszerhibát ír ki :(
    Elkezdi telepíteni, aztán mielőtt végezne, kiírja h eltávolítás, végig megy a csík, aztán rendszerhiba... mi lehet a baj?

    Köszi előre is!
  • Maco13
    #864
    sztem a hangja szarabb mint a képe
  • Prince of Máté
    #863
    jókis mobil csak a kijelzője gyér
  • Smithie
    #862
    Üdv!Nekem is ugyan ez van 3660-nál tegnap ota,csak nekem egy nagy X-et ir ki,utána se ki se be nem lehet kapcsolni.SoftWare vagy alaplap?
  • sozs
    #861
    Nekem hasonló az Agile Messenger progi miatt volt. Vedd ki a memória kártyát és próbáld annélkül indítani. Ha úgy megy, akkor a kártyát kártyaolvasóval töröld a dolgokat róla.
  • HiPPoNaX
    #860
    Nekem erre (vagy ugyanilyen tunetekkel rendelkezo) problemara csak a szerviz jelentett megoldast
  • Garyskillz
    #859
    Hali mindenkinek! nagy problémával fordulok hozzátok! Péntek délután a telóm vmien oknál fogva kikapcsolt, és azóta nem indul el rajta a symbian.. legalább is én ezt gondolom, mert bekapcsolom, kiirja h nokia, aztán pár másodperc múlva újraindul, ezt eljátsza kb 3x aztán kikapcsol... Elképzelhető hogy meghalt rajta a szoftver? Vagy valami más probléma lehet a háttérben? Aki tud segíteni irjon plz, akár privit, akár itt, és ha nincs más megoldás akkor viszem és szoftver update...
    előre is ty
  • ZilogR
    #858
    OPL

    Tudja-e valaki, hogyan kell ezt úgy használni, hogy a telefonon tudjam megírni az OPL programjaimat???

    -=ZR=-
  • Maco13
    #857
    Poker
  • Puntigamer
    #856
    egyenlőre nem tudok rola,de keresek...