3677
  • digit01
    #3469
    Ja,egyébként van hozzá magyaritás.Keresd +
  • digit01
    #3468
    Kedves Drakhel,ez annyit jelent,nem ettél elég zsíroskenyeret(persze hagymával)Na írd le mit tud a géped????Hátha tok segíteni!
  • digit01
    #3467
    Nem kell lehúzni semmit(max a fütyit,de műkszik Lade LRC)P2-őn persze nem megy!!!!!!(elégggééééé gépigényes)de jóóóóóóóó!!!!!
  • digit01
    #3466
    Csá Csumi Csőtészta,nemtom kinél mi lehet a gondság???Nálam minden játék (karaj)Hozzávalók:Asrock 775i945GZ,512MB(DDR2-533 SDRam)GeForce 6600GT 128MB PCI-E,3200MHz proci....Virtual Daemon V4.09HE(és műkszik minden)
  • Maxtreme
    #3465
    Az aztán megy nekik ja...
  • drakhel
    #3464
    hali! kezdőképernyőn ezt a hibát kapom, mi lehet a baj:

    error creating DDS texture "resources\tex\fx\protector.dds"
    error creating DDS D3DFORMAT

    (előtte meg utána mindenféle zagyvaság van, ez az amit ki lehet olvasni)

    előre is thx
  • ricsa008
    #3463
    ok nekem elsőre elindult de sztem egy nagy szar szerintem az oroszok maradjanak az FPS stílusnál az legalább megy nekik
  • cucu00
    #3462
    úúúúúúúú! ti aztán tényleg nagyon értetlenek vagytok! ezért nem indul nektek! legalább százszor leírták hogy nincs crack. nem is volt, nem is lesz
  • ricsa008
    #3461
    az újj deamonal nem megy?(+lehúzás)
  • ricsa008
    #3460
    van hozzá részleges magyi nem?
  • szabensz
    #3459
    szevasz cucu00 neked megvan a lada racing club crack-ke ha megvan akkor itt a címem [email protected] kösz
  • cucu00
    #3458
    Hello! Kajak elindul úgy ahogy írjátok, dvd lehúzva, Daemon 4.03, stb. Csak gáz, hogy az ilyen videóbeállításokat nem találom benne, mert így egy kicsit szaggat, meg az a k*rva orosz nyelv is zavar benne. De egyébként az introért megérte feltenni.
  • ricsa008
    #3457
    kattincs a bannere és ott nétd meg
  • zserrbo
    #3456
    Üdv!

    Honnan lehet szerezni magyarosítást, ha van ilyen? Nekem jó ha angol fordítás is van, csak legyen valamelyik, mert oroszul azt nem tudok.
  • szabensz
    #3455
    ne hadjuk nekem nem indul el
  • ricsa008
    #3454
    áu hagyyuk nekem elindul :)
  • szabensz
    #3453
    szerintem amilyen játékhoz kell crack ahoz mindhez van crack,amúgy mi az az mds és mi az a bannerre?
  • szabensz
    #3452
    mi a cím banner.hu vagy .com
  • ricsa008
    #3451
    katt a bannerre és néz ott körül
  • ricsa008
    #3450
    most már azt se tudom mit tudok nem hogy mit tudok amúgy nincs crackje esetleg egy mds cserélhetsz ki de az se mindig használ
  • szabensz
    #3449
    valaki nem tudja a lada racing club crackkét elküldeni itt a címem [email protected] kösz
  • szabensz
    #3448
    valaki nem tudja hogy hogy kell a lada racing clubbot crackkelni itt a címem [email protected]
  • szabensz
    #3447
    valaki nem tudja hogy hogy kell a lada racing clubbot crackkelni
  • szabensz
    #3446
    szevasztok valaki el tudja küldeni a lada racing clubot ez az emailom [email protected] kösz
  • szabensz
    #3445
    Hajdú-Bihar megyébe
  • ricsa008
    #3444
    és ez melyik megyébe van mer emilbe elég nehézkes lenne:)
  • szabensz
    #3443
    Szevazstok ha valakinek megvan a Lada racing Club akkor küldje el ez a címem [email protected]
    kösz csá.
  • Gabor0108
    #3442
    Hali!
    Azt szeretném megkérdezni,hogy a Lada Racing Clubot hogyan lehet elindítani crack nélkül?
    Előre is köszi
  • Pepsi Twist
    #3441
    Ez mind szép és jó!!! de a nasa-nak nicns olyan gépe ami ezt albírja
  • Zsolti9014
    #3440
    remélem ebből már lesz egy normális optimalizált angol (vagy magyar :DD) verzió is!
  • HKS
    #3439
    Amúgy láttam és hallottam hogy lesz lada racing club 2
    info:http://dtf.ru/project/info.php?id=947
    http://www.ladaracing2.ru
    video:http://img162.imagevenue.com/img.php?image=91580_LRC2_122_564lo.jpg
    http://www.youtube.com/watch?v=ceAPv1m4rgM
  • HKS
    #3438
    Úgy lesz a legjobb ha felrakom megaupload-ra vagy rapidshare-ra majd irom a cimet!
  • Varenga
    #3437
    Sziasztok!

    Sorry az OFF-ért, de volna egy eladó Logitech MOMO-m, november 29-ig tartó garival, összesen 3 órát volt használva (még "új szaga van") mindössze 25.000 ft-ért megválnék tőle.
    Mégegyszer bocs az offért. (választ plíz priviben küldjél)

    ON
  • BlueTorch
    #3436
    Helo! Nekem az a problémám, hogy a telepítés, starforce letöltés után, egy CD-Key-t kér.. Sajnos sehol nem találtam hozzá. Ha esetleg valaki tudna segíteni, irjon ide, vagy vegyen fel MSN-re ([email protected]) Előre is KÖSZI!!
  • fery02
    #3435
    Dehogynem.......... Nem vetted észre, hogy most is úgy írtál????????????????
    Én nem szoktam így írni!!!!!!!!!!!!!
  • Slayerboy
    #3434
    Én értem, nem is szoktam így írni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!44()
  • fery02
    #3433
    Ezt énsem értem, de legalább akkor te képviselhetnéd a példát, hogy normálisan írsz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Érted????????????????????????????
    Amúgy lehet hogy csak érzékeny a billentyűzete................... XD
  • Slayerboy
    #3432
    Mi a faszér kell tizenötezer kérdőjel???????????????????????????
  • HKS
    #3431
    Nekem megvan rendes verzióba igaz oroszul de nekem nem kellett hozzá se crack se lehuzogatás ha érdekel valakit irjon:[email protected] email cimre!
  • fery02
    #3430
    Várjál, nem a legújabb Daemon kell hozzá. Asszema 4.03-as lesz az, bár én még nem próbáltam.
    Remélem segítettem.