3677
  • Najpi
    #3509
    Köszi az infót. Csak ott a probléma, hogy nem Starforce, hanem Frontline. Starforce-os játékom van, az UAZ 4x4, de ott nem kell lehúzni a meghajtóról az áramot.
  • Sztyopi
    #3508
    Szia Najpi!!! Én még nem próbáltam meg az LRC-nél,pedig van már serial-om is hozzá csak ki kellene próbálnom. DE már sikerült elindítanom ilyen StarForce-os játékot, pl: GT Legends, World Racing 2.,ugyhogy át lehet verni.Nem írnak a többiek hülyeséget.Tényleg le kell húzni a CD-ROM-okat úgy hogy áramot se kapjon.Legalábbis nálam így indult.Fontos hogy a serial jó legyen.Ez az első dolog!!!Utánna van 2 program a Starforce-ra,amit el kell indítani.Majd újraindítod a gépet a kiiktatott CD-ROM nélkül,elindítod a játékot,majd kéri a DVD-key-t.Beírod a kódot és utánna mennie kell!!!
  • trabantt
    #3507
    sziasztok, pontosan honnan lehet letölteni a magyar verziót????
    Előre is köszönöm!!! :)
  • Najpi
    #3506
    Csövi! Egy kérdésem lenne: a FrontLine Protection Sytemet át tudta valaki verni? Ha igen, egy hsz-számot, vagy választ írjon.(bunkó köcsögök kiméljenek, akik azzal jönnek, hú de láma vagy,ezt sem tudod...) Ezt nagyon megköszönném.
    Egyébb infok: 4.08HE verzióju Daemon Tools, a játék pedig CloneDVD-Pico tört verzió
  • Vitéz Roland
    #3505
    Már volt a 3439-es HSZ-ben.
  • Omlás
    #3504
    http://youtube.com/watch?v=ceAPv1m4rgM


    Meglátjuk mi lessz belőle....
  • Pepsi Twist
    #3503
    Már magyar is van 1000000 éve katt a bannerra
  • RallyMan16
    #3502
    Hello! Érdekelne, hogy a Lada Racing Club-nak van-e már valami érthető változata, vagy még mindig csak a ciril verzió van? HA van angol vagy valami más érthető verzió azt honnan tudom letölteni?
  • mustanggt007
    #3501
    letöltöm az LRC_NO DVD-t és úgy csinálom ahogy a FAQ írja de ha be akarom mountolni azt a fájlt amit letöltöttem akkor azt írja ki:Unable to mount image File not accessable.Ez mi????????
  • mustanggt007
    #3500
    sikerült megnyitni
    de mit kell csinálni ezekkel a cuccokkal??
  • mustanggt007
    #3499
    szia

    nekem azt írja ki hogy a lap nem jeleníthető meg
    miért?????
  • csiter
    #3498
    egy cseppet megtuningolt lada VERY NICE!
  • steweee
    #3497
    na végre kipróbálhattam a 3495-ös hsz-nek hála, elindult

    mindenkit megpróbálnék lebeszélni arról hogy ezzel a szarral szarakodjon. egy fos
    a toca1-is fényévekkel lekörözi
  • Ati LADA
    #3496
    Koszi nagyon szepen. te vagy a megmentom. Nem is tudod milyen halas vagyok.
  • bulba
    #3495
    KAtt
  • Ati LADA
    #3494
    mar kezdem elveszteni a remenyt, keresem mar egy par hete de ....... semmi
  • Balaka
    #3493
    Nekem is ez a bajom nem megy cdvel sem valaki segitsen!!!
  • Ati LADA
    #3492
    Hello nekem kellene a crack (no cd crack) vagy valami patch hogy menyen - mert nincs nekem originalt jatek --- tudtok segiteni???
  • Balaka
    #3491
    Segitsetek légyszi!
  • Pepsi Twist
    #3490
    www.wanadoo.atw.hu
  • Leo 1991
    #3489
    adj 1et.kérlek
  • Peetboy
    #3488
    Igen le lehet tölteni. Sms oldalakról, vagy Torrentről. Millió Sms oldal van, ahonnan lehet játékokat tölteni.
  • Leo 1991
    #3487
    hi!
    ezt a gamet meglehet vhol venni vagy le lehet vhoonnan tölteni?
    THX a választ
  • Balaka
    #3486
    Szaisztok!digit1 neked hogy megy lemezről nekem azt irja hogy nem eredeti a lemez?
  • Balaka
    #3485
    sziasztok!Bajom van elinditom ugy ahoy kell átnevezem meg minden és aztán nem akar indulni errort ir daemon v4.8HE-m van az jó?
    segitsetek
  • bence19940222
    #3484
    hopgy tudnám elinditani h nem nyulok a gépe?mert nekem garis
  • Sztyopi
    #3483
    Sziasztok!!!

    Nekem egy nem lejárt Disc key-re lenne szükségem az indításhoz.
    Ha valakinek van, akkor elküldené e-mail-ben.
    Nagyon szépen megköszönném.

    [email protected]
  • digit01
    #3482
    Leszedem,kevés a hely,sajna.
  • digit01
    #3481
    játszottam vele,mégcsak nem is volt restart,és ment lemezről,mintha eredeti lenne(nem értem hól rontod el????)nézdd az időt...
  • digit01
    #3480
    Na most felteszem a játékot.Már rég játszottam vele.
  • digit01
    #3479
    igaz picit szaggat
  • digit01
    #3478
    djsimy,ha visszább olvasol látod az én gépem nem tudja azt amit a tied,(sajna sokmindentől függ,milyen oprendszer,driverek...stb..)próbálni kell nekem is sokára jött össze...,de megy lemezről.
  • djsimy
    #3477
    Intel Celeron CPU:3,6GHz; 512MB RAM; GeForce 6400 GAINWARD 256MB; Virtual Daemon V4.09HE...
  • digit01
    #3476
    De azt is írd le mit tud a géped(mert gépigényes a játék)
  • digit01
    #3475
    Az MDS fájlt kell behívni(nálam nem kell lehúzni az írót)megy lemezről
  • digit01
    #3474
    Ja Nero (7.0 523MB)
  • digit01
    #3473
    Az én gépem is garis de azonnal leszedtem az oldalát(hajszárítóval felmelegíted a cimkét)csak ügyesen!!!!!És láss csodát!!!!
  • djsimy
    #3472
    Figyu kiírtam DVD-re, igy előrébb jutottam (talán)...csak most egy kurva CD-KEY-t kér!!!
    Valaki nem tud esetleg?
  • djsimy
    #3471
    Digit01 te mivel írtad ki? NERO-val?
    Mert nekem sajnos nem megy.
    Ez a kihúzogatós módszer télleg mükszik havernál kiprobáltuk...de nekem garis a gépem igy nem nyulhatok bele :S
    HELP ME!!! Valami okosat...;)
  • digit01
    #3470
    itt találod!!!!udefaszamagyaritás.hu