3677
  • bcrics
    #3229
    nekem nem működött a FAQ béli utasítás!! DE lehuztam a fizikai meghajtot es elindult mdf-el is!!szal meg kell várni mig crack lesz hozzá ami kb 1 év:) ha a poptwo thronest veszem alapul!!vagy lehet probálkozni a külömféle hideokkal starfuckarral és a többi gagyival ezeket még nem néztem!szal 100% elindul ha lehuzod a meghajtod!!
    ja la rushoz van valakinek crack?az is baszakodik nekem,ha van feldobhatnád,vagy küld el?kösz,

    a lrc meg tééleg "optimalizálatlan szar" 1 gb ram mellet szaggat mint a vetögép DE jók a csajok!!!
  • Vitéz Roland
    #3228
    Én játszanék, csak nem tom elindítani, pedig már sokat szenvedtem vele. Ha valakinek van kedve segíteni esetleg, akkor vegyen fel MSN-en. [email protected]
  • BiG G
    #3227
    thx, ámbáron nemsok ember játszhat ezzel már :)
  • Omlás
    #3226
    A linkelés hibákat javítóttam a FAQ ban sry érte amúgy a letöltések menüpont alatt is megtalálható de most a FAQ ban szereplő linkeknek is jónak kell lennie :).

    Üdv...
  • georgg1
    #3225
    indul az csak elegendö memoria kell
  • Sumi70
    #3224
    A FAQ-ben lévő hivatkozás error-t ad ki, engem is érdekelne az .mds fájl. Ha el tudnátok küldeni, nagyon örülnék neki. Köszi.
  • Goruck
    #3223
    nekem azóta sem müxik FAQval....:(
    pedig ladával akartam tolni:(
  • [HUN]FaTaL
    #3222
    mer nincs ilyen egyszerű
  • zoli122
    #3221
    Ja no DVD crackot be tudna valaki linkelni a kedvemerT? mert a gugliban nicns semmi
  • gabo93
    #3220
    Hy all!
    Megszereztem DVD-n az LRC-t,de kéri a lemezt.A FAQ-ban található .mds fájlt viszont nem olvassa a Daemon-om.Ezért szeretnék cracket kérni tőletek!Előre is köszi!
  • Omlás
    #3219
    Valamiért nem jó a link olvasd el a FAQ ot ott megtalálod .
  • Omlás
    #3218
    .mds :) Amúgy FAQ ban bennevan :)...
  • Hellboy01
    #3217
    Hali!
    Ha vkinek megvan a *.mds file megtenné hogy elküldi nekem mert csak az *.mdf-et csomagoltam ki és véletlen töröltem az *.mds-t
  • Omlás
    #3216
    Üdv mindenki!

    Volt egy kis probléma az oldallal mint azt észrevehettétek. :(
    Mindenesetre sikerült elháratani a dolgot igaz szinte minden elszállt....

    a FAQ itt érhető el : FAQ

    Üdv...
  • NigRhymes
    #3215
    Hy-leszedtem a játékot és felraktam virtuális meghajtóba de azt irja ki hogy nincs benne cd. és nem indul el a játék.. mi lehet vele?
  • zoli122
    #3214
    FASZOM MIEN VÉDELEM VAN? SECUROM? FRONTLINE? SZARFÓSZ? a gugli nem talál semmit a FAQ-ról és a Crackról sem semmiről
  • zoli122
    #3213
    Ja meg kéne egy HUN BETA
  • zoli122
    #3212
    Ja meg kéne hogy kell elindítani a gamét a FAQ nem jön be (már irtam)
  • zoli122
    #3211
    Nah sziasztok nekem nem jon be se a FAQ se a LRC.hu nektek se?
  • kolot
    #3210
    légyszíves küldjön nekem valaki egy olyan fájlt amivel el tudom indítani a játékot!!
    [email protected]
    Előre is köszönöm a segítséget
  • Goruck
    #3209
    csak nem működik....pediig MINDENT a FAQ szerint csináltam...:(
  • Goruck
    #3208
    Na neszorakozzatok velem, én nem írtam ilyen kérdést ide, nekem megvan a GAME :S:S
  • Goruck
    #3207
    hol lehet meg szerezni
  • Attila8805
    #3206
    Persze?
  • _Neo
    #3205
    linkeljetek képet, lássuk kinek van a legdurvább verdája :)

    taison a játékot már nem tudod letölteni, betiltották, mert mitán kijött túl sokan rallyztak oroszországban ilyen fiatal suttyók az utcán apuci ladájával és ezért betiltották a játékot...
  • Omlás
    #3204
  • [HUN]FaTaL
    #3203
    INNEN letöltheted
  • taison
    #3202
    adjátok má légyszives a linket ahonnan letölthetem!!!!!!!!!
  • Omlás
    #3201
    Amúgy ezt a javítást tudtommal már nemsokkal a megjelenés után dobták ki és jól selyted miután felteszed nem nagyon fog elindulni a game mivel frissíti a védelmet is! És tudtommal telepítés után senkinek nem indult a game.
  • Omlás
    #3200
    FAQ
  • Hatton
    #3199
    Hello
    kellene egy kis segitség. nem tudom futattni a lrc ot. ötletek..?
  • Omlás
    #3198
    Remélem te több sikerrel jársz mint én amúgy szerintem jöhet az angol verzió is azt lehet magyarítani később is :)
  • FMAN3650
    #3197
    LADA Racing Club\resources\lang\ru LADA Racing Club\resources\gui\tex\pause.tga
    LADA Racing Club\resources\tex\splash\main.jpg
    LADA Racing Club\resources\lang\ru\hotkeys.cs
    LADA Racing Club\resources\lang\ru\in_race.csv
    LADA Racing Club\resources\lang\ru\locTable.csv

    ezek a fontosabb 35%-os lefordított fileok ....
    ha valaki jól tud oroszul, simán le tudja fordítani, vagy leszótárazza magyarra ..
    Ha az Angol verzió is elég akkor az előbb felkerül majd a netre és a forumra . Hali
  • FMAN3650
    #3196
    én most fordítom a maradék orosz szöveget angolra (pofon egyszerü sima notepaddal is lehet szerkeszteni ... )aztán ha kész és a suli mellett ráérek akkor meglessz 2 héten belül a teljes magyarosítás ...
  • teckdeck
    #3195
    Hali all!

    Nem tud valaki a játékhoz egy jó magyarosítást? vagy esetleg egy angol nyelvet?
    Mind1 melyik csak ne legyern benne orosz szöveg.

    Előre is köszy.

    Üdv
    Teckdeck
  • FMAN3650
    #3194
    DE AHOGY ÉSZREVETTEM A PROTECTION.EXE -N IS FRISSÍT, LEHET UTÁNA MÉG ANNYIRA SEM MEGY MINT ELŐTTE .... FELJÖTT EGY OROSZ ABLAK INDITÁSNÁL 3 LEHETŐSÉGGEL , A KÖZÉPSŐNÉL SZÁMOL A JOBBNÁL KILÉP , A BAL MEG NEM TUDOM MIT KÉNE CSINÁLJON ...
  • FMAN3650
    #3193
    HOGY MIT JAVÍT, ITT VAN ... AZ OROSZ OLDAL ANGOLOSÍTVA :



    Patch For "harmonies"!

    for a while back the command of programmers finished the work
    above the "patch" for Lada Racing Club. For a long time of patch he were tested by us and our assistant- players on the official forum, and from the present day any has the possibility to touch up game.

    Patch corrects some bagi in the game and it substantially influences its productivity. Let us say no to brakes.

    To skachat' patch (24M)

    http://www.ladaracing.ru/workarea/lada_v1_01_patch.exe
  • sumi
    #3192
    mit javit??érdemes??krekk hozzá??
  • FMAN3650
    #3191
  • FMAN3650
    #3190
    HALIIII !!! A JÁTÉKHOZ MÁR LETÖLTHETŐ A 1.01 PATCH IS HA VALAKIT ÉRDEKELNE :


    http://www.ladaracing.ru/workarea/lada_v1_01_patch.exe

    ENJOY