3677
  • kjhun
    #3677
    Egy kis vérfrissítés a játék kapcsán, aki nem akar, az eredeti DVD-vel szórakozni... Ha, minden igaz, megértük azt, a jó ég tudja ki által, van a játékhoz NoDVD-crack! Az 1.01-es javítással kompatiblilis. Hogy hol van fent? Meglepő helyen bukkantam rá, nem a megszokott "crack"-es oldalakon. (Nem torrenten, bár ott is fent van, közben utánanézve.) Tesztelni, nem volt még lehetőségem. Különösképp a Win7 és újabb Windows-ok alatt.
  • Lolalatti
    #3676
    Sziasztok!

    Miután kedvem szottyant Ladákkal versenyezni és rátaláltam erre a játékra, szomorúan tapasztaltam, hogy ennyi idő eltelte után nem találok magyarítást hozzá.
    Pedig komolyan mondom, hogy eljutottam az internet végére is, ahol kiírta: az internet véget ért, nincs több információ, stb...

    Gondoltam a keresgélés helyett inkább lefordítom saját magam, így bő egy heti fejtörés és próbálgatás után most összeállt a cucc.

    A rar-ban lévő info minden tudnivalót tartalmaz, de azért lenne egy pár észrevételem:
    Fordítás közben szembesültem azzal, hogy szerintem a játék nem teljesen kész. Legalábbis a fájlokban szerepel multiplayerre vonatkozó rész, valahol meg kellene jelennie a statisztikának is és megmondom őszintén, hogy még reklámszerződésekkel sem találkoztam - bár ez utóbbi biztosan csak azért van, mert nem játszottam még vele eleget.

    Ha erről tud valaki bővebben, akkor azt szívesen veszem.

    Nos, mindenki csak a saját felelősségére innen húzhatja le a csomagot:

    http://sawyer.uw.hu/Lada Racing Club HUN.rar
    (3,2 MB)

    A fordítás szabadon terjeszthető, de nem bánom, ha a nevem is szerepel mellette. :)
  • szabensz
    #3675
    segítsetek már honnan tudnák letölteni magyarosítást mert nem tok ruszkiul??!!
  • adikakk
    #3674
    Jó napot
    Leszedtem a játékot de nem tudom elindítani a játékot valaki aki már eltudta indítani írjon rám pls.

  • MolniGee
    #3673
    Szenzációs áron juthatsz Lada VFTS és egyéb rallys, autós pólókhoz a http://www.polo16.hu webshopjában!!!
    Márciusi akció:
    2DB PÓLÓ VÁSÁRLÁSA ESETÉN 500FT KEDVEZMÉNY
    3DB PÓLÓ VÁSÁRLÁSA ESETÉN 1000FT KEDVEZMÉNY
  • blackparty
    #3672
    Sziasztok!
    Valaki lenne olyan szives elküldeni nekem vagy az angol vagy a magyar nyelvet? nagyon megkoszonném.
  • mukikam
    #3671
    ja és amugy nem kell neki semilyen crack.
  • mukikam
    #3670
    Sziasztok elindult nekem is a game nagyon jóó juhéééééé......
  • zoliii
    #3669
    Sziasztok!

    A LRC_DVD.mds-ből hogy lehet iso-t csinálni?
    Nekem a Daemon Tools is csak úgy telepítette a játékot, hogy a MagicIso-val Iso-ba konvertáltam át :D
  • adikakk
    #3668
    hy all
    vki belinkelne nekem egy jó torentet a gémről pls

  • mo rémálma
    #3667
    Hali! Nekem akárhányszor rákattintok az ex-re mindíg újra akarja indítani a gépet a protection, de akárhányszor indítom újra mindig ezt írja ki...esetleg h avalaki tudna vmi hasznos tanáccsal szolgálni azt megköszönném

    üdv
  • Csoby21
    #3666
    Dicső Rally Team
  • blackcalibra
    #3665
    Linket a cucchoz, amivel elindul a dolog.
    THX.
  • leatherface
    #3664
    hali mindenki
    visszaolvasgattam és láttam, hogy van it meg ott angolosítás meg részleges magyarosítás de nem találtam meg sehol vagy nem jó az oldal amin fenn van
    ezért szeretném kérni, hogy valaki küldje el nekem e-mailben a [email protected] címre
    előre is köszönöm
  • thomas77
    #3663
    hali.tudja valaki,hogy honnan lehet magyaritást letölteni?elöre is köszi a választ
  • tuning58
    #3662
    szia.te honnan tudtad letöllteni a lada racing club hoz a crackkot?meg tudnád adni a linket?bocsi a helyes írási hibákért
  • lkwfan
    #3661
    Sziasztok!
    Egy nem Lada Racing Clubhoz de orosz játékhoz tartozó kérdésem lenne hozzátok!
    UAZ 4x4 Racing 2höz kellene cheat, vagy 100% savegame!
    Aki esetleg tud az legyen már olyan yoo hozzám és privátban küldje már el vagy a linket ahonnan le tom tölteni!!
    És egy másik kérdés hozzátok srácok: Van egy orosz game a Headlight nevű játék, 80as évek oroszországa, teherautó szimulátor, Kraz,Ural, stb kocsikkal...erről tud vki vmit?Ha kiadták már vhonnan tölthető?
    Remélem tudtok segíteni nekem!
    Hálás köszönet SZIASZTOK!
  • Ley Roland
    #3660
    na nekem is elindul :D
    hát...
    ha megtalálnám egyáltalán a beállításokat hogy átállítsam a grafikát :D
  • Ley Roland
    #3659



    és hozzá egy leírás :

    zzzzzz aaaaa
    z a a
    z a a
    z aaaaaaaaaa
    z a
    z a
    zzzzzzz a
    z a a
    z a a
    z aaaaaaaaaa
    z a
    z a
    zzzzzzz a
    ***************************************
    LADA RACING CLUB 2007.09.05.***********
    ***************************************
    1.Mount LRC with LRC_DVD.mds from miniv.2 image
    2.Install
    3.Copy dvd key 3UP8LLFG3H8FHEUZS37NLEUTD
    4.Run LRC.reg
    5.Run LRC2.reg
    6.Play

    or

    1.Burning LRC with LRC_DVD.mds from miniv.2 image with Alcohol120% 1x burning spedd!!!!
    2.Mount LRC with LRC_DVD.mds from miniv.2 image
    3.Install
    3.Copy dvd key 3UP8LLFG3H8FHEUZS37NLEUTD
    4.Run LRC.reg
    5.Run LRC2.reg
    6.Play whith dvd (1.)
    7.Enjoy

    Test in Windows XP SP2 2002
    Thanks by ZAZA

    próbálkozzatok :D akinek kell ez a szarság annak elküldöm PM ben
  • Ley Roland
    #3658
    "Annyi a dolog, hogy ezt felülírod a régi mds-sel.Hogy meglegyen a régi, jó ha átnevezed."

    ezt melyikkel kell csinálni ? ezt nem értem
  • digit01
    #3657
    még ennyi gügye embertlusták visszaolvasni,de sebaj,küzdjenek csak
  • digit01
    #3656
    aki nem tudja indítani a játékot annak 1 biztos tipp(dobja ki a gépet)vagy forduljon kezelőorvosához,vagy gyógyszeréhez
  • hermi
    #3655
    Na hali!Valaki segítene nekem mert nem és nem és nem tudom elindítani a játékot pedig már minden hogy próbáltam!!!!Köszi Írjato
  • digit01
    #3654
    Hi all,kitaláltam 1 faxxa dolgot.A főkönyvtárat(ahova tel..game) kimásoltam pendrive-ra,...azután uninstall.....és úgy játszok,hogy nincs telepítve a játék,(LRC.mds behív daemon tools lite 4.11.1)holnap kipróbálom más pc-n is(persze optikai +hajtó(k) lehúz....
  • digit01
    #3653
    Szasztok.Ismét felraktam játékot úgy ahogy régebben leírtam,és rendesen megy,de sztem konfig függő,mert pl.:a mostani gépemen nem megy lemezről (sajna)viszont,nem szaggat.
  • Ley Roland
    #3652
    a meghajtót hogy lehet lehúzni? nekem két kábel is van benne mind2 öt kihúzzam?
  • SpeedXHUN
    #3651
    Most megtalálta,de nem indul cd kulsot is kér.
    A meghajtók is le vannak húzva(áramtalanítva nincs)
  • SpeedXHUN
    #3650
    Egy mappába van ez a furcsa,h mindent jól csináltam,de vmit nem talál:(
  • Ley Roland
    #3649
    azért met az mdf meg az mds nek egy mappában kell lennie egy néven
  • SpeedXHUN
    #3648
    Nekem annyi gondom lenne,hogy a lentebb linkelt no dvd fájlt ha berakom daemon toolsba ezt a hibát írja ki: Unable to mount image.File not accessible.--Ez mitől van?
  • Rezs
    #3647
    sziasztok!
    Nem tud valaki linket a ladaracingclub Suond-mod-hoz?
    Vagy megkeresne priviben valaki akinek van ilyenje? Egy másik játékhoz készül egy lada és nincs hangja egyelőre.
  • Horváth trans
    #3646
    Hello cimborák!
    Akinek van egy használható No-dvd mds-es cucca az igazán feldobhatná vagy MSN-en átküldhetné mert amit lelehet zölteni azt nem lehet megnyitni Deamon-nal.Amúgy biztos jó játék csak már alig várom hogy tudjak vele játszani.Köszi a segítséget előre is de szerintem nem csak a saját nevemben mondhatom ezt KÖSZI.
    Hello!
  • max1985
    #3645
    Bocs a szóismétlésért :D
  • max1985
    #3644
    Csáó!
    Én is szenvedtem egy csomot a játék indítással egy csomót!
    Ez azért is lehet mert többféleképpen le van írva.
    NÁLAM ÍGY MŰKÖDIK:
    Én egy régi Daemon Tools 4.03-at használok.
    A DVD lehúzásról nem tudok mit mondani mert nálam telepítéskor le volt minden húzva kivéve a vinyóm :)
    Na szóval:
    Legyen egy mappába az MDF és az MDS !!!
    Töltsd be az MDF kiterjesztést (ami a 4.3 GB-os), telepítsd a játékot ahova szeretnéd.
    Ha végzett akkor NE ÍNDÍTSD EL !!!
    Lépj ki a telepítő programból.
    Töltsd be az MDS-t (kissebbik) és csak inítsd a játékot!!!
    Ennyi!
    Nálam így lett jó!!
    :D
  • kiskamionos
    #3643
    helosztok. mikor elinditom a játékot ak kér töllem vmilyen kódot nem tudna vki adi nekem egyet?
  • Bangoka
    #3642
    Megveszem 5 e-ért!Bocs eddig nem vettem észre!csak küldd el postai utánvétellel!
  • Bangoka
    #3641
    Szia kb76!5 ezerért megvenném ha elküldöd postai utánfizetéssel és a tel számodad v. msn címedet is megadhatnád h, tudjunk üzletelni!=)
  • LSSAHPAUL
    #3640
    Van jobb, de nagyon nehéz irányítani, csak ha van kitartásod akkor vágj bele: Richard Burnst Rally- de csak 2107 meg 2110 van benne.
  • RENCES
    #3639
    vagy h van ennél jobb nekem az is jó:P:D
  • RENCES
    #3638
    erre a játékra gondoltam!!:D