56
Electronic Empire
  • neuro
    #56
    A stílusokat/műfajokat a buta zenei újságírók találtak ki - nem kell velük foglalkozni :)
  • Narcotic Syntax
    #55
    zaj.
  • M@niac
    #54
    Hello emberek!

    Lenne egy kerdesem: Ti a prodigyt milyen mufajba sorolnatok be leginkabb? Csak mert sokat gondolkoztam a dolgon es nem igazan tudtam egyertelmuen behatarolni...
  • Narcotic Syntax
    #53
    az egy ilyen izé ;-)
  • neuro
    #52
    hát ja :)

    de valaki világosítson már fel mi az a "Rave" zene...
  • Narcotic Syntax
    #51
    ha beletolsz egy breakbeatet vagy drumandbasst máris bukta van :D
  • neuro
    #50
    - House, Trance, Techno, Rave stílusú zenéket lehet a MIX-hez felhasználni!

    ezt a szabályt meg inkább nem is minősítem :))
  • neuro
    #49
    Ezt a remix dolgot én sem értem :)
  • JAST
    #48
    hány jelentkező van eddig? :)
  • Maksi
    #47
    Mi van a jelentkezésekkel, srácok? Mindenki dolgozik ezerrel a pályaműveken? :D
  • JAST
    #46
    na ez tök zsír, mostmár csak azt nem vágom h miért nem lehet remix, no mind1, ez már nem akadály, h ne csináljam meg a mixet :)
  • Maksi
    #45
    No, Srácok, hogy lássátok, hogy TÉNYLEG értetek van ez az oldal, közbenjártam az érdeketekben, és sikerült elérni, hogy a MIX-verseny pályamunkái hosszabbak lehessenek... Tehát:

    © Maksi 2004. okt. 31. 14:29 | Privát | Válasz | #28

    A versenyre benyújtható DJ MIX-ek technikai paraméterei:

    - A MIX hossza legfeljebb 30 perc hosszúságú lehet.
    - Legkevesebb 5 számot kell tartalmaznia, más-más előadóktól.
    - KIZÁRÓLAG eredeti verziójú számokat lehet felhasználni, REMIX-ek használata nem megengedett!
    - House, Trance, Techno, Rave stílusú zenéket lehet a MIX-hez felhasználni!
    - A pályamunkákat sztereó, legalább 128 KB/s-os bitráta minőségben kell benyújtani, mp3 formátumban.
    - A pályaműveket a következő címsablonhoz hasonlóan kell elnevezni, és feltölteni: DJ neve – MIX címe – feltöltés dátuma /nap - hónap - év/.mp3 /pl.: Manó – Shining Rose_12-03-2004.mp3/

    Bízom benne, hogy ezek után lázasan munkához láttok, és nem csak a feltételek fikázásával fogtok foglalkozni. Aztán, ha mégsem így lesz, mindenki gondol majd, amit akar...én is... :D

  • JAST
    #44
    tehát ezek szerint nem jó. hát akkor én sajnos erre a versenyre nemtudok pályázni, de kíváncsian várom azokat akik 15 percbe 5 számot (nem remixet) különböző előadótól összenyom! (ha van ilyen, akkor én az első helyre szavazom a jövőévi dj mag top 100-ban, ezt komolyan mondom :)
  • Maksi
    #43
    Annyira jó fejek vagytok, hogy hihetetlen...
    Küldd csak el azt a számot, majd kiírjuk az oldalra, hogy "Látjátok, ilyeneket ne küldjetek!"
  • JAST
    #42
    ha így elfogadható, szívesen elküldöm!
  • Dani20
    #41
    :DDD
  • JAST
    #40
    tévedtem nem jött össze. 16 perc lett és televan remixekkel.
  • JAST
    #39
    tudod mit? megoldom! Csak írj 1 privit hogy mit hogy kell, mert az oldalon ott van 1 email és nemtom h oda mit küldjek szóval please help in privi :)
  • VinylToy #38
    Weeeheheeheh...ez vicc ez a mixpályázat.
  • Dani20
    #37
    Jast-nak teljesen igaza van.. ez ne naksi brunner pályázat legyen.
  • Maksi
    #36
    Ez a verseny most erről szól. Lesz másfajta megmérettetés is idővel, de ha gondolod, szívesen veszünk egy Általad készített mixet, s ha gondolod kitesszük a lapra, hogy bárki letölthesse, versenyen kívül.
    Tudom, hogy ebben nem lehet teljesen kiteljesedni, de arra, hogy bebizonyítsa bárki, hogy hogyan mixel, megfelelő lesz.
  • JAST
    #35
    háthallod, én nem 3 perces rádió editekkel dolgozom hanem 10 perc hosszúságú igényes trance zenékkel kb 1,5 perces keverésekkel, de nem hinném h van aki 15 percbe belerak 5 számot, hacsaknem szétmetéli őket.
  • Maksi
    #34
    Megértem az álláspontotokat, de ha szépen válogatjátok a számokat, akkor 15 perc elegendő arra, hogy 5 népszerű dalt egymásba illesszetek... vagy túl nagy a kihívás?
  • JAST
    #33
    hát így jah.
  • OPM
    #32
    sztem azzal van jast-nek gondja, hogy 3 perc alatt nem lehet egy trance számot "lerendezni"
  • Maksi
    #31
    Mi a probléma srácok?
  • OPM
    #30
    legfeljebb 15
  • JAST
    #29
    micsoda? 15 percbe 5 számot, remixeket nem használva, ez vmi vicc?
  • Maksi
    #28
    A versenyre benyújtható DJ MIX-ek technikai paraméterei:

    - A MIX hossza legalább 10, de legfeljebb 15 perc hosszúságú lehet.
    - Legkevesebb 5 számot kell tartalmaznia, más-más előadóktól.
    - KIZÁRÓLAG eredeti verziójú számokat lehet felhasználni, REMIX-ek használata nem megengedett!
    - House, Trance, Techno, Rave stílusú zenéket lehet a MIX-hez felhasználni!
    - A pályamunkákat sztereó, legalább 128 KB/s-os bitráta minőségben kell benyújtani, mp3 formátumban.
    - A pályaműveket a következő címsablonhoz hasonlóan kell elnevezni, és feltölteni: DJ neve – MIX címe – feltöltés dátuma /nap - hónap - év/.mp3 /pl.: Manó – Shining Rose_12-03-2004.mp3/

    További információkat a honlapon találhattok éjfél után!
  • PResident Evil
    #27
    ez is reklám :\
  • Dani20
    #26
    "Az elektronikus zene új életre kel, a halottak napján!"

    mekkora szlogen :D
  • Maksi
    #25
    NEM HISZEM EL, HOGY KÉPTELEN VAGYOK BEGÉPELNI HELYESEN AZ OLDAL CÍMÉT!!! Tehát, most már tényleg pontosan:
    www.electroempire.atw.hu

    A DJ-MIX verseny feltételeiről napokon belül olvashatsz az oldalon, és jelentkezést is ott fogadunk.

    Ne feledjétek! "Az elektronikus zene új életre kel, a halottak napján!"
    Ma, pontban éjféltől indul az oldal...
  • JAST
    #24
    hát őőő milyen hosszúságú legyen a mix?
  • Maksi
    #23
    Az oldal a korábban megadottól címtől ELTÉRŐEN a következő helyen lesz elérhető november 1-én 00:00-tól.
    www.electricempire.atw.hu
  • Maksi
    #22
    Várjuk Amatőr DJ-k jelentkezését saját mixekkel az Electronic Empire oldalon novemberben. DJ-VERSENY, ahol a látogató dönt!!!!
  • Maksi
    #21
    Már csak 2-t kell aludni! :D
  • Tetsuo
    #20
    Én is kiváncsi vok!
  • JAST
    #19
    természetesen csak írj privibe vagy a trance topicba majd, mert elfelejtem....
  • Maksi
    #18
    Szerintem megoldható lesz, de térjünk majd vissza rá, ha majd elindult az oldal, rendben?
  • JAST
    #17
    vagy többet :) azé annyit biztos nem mint annó vinylserver-re :)