724
Miért is remek/szar (a megfelelő aláhúzandó) könyv Tolkien főműve
  • Kata
    #644
  • Kata
    #643
    Igen. Csak azt játszottam. :)
  • Takezó
    #642
    nyilván már nem rendelkezett hatalommal
  • Kata
    #641
  • Takezó
    #640
    csak codex?
  • Takezó
    #639
    Múltkor éppen egy város életét befolyásolhatták, az egyik vezető megbízta őket valamivel. Nos, hosszas godnolkodás után "rájöttek", hogy igazából a megbízó a szemétláda, és ezért az egyik barom nekiment. Teljes, kidolgozott modul és egy srác úgy nagyjából tönkrebaszta... grrrr
  • Sir Quno Jedi
    #638
    Erre jó az Amber. Ott végképp nem kell semmi, csak játszani.
  • Kata
    #637
  • Kata
    #636
  • Sir Quno Jedi
    #635
    S az hogy lehetett Domvik pap ?! Maximum annak adta ki magát, de már nem bírhatta ura hatalmát !
  • Takezó
    #634
    jajj... nálunk egyszer akart jönni egy srác egy homoszexuális nekrofil domvik-pappal, aki mellesleg kamu ereklyéket árul... kreatív ötlet, csak elborult :S
  • Dzsini
    #633
    természetesen, nagyon durva politika-partik is voltak :) gyakorlatilag kockadobálás nélkül ment az intrika, kavarás 1 városban :)
  • Sir Quno Jedi
    #632
    Ugyan, az igazi kegyetlenség, ha egy férfit aki nem tiszteli a nőket és világéletében átgázolt rajtuk és megalázta őket, hirtelen nővé változtatnak és élheti meg minden bűnét a másik oldalról ! Jó tanulópénz !
  • Eye-scream
    #631
    Hát legalábbis érdekessé teszi a játékot :) Nálunk volt már leszbikus papnő, homokos barbár (akit ezért űztek el a törzsétől) meg még pedofil paladin is bár az utolsó az csak egy direkt hülyülős játékban...
  • Sir Quno Jedi
    #630
    Trezsőr-XP nem játszik, csak életutak vannak.
  • Kata
    #629
    Nem ismerem...
  • Takezó
    #628
    Ezt bővebben?:D
  • Takezó
    #627
    Hmmm, azért a karakterek nemi életén kívül is van "nem ütöm-trezsör-xp" rész :)
  • Dzsini
    #626
    dehogyis, az vicces írás. ez komoly (nagyrészt homo)erotika.
  • Sir Quno Jedi
    #625
    Ó a homoszexualitás örök téma. Például mikor az ókori Görögországban nyomultunk, ugye ott ahogy mondták igazi szerelem csak férfiak között létezett, nos valóban... Az biztos, hogy segít elfogadni a másságot, ha megpróbálsz, mégha csak a játékban is de a bőrükbe bújni. Persze ez nem könnyű, nehéz elvonatkoztatni valóságtól !
  • Dzsini
    #624
    amikor a haver női karakterének a mesélő közölte, hogy akkor most neki megjött... szegény srác aki játszott fültől fülig pirult... :D

    mi is hamar bevezettük az "emberi" részt az "ütöm-trezsör-xp" mellé :)
  • Eye-scream
    #623
    Na igen de a gyereknek az átok előtt egyszer összejött egy sárkánnyal is...
  • Takezó
    #622
    Koll of Ktulut, Mókust házi rendszerrel, SRunt... Csatlakozz :D
  • Kata
    #621
    Mit játszotok?
  • Kata
    #620
    Ezek azok a bizonyos naplók? Mert akkor ezeket olvastam már magyarul bizonyos viccoldalakon.
  • Takezó
    #619
    jajj, annál jobb, ha egy alakváltóval csinálja, aki egyszer csak mássá változik :P
  • Kata
    #618
    Kegyetlen KM...
  • Eye-scream
    #617
    Nálunk egyik gyereknek volt egy bárdja aki aztán minden fellelhető nővel.... A KM egyszer mnegunta és az egyik történetben egy boszorka megátkozta a bárdot aki homokos lett :D
  • Takezó
    #616
    In Real Life
  • Kata
    #615
    Igen, egy ilyen jó világból kitiltani/kihagyni a szekszet, ami pedig lételem!, kész katasztrófa. :)
  • Takezó
    #614
    Nálunk a probléma az, hogy nincsen lyány a csapatban, és hát ugye - rossz szerepjátékosok lévén - nem kívánjuk a karakterünknek, hogy esetleg egy bajszos KM-mel ;)
  • Dzsini
    #613
    de akkor elolvasni ám ;)
    egy kettő három négy
    van itt minden - Faramir/Pippintől kezdve Aragorn/bárki és Legolas/bárki... angol, és 18+ úgyhogy...
  • Sir Quno Jedi
    #612
    Fáradt vagyok, mi az az IRL esetünkben ???
  • Takezó
    #611
    nagyon OFF, de asszem ez már nem számít: aki kedveli Ráth-Végh Istvánt, annak ajánlom figyelmébe Kornya Zsolt cikkiet (nem kritikák :D) Raoul Renier Honlapja
  • Sir Quno Jedi
    #610
    Ééértem...
  • Sir Quno Jedi
    #609
    Igen ez sok mű, illetve szerepjáték (főleg TSR) hibája, hogy a karaterek robotok, nincsen nemi életük, vágyaik, terveik, nem járnak wc-re, nem hánynak, stb. Mondjuk mi ezt már régen megoldottuk, minálunk a kariknak igenis vannak vágyaik, családjuk, vállalhatnak gyereket stb., ahogy a való világban is.
  • Kata
    #608
    semmi gond :)
  • Takezó
    #607
    IRL?
  • Eye-scream
    #606
    Hupsz afelett elsiklottam :D
    [SZÉGYENLI MAGÁT]
  • Kata
    #605
    Én is játszottam Codex szerepjátékot anno. Ott is gyakorta fulladt orgiába a dolog. Mármint a történetben, nem a szobában... :DD