32
Láss akármit
  • gergely1991
    #32
    mikor már elolvastam a 21-est :)
  • hoapo
    #31
    Na, leesett???
  • gergely1991
    #30
    ...amúgy meg ez nem cserebere/adok-veszek topik:)
  • hoapo
    #29
    Egyébként nem a te hibád:))
  • hoapo
    #28
    Ez van:))
  • gergely1991
    #27
    Úgyis mondhatnám hogy kapkodó életmódot élek :)
  • hoapo
    #26
    Kösz,látom némi rálátásod már van a rádióhullámok terjedésére,de:)Javaslom hogy a magyarral is legalább ekkora intenzitással imerkedj meg, és nem lesz gond az értelmezéssel.
  • gergely1991
    #25
    ...és be kell állítani(forgatni) az antennát a megfelelő szögbe:)
  • gergely1991
    #24
    "Van két DVB-szatelit beltérim mit lehet belőle csinálni??"

    Ha az egyik nem működő képes (vagy felesleges) akkor mondjuk a parabola antennáját használhatnád mondjuk a télisportokra(szánkózás). XDD
    Viccen kívül sok csatornákat foghatsz vele FTA(Free To Air-Szabadon/ingyenesen vehető) módon.Van sport,zene,rajzfilm tematikájú csatornák csak sajnos (sokukat) külföldi nyelvűek.Ha kiszeretnéd használni a FTA előnyeit akkor ajánlom ezt az oldalt.Digitálisan vagy analóg jellegű csatornák is vannak.Ha esetleg a másik beltéri képes( humax sajnos nem:( ) analóg jelvételre (is) akkor azokat is vételezheted.Csak be kell állítani frekvenciát,polarizációt(vertikális/horizontális) és a szimbólum sebességét. :)
  • hoapo
    #23
    De igen ,egy éves használat:))
  • gergely1991
    #22
    humax?Csak nem a digitől?:DD
  • hoapo
    #21
    Sziasztok!

    Van két DVB-szatelit beltérim mit lehet belőle csinálni??

    Természetesena Kuka,meg az eldobáson kívül

    Az egyik humax kártyaolvasóval a másik egy columbia
    mindkettő kifogástalan
    ha valakinek kell szivesen cserélek bármire
  • gergely1991
    #20
    Háát van néhány kódolatlan csatorna amihez ugyebár némi nyelvtudás kell.Szerintem nem kell nagyon bonyolult beltérit venni elég egy nagy tányérú kültérivel megvásárolni....
  • ancarian
    #19
    Üdv!
    A kérdésem az lenne, hogy milyen műholdvevőt vegyek ahhoz, hogy tudjam fogni külföldi ( akár kódolt) sportcsatornák adásait?
  • LaciMaci
    #18
    Szeretnék érdeklődni, ha veszek egy parabolát és egy beltérit (ECHOSMART DSB-791 CR digitális műholdvevő)a leírásában az van, hogy "kódolt" adásokhoz, akkor ez azt jelenti, hogy bármelyik műholdról bármit tudok nézni "ingyen"?

    Kérem aki ért hozzá és jártas ebben, írjon!
  • bepi
    #17
    Kérdés az hogy ki szerelte fel az antennát?Ha szerelő akkor gané munkát végzett.A digitális beltériknél pontosan rá kell állni az adott müholdra,ellenkező esetben vagy nincs kép vagy lefagy vagy kockásodik.De mivel a beltéri megjeleniti a jelerősséget,könnyü be állitani a tányért.Fél cm-es ide-oda ill le-fel mozgatással próbálkozz.
  • Tatz
    #16
    Hali mindenkinek! Nemtom jó helyre írok-e, de lenne egy olyan problémám, h vettünk egy SilverCrest SL 65/12-es műholdvevőt, és nemigazán akarja fogni a dolgokat! A Jelerősség csak 36% a minőség pedig csak 11%! Én elég láma vok ehhez a dologhoz, úgyhogy ha valaki tudna segítsen plz! Előre is köszönöm!
  • Munch
    #15
    Ez kurvajó gépezet! Ez elé szerintem leülnék tv-zni... :)
  • Taranov
    #14
    100k-tól menjünk le most hídba??
  • Takezó
    #13
    Jujujujj, ne titkold Matyika :D
  • R9
    #12
    pedig így van.Lehet hozzá venni kártyát a magyar adókhoz,mert így csak párat tudsz fogni budapest tv pl.,de én a külföldi miatt akarok ilyet!(focimeccsek)Olyantól kérdeztem akinek van ilyen!
  • R9
    #11
    semmi közöd hozzá!
  • Takezó
    #10
    mondd csak, mennyi zsebpénzt kapsz te havonta, hogy ilyet akarsz venni?
  • Csacsi
    #9
    Ez hülyeség, akkor nem érnée meg a többi szolgáltatónak. Mindenki ilyet venne egyszeri költségként, és nem fizetne havonta.

    Direkt írja is, hogy bele kell tenni kártyát. Na ez a kártya mag az előfizetés.
  • Takezó
    #8
    Én ilyet ugyan nem kérdeztem kisember..
  • Taranov
    #7
    :D
  • R9
    #6
    Ennek nincs havidíja!Vannak hozzá illegális programok(meg legálisak is) és a kódolt adókat lehet velük fogni!Pl. van egy oldal ahol levan írva az összes foci meccs,és oda van írva hogy hány foknál van abbol lehet következtetni melyik műhold ráálsz,kidobja a csatornákat és választasz!Ehez kell egy forgatható parabola,más nem!
  • Takezó
    #5
    Óvodába is bekötik?
  • Adi
    #4
    F1 egy fix kamera nézzetből is tom nézzni nem?!
  • Adi
    #3
    WOW!
    Ez nem az a digitális tv ami a híradóba volt?!
    Több kameranézzet egy foci mecsen akár megilyenek!;)
  • Csacsi
    #2
    És ennek mennyi a havidíjja? Az árban benne van maga a tölcsér is?

    Milyen programok jönnek be?
  • R9
    #1
    Helo!Használ valaki műholdvevőt?Mert én most akarok venni,de nemtom hogy milyet vegyek!
    Ezt néztem ki magamnak!Kinek a mi a véleménye?