34
  • M@TriX
    #34
    Jelentem csak 8-án jön a demó, ugyanis a fiúk ma adták le a MAGYAR verziót soxorosításra...
  • M@TriX
    #33
    még nem
  • Wing Rockling
    #32
    Má tízóra huszonegyperce kijött a demó :O
  • M@TriX
    #31
    még nincs, nov 2-án, ma még csak 1-e van :)
  • RED DEVIL
    #30
    van már demo?
  • Skyline
    #29
    őőő amikor az Insannel játszottam akkor még a 300 Mhz nem egy gyenge gépnek számított...Én is 300-as gépen küldtem csak akkor még ha jól emléxem tnt2-vel vagy nemtom...
    A gépigényt is ujságokban sokalták,ha jól emléxem a leghnagyobb vád az volt hogy külső nézethez full grafihoz legalább 450-es gép kellett geforce-al..:)
  • [Walaki]D`Lair
    #28
    IGEEEN??? Az az akadozós szar jobb volt JÁTSZHATÓSÁGBAN mint az NFSU....grat...
  • M@TriX
    #27
    lehet nálad nálam nem, pedig anno egy 300As proci tepert a gépembe és vagy egy G400 vagy egy GefTi200-al...

    ott indokolatlan szaggatást nem láttam... de mindnekinek máshogy reagál a gépe...
  • Skyline
    #26
    Tény hogy a value cuccot nagyon nem szponzorálják de anno az INSANE az nem value volt és láss csodát akkoriban azis erőművet követelt frankó kis játék volt királyul el lehetett vele lenni csak ottis szaggatott orrbaszájba gyakorlatilag indokolatlanul.
  • M@TriX
    #25
    frissitsd a szem drivered. bump-mappal lehet valami :)
  • Wing Rockling
    #24
    De sajnos Istennek vírusos lehetett a gépe amikor néhány torz oszt.társamat generálta .
    Na meg a Bakacsi Niki textúrái nagyon el lettek baszva, ugye Neo? :DD
  • M@TriX
    #23
    grafikáról jut eszembe egy szólás:
    "Az élet egy szar játék, de a grafikája nagyon ott van. . . "
  • M@TriX
    #22
    jah, igazad van ezt mondogatom én is, dehát Value kategóriára a kiadók sem időt és pénzt nem áldoznak annyit...
  • Skyline
    #21
    őőő nemtom sztem azt senkinemmondta (legalábbis én nem) hogy a SL szar mert a grafika...Én aztmondom hogy a Streetlegal egy sikerjáték lehetett volna HA a grafika....
    Frankó játék meg minden énis elvoltam velük bár néha a fizikában is voltak orrdenáré mókák de ettől függetlenül jó cucc volt az INSANE az SL és a SLR is....csak a grafikai motor miatt,a textúrahibák,állandó szaggatás miatt gyakorlatilag igencsak élvezhetetlen.
  • Wing Rockling
    #20
    Az NFS:U -nak nem konkurense a Street Legal, Nem lehet a kettőt egy lapon említeni
    Ha eddig még csak jó játékuk volt szar motorral, itt az ideje hogy legyen egy szar játékuk szar motorral
  • Skyline
    #19
    Majd ámulok ha ittlesz a játék és fut egy gyengébb gépen is...:)
    Eddig nem sikerült ilyen játékot összehozniuk,most kiváncsian várom..
    SL-t és SL Redline-t végigtoltam mert óvolt de a grafika akkoris gyér volt arról nem is beszélve hogy atomerőmű kell a meghajtásához...
    Ez az INSANE óta így megy--> jó játék szar motorral...Kiváncsi leszek most mi lesz..Hiába írtok ezt meg azt róla SL redline is be volt harangozva hogy jó lesz a motor...Majd ha a kezemben a demo vagy a full kiváncsi leszek.
  • M@TriX
    #18
    nem az egyéni véleményemet, hanem a toplistákét (eladási statisztika) írtam. :)

    egyet értek...
  • davos80
    #17
    "Street Legal-sorozat gyenge sikere" :

    Valami NFS underground-csili-vili grafikára kiéhezett tagnak biztos gyenge volt, de nekem nem.
    A street legal jobb mint a konkurens NFSUG. (játszhatóságban)
  • M@TriX
    #16
    na ha lesz lehetőség kiproszálom én is :)
  • 3DAY
    #15
    Én próbáltam a TrackIR-t HMD- vel, nagyon állat mert ott nincs megkötve hogy mennyire fordulj el!
  • Tiby
    #14
    Nah , ez szerintem jó lesz.
  • M@TriX
    #13
    tudom hogy működik, de én személy szerint magamnak nem látom a hasznát. Kivéve autós játékban élvezném, hogy szét és oldalra tudok nézni....
    ott mondjuk haszhnos lehet...
  • M@TriX
    #12
    ezért vettek ki olyan részeket, mint pl, a "valós alkatrészekből" álló motor. Így azt már nem kell számolni a gépnek...

    hogy nekünk is szépen fusson ez a játék :)
  • NEOreg2
    #11
    Én csak a street legaljukkal játszottam, de ilyen grafikát ekkora gépigénnyel még nem láttam. Nem azért mondom, mert én comenius logoban is jobbat csinálok, hanem mert a készítőknek gondolniuk kéne arra, hogy nincs minden háztartásban 3ghz-es gép(egy régebbi cikkben azt írták ilyen géppel 100 fps-t is el lehet érni:) )...
  • 3DAY
    #10
    Kicsit fordítod a fejed és nagyobb mértékben fordul a kép. Tehát apró fejmozdulatokkal is képes vagy a látószöget nagyban befolyásolni.
  • M@TriX
    #9
    erre már inkább való...
  • M@TriX
    #8
    nem rossz dolog, de ha elfordulok a monitortól, akkor nem látom a moncsit :)

    meg FPS-ben a lövés miatt rántom a nézetet nem pedig meg akarom nézni az ellent. :)
    persze jó dolog...
  • 3DAY
    #7
    Itt van még egy cikk róla akit érdekekl!
    TrackIR cikk
  • M@TriX
    #6
    ezt én is tudom, én úgy értettem ezt a mondatot, hogy jó, hogy mozog a feje, de kissé túlspirázottnak tűnik... ennyi.

    egyébként sztem nem azért van támogatja a Track IR-t. :)
    Vagy szted a Track IR himbálja majd a fejed? nem.
    Csak ha elfordítod ott is fordul a nézet, a hatásokk nem érzékelhetőek..
    A Track IR-t a műszerfal és a 3D belsőnézet használja ki...
  • 3DAY
    #5
    Itt lehet kapni TrackIR 3- at az ára sem vészes, van egér emulációs módja ezért bármilyen szimulátorral FPS-el megy ahol egérrel lehet nézelődni.




    TrackIR link
  • M@TriX
    #4
    ha beleláttál volna, valszeg ámultál volna egyet, de ha esetleg veszed a fáradságot, hogy meg is értsd a graf motor lényegét akkor látogass el a topicjába...
  • sweech
    #3
    Esetleg a grafikáról bővebben nem tudhatnánk meg valamit?!
  • Csudri #2
    "a pilóta él, talán túl sokat bólogat" Azért mert a játék támogatja a TrackIR (azt hiszem ez a neve) technológiát. Ez abból áll, hogy a játékos kap egy fejpántot, amit a homlokára tesz és a monitor tetején pedig elhelyez egy érzékelőt. Így játékban be tud nézni a kanyarban, vagy akár oldalra is fordíthajta a fejét, hogy pl. megnézze épp ki jön mellette. Nagyon várom ezt, remélem nem lesz horror ára a kiegészítőnek és a jövőben más programok is támogatják majd.
  • Skyline
    #1
    Nemakarok senkit sem érdekelni de az Invictus eddig is ritkarossz volt grafikai motor készítésben (Átlagon aluli grafika elképesztő gépigénnyel), és ezalól szerintem ez a program sem lesz sajnos kivétel...
    Skacok ideje lenne más grafikai programozók után nézni mert az eddigi művek nagysikerü cuccok lettek volna ha a grafikai motor nem ultraszar...