9
  • Ginoo
    #9
    Én már 1,5-2 éve Mozillát használok. Minden normális oldalt teljesen jól jelenít meg. Igaz ez alatt az idő alatt találkoztam 5-6 oldallal amit tényleg szarul jelenített meg, de az oldal kódjába belelesve minden alkalommal kiderült, hogy nem a szerencsétlen böngésző a hibás hanem az oldal szerkesztői. A hiba minden alkalommal a HTML szabvány be nem tartásából eredt.
  • RangeR
    #8
    szöveget értelmezni tudni kell. A humor pedig nem az ilyen nyögvenyelve kínkeservvel, a sorokba belemagyarázó nulla beszólásokból születik. Vagy te nem érted, hogy itt mit kellett volna megérteni, ugye?
  • muerte2
    #7
    Én is kipróbáltam, most is az fut, egyszerűen hihhetetlen gyors.
  • GulaSoft
    #6
    Én letöltöttem, és otthon használom is, teljesen jó, olyan dolgokat is tud, amiről az exploreresek csak álmodnak, de sajnos nem minden oldal működik vele, ezért megtartottam az explorert is.
    Ja és agész 25 mega, nem kelll 25ször újraindítani a gépet, és a frissítések automatikusan letölthetők, és nem reklamál, hogy nem vetted meg, fodulj a kereskedőhöz .......
  • bandia
    #5
    Ez jó dolog...Remélem sok borsot törnek majd a Microfos orra alá:)
  • Cactus
    #4
    Nyílván nem volna hülyeség már akkor is reklámozni, ha már kinn van....
  • Zoldalma
    #3
    Olvasd el sztem megegyszer
    A hirdetes a megjelenes elotti heten lett volna feladva es onnan szamitott 10 napig...ergo val.szeg belenyult volna a megjelenes idoszakaba...
  • [HUN]PAStheLoD
    #2
    simán , 3 napot a címlapon meg 7et a hátlapon :D
  • lola
    #1
    "egy tíznapos hirdetést fedezhettek volna a Firefox 1.0 megjelenése előtti héten" - ???????????????????
    Egy hét 7 napos!!! Egy hét alatt hogy a bánatba lehet tíznapos hirdetést csinálni? LOL!!!!