475
Szal...
  • Kori
    #315
    tegnap megnézetm a King honlapján hogy a Setét torony 7. része 2004-ben megjelent az usaban

    nemtom mire vár ez europa kiado
  • Sephi
    #314
    Ja az naon teccet! Es a film se volt rosz :D
  • ZilogR
    #313
    Felejthetetlen és legjobban tetsző a Borzalmak városa volt... Megyek is megszerezni vmelyik könyvtárból... ;) :P

    -=ZR=-
  • KnightRider
    #312

    Olvastam a Rémautót, jó, de nem annyira, mint a Christine (mondjuk nemis az a mondanivalója, de mindegy). Atlantisz Gyermekeit sajnos még nem olvastam...
  • alkess
    #311
    Én is most olvasom a Mobilt és szerintem is igen jó. Nincs unalmas előzmény, mindjárt a közepébe csap. Szuper, remélem végig az lesz!
  • Sati84
    #310
    A Rémautót olvastad? Az 2001-es, és zseniális, közelíti a Christine és a többi régi klasszikus színvonalát! Ugyanez vonatkozik az Atlantisz Gyermekeire is, ami 2000-res. Szóval nekem az új könyveivel sem volt sok bajom.... :-)
  • KnightRider
    #309

    Elkezdtem olvasni A Mobil-t (Cell) és ritka jónak találom. Szerény magánvéleményeim szerint king az utóbbi tíz évben nem működött valami fényesen, de ezzel mintha visszakaptam volna azt az írót, aki megfogott a Végítélettel, a Holtsávval, Christine-nel..

    Olvassátok A Mobilt, mert nagyon jó. Posztapok, ami kell, és nemsokára jön a film is...
  • Sati84
    #308
    Igen, igen. A második résztől az ötödikig zseniális. A hatodik sajnos annyira nem sikerült már jól, és nagyon-nagyon féltem a hetediket, hogy még gyengébb lesz :-(((
  • Shaman
    #307
    jah megvan,mért kérded?

    egyébként ha itt visszaolvasol pár oldalt,volt valaki aki linkelte SK-nak egy csomó kötetét ebook formában a neten.
  • mukika
    #306
    hm

    1 héttel ezelőtt rávettem magam, hogy elkezdjem olvasni a Setét tornyot. már a második kötet utolsó 50 oldalánál tartok. nagyon tetszik. (Y)
  • huncutka2
    #305
    Sziasztok! meg van e valakinek Stephen king Az cimü kötete? Engem csak a 2. rész érdekelne
  • Craaazygirl
    #304
    aha:) thx ...mostmár én is látom,h van xp-re...
    na de most az a tripp, h elkezdtem tölteni Mobipocket Reader 5.1,, és felénél megáll...nem tölti le,utána elkezdtem tölteni az ennél kezdetlegesebbet, hát nem értem miért nem megy... esetleg mailben?:) vki vállalkozo xellemu.. mert látom jo par konyv font van ami engem is erdekelne, de nemtom miert xedi le... vmeddig tölt, aztan kiirja,h error... ://///////
  • Shaman
    #303
    Ezekhez olvasó progi kell

    ott van bal oldalt a "programok" menü.Ott találsz olvasó progit a legtöbb platformra,ahogy láttam. Példul XP-re is gondolom az van neked...
  • Sati84
    #302
    Izé, neked is kell...?
  • Craaazygirl
    #301
    ezek csak mobilra tolthetok?!mert en egyet letoltottem,de nem birom megnyitni..nemtom miert!?
  • Shaman
    #300
    hmm egész sok mű van itt...

    esetleg bannerbe is mehetne..
  • lac0215
    #299
    Néhány műve megalálható (letölthető) itt: http://elminster.uw.hu/
    Természeresen magyarul.

    Ha valakit érdekel...
  • Kori
    #298
    mégnem:(
  • Sati84
    #297
    Nemsokára küldöm! :-)
  • Sati84
    #296
    A 7 megjelent már?
  • Craaazygirl
    #295
    A gonosz - IT (1990)
    ujabban igy talaltam meg a könyvet a neten, asssetudtam h tobb cime is van:DDD
    eltudod kuldeni angolul,akkor? habar az english tudasom nincs a magaslaton, de jo lenne, ha elkuldened........
  • Sephi
    #294
    Bemegyek megvenni a Setet Torony 3 -mast ... erre mindegyik resz van csak pont a harmas bucs.... paah.
  • Craaazygirl
    #293
    Igen, nagyon jo volna... ha elkuldened...
  • Annakin
    #292
    Alvajárók, és a Végítélet!
  • Sati84
    #291
    Nekem megvan angolul az egész PDF-ben, ha kell, el tudom küldeni...
  • Craaazygirl
    #290
    Sziasztok!

    ÉN kb. 1éve kezdtem olvasni Stephen King regényeket ...Párat olvastam már pl.
    Ragyogás, Christine, Tortúra..most elkezdtem az "Az"-t olvasni, könyvtári könyvrol van szó... és hiányzik a Harmadik FEjezet( Hat telefonhívás 1985)...
    megvagyok halva,már 2 napja nem birom olvasni...nemtudja vki esetleg ezt honnan lehet lexedni netrol vagy vmi 5let...pleaseeeeeee... sürgos nagyon:))))
  • Shaman
    #289
    oks htx
  • Lacee
    #288
    és a hatodik végétől egész új fordulatot vesz, az utolsó nyolcadikról nem is szólva :)
  • Sephi
    #287
    Nos a Setet toronyrol annyit kell tudni hogy az leso konyv talan nem is annyira erdekes. A masodikat olvasom es most mar naon elvezem. Naon SK hangulat van! Es meg ott van a kov 5 :D
  • mukika
    #286
    A Fekete ház előzménye... szóval először a Talizmánt kell olvasnod, és aztán kell a Fekete házat. én pont holnap tervezem megvenni a Talizmánt, mert a Fekete ház már régóta itt csücsül a szekrényemen. meg megveszem a Setét torony első kötetét is, mert mostmár kiváncsi vagyok rá. meg a Csontkollekciót is, mert anno könyvtári könyvként olvastam, de az úgy más. -.-
  • Shaman
    #285
    Megvettem a Talizmánt könyvben,mert itt többen dicsérték,csak az a bajom,hogy mintha valaki írta volna,hogy ez egy másik regénye folytatása,de melyiknek is?

    (gyanítom az nincs meg)

    olvasható az előzmény nélkül?
  • Lacee
    #284
    "mondjátok, hogy halleluja"!
  • Sati84
    #283
    2007-ben jön...
  • HUmanEmber41st
    #282
    MIt mondjak, a Tortúra filmen 1 nagy sapka szar..mármint a könyvhöz képest.
    Nekem az egyik nagy kedvencem a Talizmán. Azt kellene megfilmesíteni! Ha rendesen meg lenne csinálva akár 2 részes filmnek, talán oda tudna verni a Gyűrűk Urának is..
  • Looooser
    #281
    a halál soron-t imádom, és a kedvenc novellám tőle a nap kutya 1 hétig nem mertem semmilyen szöveget kinyotatni utána... :D
  • Lipi1980
    #280
    Most láttam egy oldalon, hogy kiadják a Mester műveit DVD sorozaton:
    Stephen King 1
    A golyó
    Halálsoron
    A Holtsáv
    A titkos ablak
    Álomcsapda

    Stephen King 2
    Alvajárók
    Christine
    Ellen Rimbauer naplója
    Ezüst pisztolygolyók
    Gonosz

    Stephen King 3
    Hasznos holmik
    Kedvencek Temetője
    Tortúra
    Macskaszem
    A remény rabjai

    Remélem, hogy nem valami SK fan csinálta a borítókat a kóbor apácák megtévesztése végett, hanem igaz a dolog!
    Remélem, hogy az összes filmje szerepelni a fog a gyűjteményben!!!
  • Sephi
    #279
    Olvasom a Setet torony 2 -est en naon bejon :D Imadom!
  • Sati84
    #278
    DC++, torrent, találd fel magad...
  • Shaman
    #277
    nekem megvan divx-ben,de kábé 2 giga.....
  • krityek
    #276
    Köszi a gyors és segítő tippeket!!!