15
  • noss
    #15
    ham-ham!
  • rosemberg
    #14
    hát elég nevetséges próbálkozás mert akit érdekel az internet az vesz egy normális számitógépet vagy akinek egy normális számitógépe van akkor elöbb utóbb beköteti az internetet de arra jöttem rá hogy amíg nem volt számitógépem nem is kellett az internet megvoltam nélküle ööööööööööö hogy is van ez?
  • irkab1rka
    #13
    De az biztos hogy nem én fogom etetni a te gyerekeidet...
  • dez
    #12
    Az ember nem haszonállat, valamilyen szinten fenn kell tudnia tartani önmagát. Ez igaz nagyobb egységekre is, mint pl. város, ország.
  • Walaki
    #11
    "a vállalat azt akarja elérni, hogy 2015-ig a világ népességének az 50 százalékának legyen internet-hozzáférése"
    Előbb meg kellene tudni etetni a világ népeseggének 100%-át.
  • DW
    #10
  • Tetsuo
    #9
    Szivatásként a 10Giga mellé simán raknak Win-ROMot ahogy ismerem Mr Gécit.
  • HUmanEmber41st
    #8
    Olvass...10GB-os merevlemez, tehát tuti nem "beleégett" lesz. Miért kérdezel hüyleségeket?
    hogy tudjál rá válaszolni
  • DW
    #7
    Olvass...10GB-os merevlemez, tehát tuti nem "beleégett" lesz. Miért kérdezel hüyleségeket?
  • arty
    #6
    bakker, a geodebol van 1.4ghz is par wattos fogyasztassal ... raadasul ELVILEG socketA ... megse hallani semmit a cuccrol, pedig dejolenne masodik gepnek egy 20W osszfogyasztasu gep ..
  • HUmanEmber41st
    #5
    AMD módosított Windowsal büntet?
    Bele lesz égetve, vagy azért lehet törölni-ujratenni? Gondolom, valami mobiltelefonos internet kapcsolata lesz .. de télleg jó lenne valami nagyképernyős mobiltelefonos cucc..(amin utazás közben mondjuk filmet tudsz nézni, meg zenét-rádiót hallgatni+ fényképező és még telefon is..)Tudjátok olyan jármű ami földön vízen levegőben megy...
  • mireez
    #4
    minek? 2007ben már nem is lesz Internet

    http://pcforum.hu/hirek/?qnid=8953
  • k0zi
    #3
    lényegről nem esett szó, milyen hálózati csatlakozó lesz benne?
  • GABOR16
    #2
    Ha anyi lesz mint aminek mondják, akkor talán kiválthatja a laptopot (persze, ha van aksija)
  • Ghilette
    #1
    Kész a 2006-os naptárunk? Vajh mekkorka lesz? Gondolom, 10"nál nem nagyobb a kijelzője...