25
  • Wing Rockling
    #25
    Mét, te nem szoktál kefélni a szüzességért? :O
  • hopp
    #23
    ahogy a mondás is tartja: "háborúzni a békéért olyan, mint kefélni a szüzességért.." :D
  • SniperWolf
    #22
    Mellesleg,ha engem kérdeztek,elég égés,amit az Amerikaiak csinálnak,ezekkel a "felszabadító" hadjárataival... Gondolom annyira átlátszóak.De igaz,ami igaz nem merne velük kikezdeni egy ország sem,az Amcsik bazi nagy arszenálja mellett...
  • Wing Rockling
    #21
    Hohha, cseppet mintha Budai szagod lenne
  • sweech
    #20
    Hmmm. Mintha egy kicsit Alex szag lenne. Ti nem érzitek???
  • Wing Rockling
    #19
    Egyébként múltkor jöttem haza buszon, 2 vén paraszt beszélgetett:
    -Na tudod te aztat, amerika nem azér támadja irakot, hanem köll nekik az oljafőd!
    -nem elég nékik az olaj, szemét egy népség...
    -Hát semmi pézér nem laknék amerikába! Irakkal minden rendebe vót amíg az amerikaiak meg nem támadták őket! ---
    ---LOÁL!
  • Wing Rockling
    #18
    Delta Force: BHD szintet sem üti meg :P
  • sweech
    #17
    Hááát...
  • Esrohnoil
    #16
    Már nem azért mondom, de kár volt megnéznem a képeket nagyban. Az OFP is van ilyen "szép", pedig nem mai darab. Én nemrég megint elővetem, és le tud kötni.
    Stalkertől várok vmi hasonlót, szebb graffal.
  • Vidam
    #15
    Ez nagyon gáz! Full béna grafika, össze van hajigálva! Tudnám, hogy ez mitől hírértékű? Arcade jatektermi game, agy nelkul es elavult grafikaval...
  • Arthas
    #14
    Nagy az Isten állatkertje....
  • paynes
    #13
    Engem valahogy hidegen hagy, hogy japánt, vagy arab terroristát lyukasztok ki az AK-mmal...
  • Z
    #12
    jah, OPF után nem volt igazán jó.
  • Trade
    #11
    Tudjatok hogy kit lehet bantani a vilagban:palesztint,csecsent,irakiakat,MAGYAROKAT.
    Mit tett ez a szarhazi Amerika Szerbiaban a magyarbantalmazassal semmit.
    Nyaljak ki az osszes zsido segget!
  • Tiby
    #10
    Hasonlít a Delta Force:Black Hawk Down-ra
  • SniperWolf
    #9
    Mikor,fogja fel az emberiség,hogy háborúval,tönkreteszi saját magát,és a világát.Ne értsetek félre,de minden ilyen háború,és erőszak kedvelő embert,bele integrálnák a Dr.Martens acélbetétes bakancsomba... BÉKÉT!!! Virágokat!!! Szeretetet!!! Szabadságod!!! Minden elnyomottnak,és mindenkinek!!!
  • SniperWolf
    #8
    Rock,de egy kész zseni lehetsz a magad módján,a sáját világodban,de nem lehetsz több 10nél,nem beszélve az IQdról... De most nem magyarázkodom,szerintem minde 14 éven feletti érti miről van szó... ja és fogadni merek,minden álmod,hogy amerikában tomcat pilóta legyél...
  • Rosco
    #7
    Az igazi harctéri taktikai FPS kimerült az OFP-vel. A Söldners bukta, a JointOp klassz, de korántsem olyan összetett és komoly mint egy OFP. Ez itt felül max a Söldnerst nyomhatja le, de azt nem nehéz...
  • Rockk
    #6
    Baszanak mar Cecen foldre meg irakra egy nuclearis bombat meg iranra meg minden ijen baj kevero orszagra, oszt kisz...ottan nincs ojan hogy civil, vagy artatlan..az artatlanak ott mar reg meg haltak
  • Sword
    #5
    "A másolgatással nem is húzzák az időt mint a Vivendinél"

    Nem mindegy, hogy vmiből 5 db-ot kell másolni vagy 500000-et

    Mellesleg elég csúnyácska..
  • Mas-Thief
    #4
    A képeket elnézve, csoda hogy a Desert Combat után ki mer jönni egy cég egy ilyennel. Félek, nem fog tudni túltenni rajta.
  • IrkaBirka
    #3
    Vaz, kezd elegem lenni abból, hogy már nem csak a TV-ben nyomják ezt a "szabadítsuk fel az idegen országokat" hanem FPS-ekben is próbálják elfogadottá tenni irak megszállását.
    Félreértés ne essék: Az iraki rendszernek buknia kellett, csak az a gond, hogy azért bukott most és így, mert a fegyveres ellenzék pénzügyi támogatásának taktikája (közép amerika) nem működik...
  • M@TriX
    #2
    mert mostanában ez a divat :)
  • papabear
    #1
    "A játékot a folyamatos akcióra készítették fel, így senki ne várjon lopakodást és titkos küldetéseket."

    Akkor mi a fakktól taktikai fps?