369
Megmagyarázhatatlan, különös dolgok magyarázata érdekel :))
  • CSOCSO
    #1
    nemtom...:)
  • CSOCSO
    #2
    magyarazza el valaki miert van az idoatallas
  • Sungame
    #3
    .....................................................................

    Miért vannak a nagy füstökben arcok???

    Miért vannak a felhőkben olyan eredeti formák???

    Léteznek ufók, és ha igen, miért nem mutatkoznak mindenkinek???

    Mitől vannak egyes embereknek, különböző képességeik???

    És a képességek tanulhatók, esetleg a született képesség kiírtható???

    A pozitív gondolkodás valóban jobbá tesz mindent, vagy csak az ember hiszi azt, hogy most neki jobb lett???

    Miből veszed észre, ha megátkoznak???

    Tényleg hatásos az átok és lehet ellene védekezni???

    Létezik tényleg földsugárzás, csillagsugárzás???

    Léteznek angyalok, boszorkányok, szellemek, védőszentek, ördög, Isten???

    Valóban van reinkarnáció???

    Gondolatokat, véleményeket, megtörtént eseteket írjatok minél többet.

    De ne nyissatok vitát, kérlek, ha nem hisztek abban, amit mások írnak.

    Csak kérdezzetek és válaszoljatok, hagyjuk el a kétkedést másokkal szemben, kérlek.

    .....................................................................
  • _Vegeta_
    #4
    Ezek mind az agyadba leteznek, kiveve a csillagsugarzast ami van.
  • Nyiri
    #5
    En bovebben akartam kifejteni, de mar megeloztel :D
  • Sungame
    #6
    .....................................................................

    Még nem léteznek az agyamban, azért szeretnék róla hallani. :P

    Kíméljetek az ilyen hozzászólásoktól kérlek, én valóban kúltúráltan szeretnék társalogni és ismerkedni a témával.

    .....................................................................
  • Prank
    #7
    szerintem ez egy kultúrált hozzászólás volt, neki ez a véleménye...
    és többek között nekem is...
  • Sungame
    #8
    .........................

    OK

    .........................
  • FtranX
    #9
    "Csak kérdezzetek és válaszoljatok, hagyjuk el a kétkedést másokkal szemben, kérlek."

    Ha most én leírok egy történetet, elhiszed?
  • Sungame
    #10
    .....................................................................

    Majd eldöntöm magamban, de nem hazudtolok meg senkit. :)

    Örülnék, ha valódi igazi történet lenne, de mégjobban, ha kérdéseimre válaszolna valaki :)

    Engem komolyan érdekel ez a téma. És én hiszek az ufók létezésében.

    Talán még a reinkarnációt is elhiszem. A füstben lévő arcokról pedig sok fényképet láttam.

    A felhőkben is lehet látni a valósághoz meglepően hasonló alakzatokat.

    A szellemek is talán léteznek, hisz sokan látják.

    Nem foghatjuk senkire, hogy hazudik és nem létezik, míg nem tudjuk az ellenkezőjét bizonyítani. :)

    .....................................................................

    .....................................................................
  • FtranX
    #11
    Egy korábbi hozzászólásom:

    Én látom az emebrek fejéből kijövő asztrális energia nyúlványokat. Hasonló képességű embereről olvastam. Ők azt mondták, hogy akinek sok nyúlványa van, annak hosszú élete lesz, mert ez azt jelenti, hogy a szelleme nagy erőkkel bír.
    Az átlagembernek kb. 35 db nyúlvány jön ki a fejéből, de láttam már olyat is, akinek csak 4-5 db (ő súlyos leukémiában szenvedett). A 96 éves dédnagymamámnak még mindig 20-25 körül van. Nemrég voltam egy auralátónál (én nem látom az aurát), aki azt mondta, hogy kétrétegű aurával rendelkezem, aminek a külső felülete hideg mélykék színű. Ez pedig szerinte arra utal, hogy az asztrális energiahullámaim átnyúlnak egy másik síkba is.
  • Sungame
    #12
  • FtranX
    #13
    Coccolino reklám? :)
  • Sungame
    #14
    .....................................................................

    Még magamban sem hazudtolnálak meg, mert EZT elhiszem, és tök jó lehet...

    És mióta látod ezt? Kiskoród óta? És honnan tudod, hogy mi az amit látsz?

    .....................................................................
  • FtranX
    #15
    Azóta látom, amióta 5 éves koromban elraboltak az idegenek. Sajnos kitöröltek minden emléket az agyamból, csak az az üzenet maradt meg bennem, hogy egyszer visszajönnek. Beszéltem már pár auralátóval és ufológussal az ügyben. Az egyik azt mondta, hogy ez egy nagyon ritka jelenség lehet. Az idegenek valószínüleg egy idegen szellemének részét ültették belém. (vagy valami ilyesmi) Azt, hogy mit látok pusztán megérzésből és tapasztalatból tudom.
  • Nyiri
    #16
    En pl. latom azt ami a szemem elott van, de neha nem mert elbambulok. De a legdurvabb, hogy tobb mint 180fokban latok. Meghozza a periferikus latasom miatt. Rajtam kivul csak nehany milliard embernek adatik meg ez az ajandek. De a nagyon kulonos, hogy nem latok a jovobe. Mar gondolkodtam azon, hogy valami kuruzslot vagy ufo altal elrabolt embert megkerek, hogy segitsen. Vagy talan Istent kerjem meg?

    Amugy engem is elraboltak az idegenek. 1.5 eves voltam es wc-re mentem ki. A folyoson egy nagy feher valami kozeledett es a szamba nyulkalt. Aztan rajottem, hogy 1.5 evesen meg nemtok jarni es a feherseg az anyam altal a szamba tolt tejjel toltott cumisuveg volt. Megrazo elmeny volt ez a felismeres, azota is remalmok gyotornek. Nagyanyam pl. rendszeresen meglatogat ejszakankent (81ben meghalt). Jol elbeszelgetunk, de sajnos uncsi a nagyi, mert 81 utani tortenesekben nem nagyon van otthon :(

    Bocsika, tul realista vagyok :)
  • Nyiri
    #17
    Az ufokban nem hiszek. Talan azert, mert tul onzoek es egoistak lennenk ha azt gondolnank, hogy a Foldon kivul nem letezik mas ertelmes lenyekkel benepesult bolygo. Ez nem hit kerdese :)
  • Sungame
    #18
  • Sungame
    #19
  • Sungame
    #20
    ???
  • Sungame
    #21
  • Sungame
    #22
  • Sungame
    #23
  • Prank
    #24
    10 éves voltam, mikor egy villám belémcsapott az utcánkban. érdekes módon sértetlenül megúsztam az esetet, de azóta világított a bal orrlyukamból valami, mondjuk ez nem zavart, mert csak sötétben látszott, de pár éve a jobb fülem is világított. az orvosok értetlenül álltak a dolog felett, ezért elmentem egy emberhez, aki képes volt közvetíteni a szellemek és az emberek között. egy rövid szertartás után azt mondta, hogy én vagyok a kiválasztott... nagyon megijedtem és gyorsan elfutottam onnan... mostanában már nem világítok, viszont ha a Napba nézek mindig finganom kell...
  • FtranX
    #25
    Ez tetszik! :)

  • FtranX
    #26
    Amúgy viccet félretéve, ha ilyen gondolkodásmóddal szeretnél többet megtudni a világról, akkor azt hiszem erősen tévúton jársz. Hány éves vagy? (csak mert régen én is hasonlóan gondolkodtam)
  • Sungame
    #27
    .....................................................................

    Mindennek van alapja.

    Persze az emberek szeretik kiszínezni, eltúlozni a dolgokat és feltünőségből, becsvágyból, nyereségvágyból sokan nem mondanak igazat.

    Nem tagadhatjuk valami létezését, ha nem tudjuk bizonyítani, hogy nincs.

    Régen megköveztek volna az emberek, ha azt mondod a Föld nem lapos, vagy ha azt mondod a levegőben fogunk repkedni, mint a madarak, vagy hogy feljutunk a Holdra.

    Ezekben sem hittek az emberek, és mégis van/(már).

    Az atomi részecskéket sem látod és a levegőt sem látod, mégis összetevődik valamiből, létező dolgokból.

    Azért mert valamit nem látsz, nem biztos, hogy nem létezik.

    Én sem állítom, hogy hiszem ezeket a dolgokat, mert még nem láttam.

    DE szeretnék róla sokat tudni, hallani és majd látni mindent(ami nem biztos, hogy bekövetkezik,de 50%-om van rá!)

    Most vagy elhiszem, vagy megvárom, míg látom, de addig is szeretném megismerni a különös dolgokat.

    .....................................................................
  • Sungame
    #28
    .....................

    Miért tévút?

    .....................
  • Sungame
    #29
    .....................................................................

    "a görögök azért voltak olyan különösek, mert nagyon tudtak csodálkozni, a legegyszerűbb, leghétköznapibb dolgokról is meg tudták kérdezni: miért van ez így? Ezért tudtak sok mindent felfedezni és megismerni, rájönni bizonyos dolgokra. Erre is áll, hogy „ha olyanok nem lesztek, mint a kisgyermek”, ha nem tudtok úgy csodálkozni..."

    Idézet egy tanártól, aki idézett a Bibliából...

    .....................................................................
  • FtranX
    #30
    Mert ennyi erővel egy mesekönyvet is kinyithatsz és "hihetsz benne".

    A dolgok, amiket említettél érdekesek, csak nagy részük alaptalan hülyeség/értelmetlenség (angyalok, ördög, átok, boszorkány, földsugárzás stb). Amelyiknek meg van valami alapja, arra vagy nincs megfelelő bizonyíték (UFO-jelenség idegen eredete), vagy nagyon egyszerű magyarázata van (arcok a felhőben-->az ember agya hajlamos odaképzelni dolgokat).
    A #19-ben belinkelt kép hamis :))

    Az alapszabály valahogy így hangzik:
    Valaminek a létezését ne feltételezzük addig, amíg nem "láttuk". Ha már láttuk, akkor keressünk bizonyítékot a létezésére, mert az, hogy látjuk még nem feltétlenül jelenti azt, hogy az a valami létezik. Ha már van elég bizonyítékunk, akkor elhihetjük hogy létezik.

    de most fáradt vagyok, majd később kifejtem részletesen.
  • Sungame
    #31
    .....................................................................

    Részben egyetértek Veled. Persze, angyal, boszorkány, ördög, tündér, nem hinnék benne, de szívesen olvasok, hallgatok róluk történeteket.
    Vettem még régen egy könyvet, elég komoly könyv(nek néz ki), és nagyon komolyan le vannak írva a tündérek, manók, meg ilyenek, hogy valóban léteznek, valahol Skandináviában vagy hol. Vannak tanuk, több ezren, vannak fényképek..stb.. most az egy dolog, hogy ezt elhiszi-e az ember, de sokakat foglalkoztat.
    Viszont földsugárzás, az létezik és a tudomány ma már/ismét, elég komolyan foglalkozik vele.
    A Bibliai időkben is vannak írások a vesszős/pálcás emberekről.
    Bizonyított tény, ha baj van az egészségeddel, átrakod az ágyadat sugármentes helyre, akkor meggyógyulsz.
    Ufok meg egyebek, persze, nincs bizonyíték semmire.
    Csak az emberek szava, amit elhiszünk vagy sem.Ha szerencséd van te is láthatod őket.
    De jó kicsit kimozdulni a realitásból és elmélkedni ezeken a dolgokon és kell, hogy meghallgassunk másokat, mit gondolnak és nekik milyen tapasztalataik vannak. Mert soha nem lehet tudni...
    Ki tudja? Talán pont egy ilyen beszélgetésből jön rá valaki valamire, amivel már bizonyítható, hogy létezik, vagy nem.
    Én a magam részéről, örülnék,ha minden létezne, mert végre kicsit érdekesebb lenne világunk. Lenne mivel foglalkozni igazán, a háborún és politikán, nyomoron kívűl. Végre lenne egy téma, ami felbolygatná a világot, ami "misztikus, hihetetlen, érdekes"...

    Nem vagyok már gyerek sajnos, de szeretnék hinni újra a mesékben...

    .....................................................................
  • hen-tes
    #32
    superman :o
  • Punker
    #33
    már elmondtuk, mikor 2 napja kérdezted.
  • hen-tes
    #34
    én hiszek abban, hogy rám nagy jővő vár, valami nagyot fogok véghez vinni, és ezzel megváltom, vagy nyomorba döntöm a világot.
    kb 23 koromban fog kezdődni az egész
    azt még nem lehet pontosan megmondani, hogy mi fog történni, de remélem, hogy valami számomra is jó
    bár ugye a kiválasztottaknak szar életük volt, szal kicsit félek is
    beszéltem egy boszorkánnyal, aki utalásokat is tett erre a dologra, anélkül, hogy én ezt elmondtam volna neki.
    azt is megmondta hogy a feleségem, kb 20 év múlva meg fog halni, szal valami pénzes nénit kéne elvennem :\
    egyébként mindez abból következik, hogy inteligenciám nagysága már most kiemel tárasaim közül
  • Punker
    #35
    állj le a szintetikus drogokkal.....
  • hen-tes
    #36
    :D
  • Csirke4
    #37
    Én tudom, hogy nagyon ügyesen fogok játszani a WW2 online-al! :)
  • Davidus
    #38
    földsugárzás is van
  • Davidus
    #39
    fasság
  • Davidus
    #40
    lol