2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Lammer
    #31
    ott van nagyon sok verzió(általában krekelt), leszedheted nyugodtan, csak Skyner kolléga megcsinálta a DVD veriót, mert az jobban kiméli a fejet!!!
  • Angyisz
    #30
    Kösz Lammer !

    Este kipróbálom műkszik e, egyébként amit írtam HDloader az eurasiarol az szerinted crakkelt ?

    Azt a DVD iso-t pedig küldhetnéd de milyen címet adjak meg? e-mail ?
  • Lammer
    #29
    na mind1 remélem érthető, csak gyorsan írtam...
  • Lammer
    #28
    tehát van két 5letem!
    1. Amikor betöltenéd és feljön a splash-screen(gyk: amikor előjön a kék HDloader kép) akkor gyorsan cseréld ki a HDloader lemezt a másoltra, várj míg bejön a menü és ott is várj vagy 20-30 mpet mert ugye felpörgeti illetve leáll a fej!
    2. Betölteted a HDloadert és beteszel egy eredeti játékot. Leokézod és amikor a nevét pötyögöd be, kicseréled a másoltra... megint vársz egy percet persze és OK!!!

    han nem mennek, akkor egy elérést és küldök egy patchelt HDloaderDVD-iso-t amibe bele van már peccselve a felpörgésgátló kapcsoló is...

    GL
  • Angyisz
    #27
    Lammer !

    Annyi búzasört küldök mint a szemét csak oldjuk meg ezt a jellegű gondot, na figyu

    1. Free HDloader (ezt szedtem az eurasiarol állítólag crakkelt) nevű stuffot berakom CD-re van kiírva be is töltődik
    2. Install, lemezcsere másolt DVD berak OK, kapom a válasz VALID DISC

    Na tehát ez van, egyébként a gyári DVD-k simán mennek felfelé a vinyóra a gépem kb. 4 éve lett csippelve akkor még 28Ft-os áron valami MESSIÁS csip van benne. LAMMER SEGÍTS aztán töltöm fel a címedre a sört.
  • Lammer
    #26
    SZIVi!!!

    Amúgy a német búzasöröket szeretem

    Figyi nem véletlen Ripper chip-ed van neked is?
    mivel bootolsz másolt PS2 játékot??? nem select-tel?
    mert akkor ideje memóriát felszabadítani a memkártyádon, hogy onnan bootolhass... és van egy tükk, avval már fel tudod nyomni(ezt is én postoltam elöszőr külföldön is)
  • Tyler Durden
    #25
    Akkor ideje 1-et beszerezni (:
  • Angyisz
    #24
    de nincs a gépemben DVD meghajtó :(
  • Tyler Durden
    #23
    A winhiip nevű proggyval a pc-dbe dugva a winyót bármilyen gamét pakolhatsz rá, igy az írt gamékat is.
  • Angyisz
    #22
    kösz Lammer !

    Valóban Jumper baj volt, már repülnek is fel a cuccok a vinyóra, utólag is köszi k..va sokat segítettél ebben a vinyós témában mult héten ilyenkor még csak ötlet volt most meg már ott van a gépemben a vinyó. CSAK MÉG EGY KÉRDÉS nem birom feltolni csak a gyári DVD-ket, hol találok CRACK-es HDloadert, az eurasian csak a free-t találtam de az nem engedi feltenni (valid disc) a másolt DVD-t.
  • Lammer
    #21
    jumper - tedd CSre(nem counter-strike )
  • Angyisz
    #20
    Hi!

    Betöltöm a HDloadert, és nem látja, hogy bent van a vinyó a PS-ben mi a rák az oka MAXTOR 40GB ATA. ????
  • KillYou
    #19
    Lehet a hálókártyán keresztül felnyomni rá a progikat?
  • Angyisz
    #18
    HI !

    PS2 játék valahonnét tölthető le ? megdobhatnátok 1-2 címmel
  • Angyisz
    #17
    kösz Lammer ÚGY NÉZ KI SIKERÜL !!
  • Lammer
    #16
    Ps2 totyikban a válasz...
  • Angyisz
    #15
    Hi !

    Ezt a nyomorult HDloadert honnan a rákból lehet letölteni, vagy megvenni ?
  • Angyisz
    #14
    Kösz Lammer ! relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax,relax
  • Lammer
    #13
    bazzeg, kell a bb apapter (konzolstudió, vagy cheapboy), nem kell semmi más, kábel semmi, bedugok a vinyót(csak PATA, tehát nem SATA) majd belehelyezed a gépbe hátúl és rácsavarintod, leszeded a HDloadert kírod és örülsz...
  • Angyisz
    #12
    Hi Lammer ?

    Segíts már légyszi, a vinyós dologhoz kell BB adapter is a gépbe ?
    de priviben elküldhetnéd részletesen mit kell venni meg mit kell letölteni köszi. [email protected]
  • Lammer at Work
    #11
    ps2 topic visszaolvas, sorry már annyi privit meg commentet írtam, már uncsi, amúgy én kezdtem el az egész őrületet...
  • Angyisz
    #10
    Hi PS2 Masters !

    4 éve nyomom a ps2-t, de csak most tudatosult bennem - általatok - hogy a ps2-be lehet vinyót tenni, ezzel kapcsolatban kérem segítségeteket.

    1. a vinyón kívül mit kell még vennem (pl. kábelek stb.) ?
    2. ha ez megvan milyen software-t töltsek le és honnét ?
    3. hogyan kerül fel a vinyóra a játék, és hogyan töltődik onnét be ?

    úgy kb. előzetesen ennyi, tudom ez már nektek lerágott csont de aki tud segítsen előre is köszi, ja lehet priviben is.

    [email protected]

  • JohnnySmith
    #9
    Érdekelne engem is.
  • Darkboy
    #8
    neki nem, és nekem? :DD
  • Sephi
    #7
    Dik! Miota van neked jogod a konzolosokba irni???

    Megengedtem bazeg?!?!?!!??!??!!?!?
  • Adi
    #6
    Hallotam vmi olyat, hogy a cd-t állandóan pörgeti a feketemachine!
  • Adi
    #5
    Én is vinyózok.. figy én mindig cd-ről bootolok.. semmi baja nem lesz. Ha félted nagyon a fekete ördögöt akkor vedd ki a cd-t!
  • Sephi
    #4
    Megoldas nem tudom ha van szal ebben igazat adok neked. De volt rola szo de en sajnos nem tok neked segiteni :(
  • Skyner
    #3
    átnézegettem a topikokat, de csak olyanról olvastam, hogy a RIPPER2-nél és a MDS2-nál működik a dolog (háromszöget nyomni kell bekapcsolásnál és a memóriakártyáról tölti a HDLoader-t). Ez ok., de nekem nem az előbb említett chipem van. Ha tényleg van a problémámra megoldás és már leírták, akkor örülnék néhány linknek. Köszi!
  • Skyner
    #2
    Sziasztok!
    Szeretném a HDLoader-t úgy elindítani, hogy ne kelljen boot-lemezt használni. A gépemben van MODCHIP, de a típusát nem tudom. A HDLoader memória kártyára történő feltöltés lenne szerintem a megoldás, de nincs tippem, hogy miként tudnám rábírni a PS2-t, hogy a memóriakártyáról bootoljon, vagy akár a winchesterről. Van valakinek valamilyen megoldása erre a problémára? Minden frankón működik nálam, már csak annyi hiányzik a teljes örömhöz, hogy valamilyen módon kikerüljem a HDLoader lemezről történő betöltését.

    Várom építő jellegű hozzászólásaitokat!
  • Sephi
    #1
    Csak vagy 5 topikban volt mar errol szo... de nem baj...