2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Skyner
    #71
    persze, persze. Úgy kell csinálni. ezt is nézted ?
  • Angyisz
    #70
    skyner, az alábbiakat jól gondolom ?
  • Angyisz
    #69
    Úgy néz ki rájöttem egy külföldi fórum segítségével BURNOUT3=MODE3, na ezt este kipróbálom.
  • Angyisz
    #68
    Hali !

    Tegnap vettem egy DVD olvasót, A Winhiip-el felnyomtam a másolt game-kat a vinyóra DE a Burnout3 nem indul el a vinyóról mi lehet az oka ?
    Illetve, a Winhiip-ben van egy olyan lehetőség, hogy MODE1 MODE2 MODE3 ez mit takar ?
  • Tyler Durden
    #67
    Köszi, csak az a baj nekem jelenleg nincs semmi site-om, ahova fel lehetne rakni :I
  • Skyner
    #66
    sajna nincs, de egy címre ftp-vel felrakhatom, ha kell
  • Tyler Durden
    #65
    MSN-ed nincs véletlenül, ahol át tudnád küldeni ezt a vacsi új HDloarder amit használsz?
  • Skyner
    #64
    nagyon szívesen. Az ember ott segít, ahol csak tud !
  • Angyisz
    #63
    azt hiszem veszek egy dvd olvasót vagy írót és én is így csinálom, köszi skyner már megérte
  • Skyner
    #62
    Ezt csak egyszer próbáltam ki, de működik: bebootolok a HDLoader-el. Ha bejött a játéklista, kicserélem a telepítendő lemezzel és install.
    A fejkímélés miatt én nem így szoktam, hanem winyó be a PC-be, Winhiip-el telepítek.
  • Angyisz
    #61
    ja vágom köszi, és amikor installálsz másolt DVD-t simán kicseréled a HDloader lemezzel, install, bepötyögöd a nevét, OK és már pirítja is felfelé ????
  • Skyner
    #60
    a HDLoader betöltése után nem forgatja tovább a lemezt, nagyobb játéklista, nem jelenik meg a copyright, kezeli a 120GB-nál nagyobb kapacitású winchestereket is, hátteret-gombokat is lehetne rajta módosítani.
  • Angyisz
    #59
    ja a 0.5-el patchelve az mit takar, mivel tud többet ?
  • Angyisz
    #58
    JA, kb 4 éve valami messiah csip van benne anno még 28Ft-ért tették bele visz mindent fullosan csak a nyomorult vinyóra nem engedi felpakolni a másolt game-t.
  • Skyner
    #57
    én is onnan szedtem, nekem működik. Chipelt a géped?
  • Angyisz
    #56
    EZT VÁGOM, de a HDloadert te például honnan vetted le, mert én az eurausiaról szedtem le a free HDloadert (elvileg crakkelt) de mégsem akarja feltenni a másolt DVD-t a vinyóra (VALID PS2 DISC)
  • Skyner
    #55
    Free HDLoader 0.5-el patchelve. Sajna nem találtam hozzá igazi segítséget (valszeg csak DMS3 és RIPPER2 GOLD-al megy a mem. kártyáról való bootolás) Mindegy, marad a HDLoader DVD-ről való indítása. Ez max. 10 másodperc és nem használod tovább az olvasófejet.
  • Angyisz
    #54
    skyner !

    Melyik HDloadert használod, valamint visszaolvastam hogy a mem kártyára vagy a vinyóra akarod felnyomni és onnét akarsz boot-olni, sikerült megoldanod ?
  • Angyisz
    #53
    Mi a különbség a HDloader és a HDadvance között ?
  • Angyisz
    #52
    ja tényleg most olvastam vissza. ó bakker
  • Tyler Durden
    #51
    Gondolom már feltette volna vhova, ha lenne free ftp..
  • Angyisz
    #50
    skyner valahová felnyomhatnád a cuccost.
  • Skyner
    #49
    ha chipelt a géped, akkor biztosan. Ha nincs benne chip, akkor ki kell próbálni.
  • Angyisz
    #48
    Hi Skyner !

    ezzel a verzióval elvileg felmegy a vinyóra a másolt stuff ?
  • Angyisz
    #47
    Hali !

    Lammer tegnap volt két 5leted, a másolt játék vinyóra való feltöltésével kapcsolatban sajna egyik sem jött be, mi kéne ? másik HDloader, másik chip a gépbe, vagy marad a Winhiip-es megoldás ?
  • Tyler Durden
    #46
    Haller!

    Tegnap volt erről szó, hogy ha van vkinek vmi free ftp elérhetősége, akkor oda fel lehetne pakolni, de sajna senki nem jelentkezett..
  • Skyner
    #45
    Hi skacok, szia Lammer!
    Tegnap este megcsináltam a HDLoader 0.5-ös patchelt DVD-s verzióját. (/N /C /S /B /L paraméterekkel). Nagyon zsír, frankón működik. Közkinccsé tenném letöltésre, de hová tegyem ?
  • Sir Quno Jedi
    #44
    De, csak elnéztem :D
  • Lammer
    #43
    nem nekem jössz, véletlen?
  • Lammer
    #42
    van, de 1enént mindenkinek nem töltöm fel(Chello rulez) ha adtok elérést, akkor oda felrakom 1X és onnan mindenki lehúzhatja...
  • Sir Quno Jedi
    #41
    Oda mostanában sosenem jutok el, mer dolgozom vadul (grrr) !
  • Sir Quno Jedi
    #40
    Akkorjó, hogy nekem meg nem ezt mondta ! Grrrr !
  • Tyler Durden
    #39
    MSN-n accod nincs? Ott is át lehet tolni, igaz néha kiba lassú..
  • Tyler Durden
    #38
    Fasza, akkor kurvagyorsan szerezzen vki egy free ftp cuccost
  • Lammer
    #37
    kstudió!!
  • Angyisz
    #36
    A Cheap nem fog megdobni mostanában BB-vel mert nincs neki azt mondta nem is lessz mivel apstwo-ban már benne van gyárilag így nincs rá igény. Én is csak máshonnét tudtam beszerezni.
  • Sir Quno Jedi
    #35
    Jha, én is jövök majd neked sörrel, ha Csíp végre megdob egy bb adapterrel és jutok valamire...
  • Lammer
    #34
    namost megcsinálom a legfrisebb patch-el a HDloader DVD-t, de még mindig várok free ftp elérhetőséget!!!
    amúgy rarozva ez sem lesz nagyobb 8 megánál(az ok:Dummy file inside!)
  • Lammer
    #33
    ha adtok egy privát MINENDKI!!! (pl koleszos 24/7es elérésü) FTP-t ahonnan MINDENKI lerángathatná a cuccost, felrakom...
    (tiszta komcsi feeling, mindenki egyszerre éljen-éljen hahó öcsi!) PFFF LOL!
  • Tyler Durden
    #32
    Hmm ez a dvdverzió engem is érdekelne, főleg mert előző ps2-m feje elhasalt..