2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Angyisz
    #111
    Nincs időd ?!
    De azért tőlünk elvárod, hogy legyen időnk 26.-szor leírni ugyanazt amit előtted már 25-en megkérdeztek.
  • Padló
    #110
    Azért kérdeztem mert nem akartam visszaolvasni merthogy nem volt időm! De azért köszi.
  • rrroka
    #109
    bakker nem képzeled hogy húsz hszt visszaolvas! :DDD
    ez már télleg
  • Angyisz
    #108
    figyu olvass egy kicsit vissza egy párszor már én is leírtam !!!!!
  • Padló
    #107
    sziasztok! ha winyót veszek és arról indítok el játékot akkor annak muszály eredetinek lennie? mennyi egy winyó? és mi kell hozzá még? ntsc-s játékok is elmennek rajt? köszi! :)
  • Kenoby
    #106
    Kösz, sikerült!
  • Angyisz
    #105
    Ja, mert ott ki tudod választani hogy melyik moddal akarod feltenni ezek közül van 3 MODE1 MODE2 MODE3 pl.a BURNOUT 3 csk ugy megy ha a MODE3-al teszed fel.
  • Kenoby
    #104
    Crack-elt, már jó pár verziót ki is próbáltam, de nem müködik az indítás. A Winhiip segítene?
  • Angyisz
    #103
    A PS-el nyomod fel vagy külön progival pl. Winhiip ? illetve crack-elt HDloadert használsz-e ?
  • Kenoby
    #102
    Helló, valaki nem tudna véletlenül segíteni? Az a gondom, hogy nagyon szépen feltúrja a vinyóra a játékokat, de elindítani egyiket sem akarja, pedig már jó párral kipróbáltam. mindegy, hogy eredeti vagy másolt, Pal vagy Ntsc, rányomok a play-re, és fekete képernyő. Valakinek nincs véletlenül valami ötlete? Előre is kösz!
  • Tyler Durden
    #101
    Thx, megsasolom
  • Neme.
    #100
    FAPLink
  • Neme.
    #99
    Létezik egy program direkt erre a célra (már ha nem csak álmodtam), a nevét már nem tudom..
  • FoToS
    #98
    Köszi és utánna nézek.
  • Angyisz
    #97
    nem, de szerintem nem is lehet.
  • Tyler Durden
    #96
    Lenne 1 kérdésem. Vkinek sikerült összekötni a bb adaptert a géppel és azon keresztül másolni proggykat a wincsire?
  • Angyisz
    #95
    szétszeded vagy szétszedeted valakivel és meg kell nézni, aki látott már ilyet "közelről" az elvileg megmondja milyen típusú csip van a gépedben.
    A HDloader-nek van egy memcard-ra telepíthető verziója a www.eurasia.nu oldalon azt hiszem HDloader memcard installer
  • FoToS
    #94
    Azt hogyan tudod megnézni,hogy milyen chip van a gépben?Illtve,hogy lehet a memória kártyára kirakni a hdloadert?
  • ZoL AMD
    #93
    Köszi szépen:)
  • Angyisz
    #92
    Szia !

    Ha visszaolvasol egy pár topikot találsz dolgokat, na mindegy figyu.

    1. Fogod magad veszel 1 db vinyót min. 40GB ATA !!! (nem SATA)
    2. Rendelsz vagy veszel 1 db Broadband vagy network vagy ki hogy nevezi adaptert (ez kell ahozz hogy a vinyót a géppel össze tudd kötni) helytől függően 13-16.000,-Ft
    3. Letöltesz egy crackelt HDloader nevű progit és kiírod amire akarod (CD/DVD) vagy ha Ripper2 vagy DMS3 csip van a gépedben a HDloadert a memcard-ra is fel tudod telepíteni így nem kell minden indításnál bebootolni. (ez kell ahozz, hogy a gép lássa a vinyót)
    4. Ha a vinyóra gyári játékot mentesz akkor nem kell csip de a másolt játék nem megy a a géped nincs okosítva.

    Betöltés a HDloader betölt aztán CD/DVD kivesz a tálcából, a vinyón lévő játék kiválaszt és már csapathatsz is anélkül hogy az olvasófejed szarrá ég az írott cuccoktól, illetve a töltögetési idő is gyorsabb lesz. Na pá, próbáld ki állat nagyon csak igényel egy kis anyagi ráfordítást, illetve innentől kezdve online is nyomhatod a BB adapter segítségével de csak gyári lemezről.
  • ZoL AMD
    #91
    Sziasztok.

    Van egy pár kérdésem amire nem teláltam választ visszaolvasás után sem.

    1. Ha én vinyót akarok tenni a PS2-be, akkor ahoz (egy normál pc-s vinyón kívül) mi kell? Kábelek, adapter ilyesmik?
    1. Ezzel a megoldással kell chip a gépbe, vagy viszi a vinyón lévő játékokat (amiket pc-ről szeretnék rátenni)?

    Légyszi valaki válaszoljon, vagy adjon linket.KÖSZI!
  • Angyisz
    #90
  • Lammer
    #89
    két kőbányait bebaszol a frigóba, azt amikó' jó hideg, belenyomod a vinyjó aláá ...
  • Angyisz
    #88
    Még egy ilyen alkesz csapatot , a témától egy "kicsit" elkanyarodtunk, srácok a PS-ben lévő vinyót kell vagy ajánlott hűteni és ha igen mivel (hideg sörrel mi ?).
  • Tyler Durden
    #87
    ahogy mondod szomjan döglök ha még sokat feszegetjük a témát
  • Lammer
    #86
    kolléga!!!! ott a pont !!!!! most megfogtál az érzékeny pontomon... plusz citromkarika a pohár szélén... áááhhhh
  • Lammer
    #85
    tudja csak hülyéskedik már mondtam neki... kira
  • Tyler Durden
    #84
    Edelweiss vagy HB búza stb, szerintem a legjobb sörök a búzasörök
  • Angyisz
    #83
    Lammert kérdezd, én még életemben nem ittam de állítólag Ő a nagy búzasör rajongó.
  • Lammer
    #82
    aha
  • Skyner
    #81
    KonzolStúdió
  • Tyler Durden
    #80
    Hol lehet most legolcsóbban BB adaptert kapni?
  • Skyner
    #79
    és ezek szerint azt véresen komolyan gondoltad és ahhoz tartod magad ????
  • Lammer
    #78
    én naprakész vagyok! csak ugye kijelentettem valamit a PS2 főtopicban... ugye...
  • Skyner
    #77
    milyen az a német búzasör ????? Biztos finom......
  • Skyner
    #76
    segítek, ha te már nem vagy naprakész
  • Angyisz
    #75
    Lammer te csak ne szólj semmit, a te írásaid alapján kezdtem bele ebbe az egész vinyós herce-hurcába és mostmár fullosan megy minden vágom mint állat. Ja ha adsz valami elérhetőséget még mindig áll a német búzasörös ajánlatom !!!
  • Lammer
    #74
    Látom a tanítvány jólvégzi a dolgát...
  • Skyner
    #73
    nem kellenek a nagy szavak, ennyi is elég lett volna: :)))))))
  • Angyisz
    #72
    köszi skyner, állat vagy !!!!!!!!!!!! :))))))))))))