2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Angyisz
    #151
    Ja, nem kell kipipálni így jó ahogy van ennyi.
    A pipálás csak kijelölés pl. kipipálod az 1,4,8-at aztán "remove images" és csak ezt a hármat törli le.
    Én most cseréltem ki a 40-es winyómat 120-asra és állatul lehet másolni két vinyó között is, mind kipipál aztán "copy to drive" a másik winyó kiválaszt és már megy is(mondjuk ezt lehet, hogy vágod Te is)
  • Fefe
    #150
    Köszi
  • Tyler Durden
    #149
    Fasza ez igy ahogy van, told rá a ps-re, azt mehet a menet (:
  • Fefe
    #148
    Na talán képpel jobban el tudom mondani:)
    Tehát remdesen felrakta az iso fájlokat ezzel semmi gond. A kérdésem az,hogy ki kell -e pipálni a négyzeteket? Vagy nem kell csinálni semmit ez jó ahogy felrakta.

  • Fefe
    #147
    Mert egy csomo game itt figyel a másik vinyomon iso-ban.:)
  • Angyisz
    #146
    Ezt nem vágom, miért nem a DVD-ről másold fel a winyóra ?
  • Fefe
    #145
    Sziasztok!!

    egy olyan kérdésem lenne,hogy a Winhiip-nek elég csak az image fájlt és az felrakja rendesen a játékot vagy miután felrakta még rá kell nyomni az extrack image-ra is?
  • Angyisz
    #144
    JA
  • et4lon
    #143
    Köszi a a választ!
    Lenne még 1 kérdésem.Két ps2-t összelehet kötni network adapteren keresztül patch kábellel?És úgy lehet egymás ellen játszani,vagy felejtős a dolog?
  • Angyisz
    #142
    Ha visszaolvasol megtudod, de egyébként igen ha veszel rá tudod nyomni a winyót max 137Gb. Online csak erko lemezzel lehet és annak is a tálcában kell lenni, a winyóról nem megy. (Erre azért vigyáz a SONY) pl. megveszel egy erkó játékot, a komád felteszi a winyójára, mind a ketten felmentek a hálóra játszani, a SONY figyeli a DVD-k sorszámát, észreveszik hogy 2 vagy több van ugyanabból és letiltja magyarul BAN FOREVER, és a komád miatt az erkó lemezeddel nem fogsz tundi hálóban nyomulni te sem.
  • et4lon
    #141
    Sziasztok!

    Segítséget szeretnék kérni.A sony network adaptert ha megveszem akkor tudok csatlakoztatni a ps2-höz vinyót?Ugye ez az ami a konzolstudióban 13k?
    A másik pedig,hogy backupppal lehet online játszani?
    Elöre is köszi
  • Lammer
    #140
    jaaaaaaaaaah én azt hittem te azt meg akarod tartani, LOOOOL félreértettem... :)
    úgy persze ok... :)
  • Fefe
    #139
    Köszönöm a segítséget
  • Angyisz
    #138
    Na figyu a PS leformázza a winyót, valóban a PC nem látja utánna de ha a winhiip-et elindítod és azon belül lenyitod a "select drive" fület -azt hiszem ez a neve- ott már látni fogod a winyót a neve után egy kis zárójelben hogy PS2 (PS2) és már nyomhatod is rá a game-t. De a winhiip is le tudja formázni a PS-hez, kiválasztod a fenti módon a meghajtót és a "PS2 Format" gombra nyomsz és kész.
  • Angyisz
    #137
    igen vannak olyan játékok amik nem kompatibilisek a winyós témával.
    van egy lista amin megtudod nézni ezeket illetve azt ,hogy melyik game-t a winhiip melyik mode-jával kell feltenni (tudod MODE1,MODE2,MODE3)
    itt a lista
  • Fefe
    #136
    Sziasztok

    Nekem egy olyan kérdésem lenne,hogy a vinyót a windowsba kell leformázni mielőtt beteszem a ps2-be,vagy a ps formázza le magának. Mert ha ps formázza le akkor meg nem tudom visszarakni a rackbe,hogy a winhiipel feltegyem a játékokat. Tudom elég láma vagyok de kérek valakit,hogy segítsen nekem.

    Előre is köszönöm
  • Tyler Durden
    #135
    Én is gondolkozom egy nagyobb wincsin, bár egyelőre elférek faszán a 40esen is, csak azokat pakolom fel amikkel tuttira jáccom, és nem csak 5 percre rakom be megnézni..
    Viszont lenne 1 kérdésem, olyannal találkoztál már, hogy a ps2-d lejátsza a játékot, de se winhiip se hdloader alatt nem tudom felmásolni a winyóra.. 2 játékkal is igy jártam és elég idegesítő..
  • Angyisz
    #134
    YES OK. !

    A 40Gb-os winyó vissza ugrott a PC mobil rack-be, igazad volt Tyler a Partition Magic tényleg megoldotta köszi a help-et.
    Ja a PS-ben meg bent figyel egy 120Gb-os Maxtor SIRÁLY !!!
  • Tyler Durden
    #133
    Haller (:

    Hmm ezt sem próbáltam, de szerintem Partition Magic-el rendbe lehet tenni a winyót. Én anno a Linuxos partíciómat is csak igy tudtam láthatóvá tenni a winfos számára..
    Amúgy a HDloaderrel nem volt semmi gond azóta sem, megy, mint atomgomba
  • Lammer
    #132
    BOCS!!!!
    így a jó!
  • Lammer
    #131
    nah figyu én már nem foglalkozok ilyesmivel(kacsint)
    nem látja, perse, ne törödj vele...
    a winhiip majd menedzseli...
    na utoljára írtam be, de tényleg... nem értek hozzá...
    ööö ezt olvasd el....
  • Angyisz
    #130
    Lammer !

    Kivettem a PS-ből a winyót vissza szeretném tenni a PC mobil rack-be de az a nyomorult XP nem látja mert a PS leformázta magának.
    Mi a rákot lehet vele csinálni, hogy megint lássa a PC ?
    Gondolom formázni kell de hogy ha nem látja.
  • Sir Quno Jedi
    #129
    A ZInkvizíció úton van !
  • Lammer
    #128
    bassssza meg...........

    hát nem bírtam ki!!!!!
    ilyen egy KHAOTIK GÚD kari, nem bírtam szegény elesett ember szenvedését és én nyújtottam a kezem annak reményében hátha segítségre talál...
    és ehhez megszegtem a szabályokat...
  • Sir Quno Jedi
    #127
    Ebuktál, me megszegted a szent esküdet ! :DDD
  • Lammer
    #126
    figyi...
    winhiip wondowson beteszed a 40est, lemásolod róla a progival Isoba és ua-val a progival visszamásolod rá....
    ennyi...
    te többet nemsegítek, mert már megigértem...
    :(
  • Angyisz
    #125
    Hi Tyler !

    Ja egy 40-es volt benne most repül be egy 120-as csak nem tudom még hogy szedem le a régiről a cuccokat.
    Amúgy nálad azóta nem volt gond a HDloaderes témával ?
  • Tyler Durden
    #124
    Winhiipnél nem lehet másolni 2 winyó között? Eddig még ezt nem sassantottam, csak 1 5let (:
    Amúgy mekkora winyót csapsz bele? Kinőtted a másikat?
  • Angyisz
    #123
    Hali !

    Srácok főleg Lammer, vettem a PS-be egy nagyobb winyót, hogy tudom az eddig benne lévő winyó teljes tartalmát áthúzni az újra. Vagy még egyszer fel kell másolni rá mindent ?
  • Pepe f1fan
    #122
    Thx Fotos
  • FoToS
    #121
    vincsi 15.000 120g esetében nem sata és nem kell a 8m
    adapter 14-15 ezer
  • FoToS
    #120
    Nagyon egyszeru veszel egy networkconvetert meg veszel egy max 120gb wincsit leszeded a netről a hdloader crack verziót kiirod egy lemezre aztan megkeresed a winhiip progit amivel az iso fileket feltudod tenni a wincsire,hoyg tudja olvasni a ps2 atan ennyi.
  • Pepe f1fan
    #119
    Ja és segítsetek légyszi, hogy hol tudják ezt megcsinálni, ugyanis én annyira nem értek hozzá!
  • Pepe f1fan
    #118
    Sziasztok!
    Azt szeretném kérdezni, hogy mennyibe +kiadást jelent megvenni a cuccokat, hogy futtathassam vinyóról a jatekokat!
    Jó lenne, ha +- pár ezer forint eltéréssel meg tudná vki. mondani!
    Előre is köszönöm!
  • FoToS
    #117
    Lassan ideje lenne,mert olyan mennyiségü cucc jelent meg,hogy még 2 hét mulva is atz töltjük majd :-)

    Egyébként mit szoltok a letöltési kvótákhoz?
  • Tyler Durden
    #116
    Rohad, ennél többet sajna nem tudni, napok kérdése azt helyreáll..
  • Padló
    #115
    Te miről beszélsz? Én nem várok el semmit, csak egy egyszerü kérdést tettem fel! erre való a topik nem? Hát akkor?!
  • FoToS
    #114
    Jó kérdés én is szeretném tudni!!!
  • Lammer
    #113
    pssszt!
    skacok, nem tudjátok mi van a Da**ta szolgáltatóval???
  • Angyisz
    #112