2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • hiba
    #231
    ja igen latom olvasgattam, vissza azaz minden ok akko, csak a boothoz kell mindig a hdloader cd?
    amugy te eredei hdloaderrel nyomod?
  • Angyisz
    #230
    nem kell kábel katt ideinnét mindent megtudsz
  • Fefe
    #229
    Nekem
  • magus
    #228
    szóval, a ps2-es amcsi ps2-hez, priviben tudna vki arat mondani a chiphez meg a kabelhez? pls
  • hiba
    #227
    csak random szokta benezni a public hublisten levokre, es pl a hdlodart meg is talaltam fullba (torten), meg van par fizetos is ha meg nemhuztak be oket :)
  • hiba
    #226
    Van akinek muxik a magic-moddal ez a vinyozas?
  • kiskami
    #225
    suprnova.org Bittorrent a te barátod...
  • Angyisz
    #224
    DVD image lelőhely címet vártam
  • Fefe
    #223
    Én is leszedtem már:)) De még nem próbáltam
  • Angyisz
    #222
    1-2 ilyen "lelőhej" címmel nem bánnám ha megdobnál minket.
  • Fefe
    #221
  • hiba
    #220
    80seaget/120wd jo hozza?
  • Fefe
    #219
    Vinyóról menni fog persze ha chippes a géped. Az Id csere az az hogy tudj neten is nyomulni backuppal.
  • hiba
    #218
    Ez az id kiolvasas micsuda?
    Van neten jopar ps2dvdimage "lelohej", ha onnet szedek vmit ahhoz nincs ilyen id? rgo nem is fog menni vinyoval?
  • Fefe
    #217
    Köszi
  • Angyisz
    #216
    Igen, ez mindenkinél így működik akinek van a gépben winyó pl . nálam is egyszer megnyomod és kikapcsol a PS
  • Fefe
    #215
    Sziasztok !!!

    Még 1 láma kérdéssel fárasztalak titeket:))
    A vinyós téma kíváloan üzemel a gondom\bajom az az hogy hiába nyomom meg a reset gombot akármilyen röviden\hosszan azonnal lekapcsol a gép tehát nem tudom újraindítani pl.:ha másik játékkal akarok játszani. Normális jelenség ez,hogy kikapcsol és nem resetel? Mert a lemezes megoldással mükődik rendesen.
  • Jose1975
    #214
    Üdv mindenkinek!
    Egy nem igazán témába vágó kérdésem lenne.
    Ha valakinek megvan a flatout PS2-es verziója, akkor árulja már el, hogy lehet e állítani benne az irányítást. Átkonfigurálni minden gombot és analóg kart, ahogy én szeretném. Nemrég vettem egy másik (Richard Burns Rally) programot, és igencsak befürödtem vele, mert ott csak 3 előre beállított konfig volt. Speckó kormány nélkül teljesen játszhatatlan. Szóval nem akarok ugyanebbe a hibába esni mégegyszer.

    Előre is kössz a segítséget.
  • et4lon
    #213
    Szolgáltató függő a dolog,úgy tudom hogy Axeleronál és a Chellonál dhcp-re kel állítani az ip-t a DNS-t pedig autora.
    Ha pedig fix ip-d van akkor neked kell megadni az átjárót a maszkot és a dns-t is.
    Egyébként nem bonyolult, sok szerencsét mindkét dologhoz
  • Angyisz
    #212
    köszi et4lon megpróbálom, kíváncsi vagyok műkszik-e. Kaptam a network adapter mellé egy CD-t nehéz beállítani az online kapcsolatot ?
  • et4lon
    #211
    Arra még rájöttem hogy a patcher progi a ps2-es lemezen lévő dnas.img nevű fileba írja be az id-t
  • et4lon
    #210
    Felteszed a vinyóra a patchelt dvd képet ,bár én patch nélkül próbáltam és azt írta hogy nem látja a network adaptert ,de azért próba szerencse
  • et4lon
    #209
    1:A gyári lemez csak kölcsön volt,és csak az id kiolvasásáig kellett,na meg amig dvd képet csináltam belőle.Sztem nincs jelentősége a csipnek mivel fogalmam nincs hogy kell kikapcsolni.
    2:Elindítod a imagepatcher progit (van belőle 3 féle)és megadod az id-t amit kiolvastál az eredetiből,és ezt belepatcheli a dvd képbe.
    Aztán burn és műxik
  • Angyisz
    #208
    Na még egy kérdés, ha a winyómon van fent a game abba nem tudom betenni a pach file-t?
  • Angyisz
    #207
    A gyári lemez később is kell, vagy csak addig amíg kiolvasod belőle az ID-t?
  • Angyisz
    #206
    És a chipet kikapcsolod ?
    1-es értem ezzel olvasom ki a gyári game-ről az ID-t.
    2-es csinál egy patch-et ?
    3-as na az mit csinál ?
  • Angyisz
    #205
    Állat annak akinek megvan erkóba, de annak meg minek backup?
    Mondjuk ennek a menetét leírhatnád részletesen.
  • Tyler Durden
    #204
    Nahh crua, akkor ez is kipipálva. 7végén szerintem én is betesztelem mit bír, azt mehet az online game..
  • et4lon
    #203
    MŰKÖDIK!

    MOH rising sun backup-jába belepatcheltem az eredeti gém disc id-jét és királyul müxik onlineban!
    Innen lehet letölteni a progikat amik kellenek hozzá:http://www.ps2tools.tk/.
    Az első progit ki kell írni cd-re,ps-be berak aztán eredeti gém berak, id kiolvas és megjegyez.Kell csinálni egy image-t az eredetiről aztán idpatcher és aztán a patchelt image-t kiírni.
  • Angyisz
    #202
    várom a feljleményeket én is
  • Tyler Durden
    #201
    Nahh amint van vmi fejlemény toljad a beszámolót
  • et4lon
    #200
    Sziasztok!

    Nekem is moddolt gépem van ,bár fogalmam sincs milyen chip van benne de engedett online játszani igaz eredeti gémmel,viszont most akarom kipróbálni az id patchelést backup gémre.
    Hátha sikerül
  • Afe
    #199
    Láttam az egyik pc-s boltban olyat hogy külsö mobilrack USB portal. Mennyi esély van arra, hogy ezt felismeri a PS2?
  • Afe
    #198
    Ezt az online dolgot én is szivesen kiprobálnám, de megmondom öszintén, hogy csak emiatt nem vennék eredeti gamet tizenakárhányezerért. Akkor inkább eliszom :)
  • Angyisz
    #197
    Ja,ja én is csak 1-2 külföldi forumon szoktam látni a témát, ott valószínűbb több a műszerész mókus meg ha elbassza a gépet röhög egy jót aztán vesz egy másikat (vagy kettőt)
  • Afe
    #196
    Ráadásul ezt a PSTwo-t nem is naon chipelik ha jol tom.
    Legalábbis itt mifelénk még nem.
  • Angyisz
    #195
    mármint otthon, most a cégnél vagyok
  • Angyisz
    #194
    holnap kötik a netet, egyből kipróbálom mi a helyzet vele.
  • Tyler Durden
    #193
    igen, de nemtom ebből mennyi az igazság..
  • Angyisz
    #192
    :D halottad hogy állítólag backup lemezzel is lehet online nyomni?