2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Fefe
    #271
    nem lehet a vinyora menteni különben meg edonkeyal szedtem le
  • salazar
    #270
    Honnan szedted le a dvd-s verziót?
    valaki találjon már megoldást a játékállás winyóra tételére
  • Fefe
    #269
    na végre megvan a hdloader dvd-s verziója
  • hiba
    #268
    csak nem talaljak :)
  • Fefe
    #267
    Különben az 5xxxx szériát is keresik tonna számra mert nem igazán kell az új senkinek sem.
    Legalábbis széles ismeretségi körömben tapasztaltam
  • Fefe
    #266
    Állítólag kintről 9-10 ezer huf posta kltg. együtt ausztriából vagy honnan. egy srác írta itt az sg-n hogy neki annyiba volt
  • Angyisz
    #265
    :DD
  • Fefe
    #264
    Ugyan ezt mondta nekem is Cheapboy.:(

    [lehet nyitok egy bb adapter üzletet és kintről rendelem ezer számra]
  • Angyisz
    #263
    egy- másfél hónapja vettem nagynehezen a BB adaptert előtte hívom a Cheapboyt van e neki, erra azt mondja NINCS de nem is lesz mert már nem fog kelleni senkinek mert itt a PStwo és abban alapban benne van a network-hoz szükséges online csati, de kérdem én ki a ráknak kell az online itt mindenki a winyó miatt keresi főként, hogy a kurva sok másolt szar lemez ne bassza szét a démon fejét vazze.

    Minden konzollal foglalkozó bolt kaszálhatott volna akkorát azon a 10 dkg-os rohadt BB adapteren, nem értem miért fosnak betenni a pocra 1-2 darabot

    /nyugtatom magam relax,relax,relax.....
    mert tudom ,hogy nekem már van és ott figyel a gépem hátulján karöltve egy 120-as winyóval.
  • Fefe
    #262
    Én 9000 -ért vettem a japcsit de közölték velem,hogy akkor no net,mondjuk emgem igazán csak a vinyos téma érdekel arra meg jó a japán is
  • Sir Quno Jedi
    #261
    Nm megy, mert nem vettem amcsit, nem vok hülye 12-13eFt kiadni rá. Aztán meg ha eladom, jönnek a kicscsávók, hogy megyen ez online, válasz NEM BAZDMEG !!! [mer rendes]
  • Sir Quno Jedi
    #260
    Jah, nekem má nem volt... :-(((((((
  • Fefe
    #259
    nem megy a net mi:)) nekem meg japán van ugyhogy no net :( csak vinyó van
  • Fefe
    #258
    Na ezeket hívtam végig szó szerint és sehol nincs kivéve amit mi tudunk konzol-doktor de ott most csak amcsi van. Pedig nekem a faszi azt mondta,hogy mindig van mind a kettőből
  • Sir Quno Jedi
    #257
    Jah amcsi van, de nekem eu gőne !
  • Angyisz
    #256
    szerintem itt biztos találsz szerintem
  • Sir Quno Jedi
    #255
    Na és elmondod ??? Mert nekem nem kell az amcsi, nekem európai kell ám ! (bár az amcsi is műxik)
  • Fefe
    #254
    Én tudok mind2
  • Sir Quno Jedi
    #253
    Ja, most meg broadband adaptert nem lehet sehol kapni, azaz lehet valahol amcsit, de nem mondom meg hol ! :DDD
  • Fefe
    #252
    Jaja pontosan ez miatt nem vettem Pstwo-t és szinte már nem is nagyon lehet kapni az 5xxxxx szériákat csak az újjal vannak tele a boltok. Én még időben vettem a ks-ból az utolsó előttit hoztam el ami még 5xxxx szériás
  • Angyisz
    #251
    Szerintem ne erőltesd ezt az USB rack dolgot, én azt mondom ha valaki valaha is winyót akar tenni a gépébe akkor inkább felejtse el a PStwo-t és maradjon a jó öreg PS2-nél. A Design az nem minden
  • ZoL AMD
    #250
    Ja bocs! PSTwo-ról beszélek
  • ZoL AMD
    #249
    Valaki már említette: mit csinál a gép az usb-s rack-el. Nem lehet valahogyan "felismertetni" vele?
  • Angyisz
    #248
    Egyszerűen kiírod lemezre, bevágod a PS-be és felmásolja magát a kártyára. De értelme csak akkor van ha a gépedben Ripper2 vagy DMS chip van beépítve mivel csak ezek támogatják a memcard-ról való boot-ot (amit egyébként a háromszög folyamatos nyomásával tudsz elérni bekapcsoláskor).
    A memcard-ról mentett állást nem tudsz a winyóra másolni, azért ennyire nem hülye a SONY ezek után ki a rák venne memcard-ot.
  • salazar
    #247
    Sziasztok
    Végigolvastam a fórumot, de az adoot kérdésemre nem találtam választ.
    Letöltöttem a Hdloader Mc-t,de ebben egy képfájl van csak.
    Az lenne a kérdésem ezt,hogy töltöm rá a memoriakártyára, hogy arról bootoljon? Másik a memóriakártyán lévő mentett állásokat, hogyan tudom rámásolni a winyóra.
    Előre is kösz a segítséget.
  • marsu
    #246
    Ezt én is ismerem, de van e még ilyen oldal??
  • FoToS
    #245
    Tudtok olyan linket ahol van hdloader tört,és 160G vincsinél nyagyobbar kezel?
  • Angyisz
    #244
    pl. innen
  • marsu
    #243
    Honnan tudok letölteni ps2-ő játékokat???
  • et4lon
    #242
    Online akarom kipróbálni
  • Fefe
    #241
    De én szerintem nem egy nagy gamma
  • Fefe
    #240
    Abban volt meg
  • et4lon
    #239
    Köszi!
    És backupban sincs meg véletlenül?
  • Fefe
    #238
    sajna már eladtam mert nekem nem nagyon jött be az irányíthatósága
  • et4lon
    #237
    Nincs meg valakinek a Fight Night 2004 pal-os verziója
  • kiskami
    #236
    Töltsd le hozzá a bittorrent programot, és azzal nyisd meg. Az fog neked letölteni a torrent fájlban található infók alapján.
  • Angyisz
    #235
    Ja, rájöttem reg+pay aztán azt töltesz amit akarsz pl. 3hó/5000 pénz
  • Angyisz
    #234
    Te figyu nekem csak egy pár kilobyte-os file jön le "torrent dokumentum" és csókolom, regelni kell előtte vagy mi a rák ?
    neked sikerült már leszedni innét valamit ?
  • Angyisz
    #233
    köszi király vagy csak még arra nem jöttem rá, hogy lehet letölteni.

    ...lehet, hogy béna vagyok ?
  • Fefe
    #232
    Igen a boothoz kell és backupal hdloaderrel nyomom.