2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • Angyisz
    #311
    Igen, a wincsi az igen, de vigyázz mivel mostanában elég keresett cikk lett a BB adapter ezért sok helyen hozzá lehet jutni az NTSC-s verzióhoz (de általában ezt az üzletben meg is mondják, illetve a dobozon is rajta van), ha a winyó miatt kell az is jó de ha online akarsz nyomni akkor csak a PAL-ost vedd meg.
  • Devla
    #310
    Udv. Tehát akkor elvileg bármilyen network adapterrel megy a vincsi, csak a net miatt lenne fontos? Most készülök venni egyet, és nem akarom kidobni a pénzt az ablakon.
  • Angyisz
    #309
    egy kicsit elkanyarodtunk a winyós témától nem ?
  • hiba
    #308
    The EE is the first processor designed with a full-128bit structure. Normal PCs' processors usually have a 64bit data structure.

    Talan nem tul hatasos egy ilyen rendszert emulalni egy gyengebben - 300mhz ide vagy oda? :)

    pedig most mar tudjuk hogy a mhzek egyaltalan nem minden, lsd celeronok, intel vs amd stb...

  • Neme.
    #307
  • Eltergo
    #306
    Jah és irtó jó gépednek kell lennie minden szarral....
    Open GL....
  • Eltergo
    #305
    Állitolag minden konzoljátknak futnia kéne PC-n is mivel azon fejlesztették...de mivel nincs megfelelő driver és emulátor hozzá ezért nem. 1-2 játék van ami megy emulátoral de az ritka...
  • Tyler Durden
    #304
    Igen tudsz, de csak 486-oson fut normálisan..
  • PS3
    #303
  • rrroka
    #302
    jó, akkor persze lehet. berakod a lemezt és már megy is.
  • marsu
    #301
    Nem.
  • rrroka
    #300
    ezt most komolyan kérdezed?
  • marsu
    #299
    Hi van egy hülye kérdésem, ha leszedek egy ps 2 játékot, azzal tudok játszani pc-én is??
  • Lammer
    #298
    drrrrssstttt, puffff, tsssdddd

    2xer is, mert kriszrudimegannetkasuxxLOÁL megminden
    drrrrssstttt, puffff, tsssdddd
  • ZoL AMD
    #297
    OK. Nem adok a véleményetekre ilyen téren, DE a PS2-es "tudásom" jó részét tőletek szereztem. Viszont nekem tetszik a PSTwo. A régi is tetszett, de mivel "bátor" ember vagyok, meg merem várni amíg lesz normális chip a Two-hoz is. Lehet hogy pár nap alatt rá lehetne beszélni egy sima PS2-re, de nekem így jó. Hagyjatok hülyén meghalni! Ha mégis valami gond lenne a géppel, ti tudjátok meg először, és akkor vállalom a sok "én megmondtam"-ot, és ha szereztek eny kis hamut, akkor azt nyilvánosan a fejemre szórom.

    Egyébként is az értelmetlen dolgok jók

    Éljen a PSTwo!
    Éljen Krisz Rudi!
    Éljen Anettka!

    (ne halgassatok rám, be vagyok rúgva)
  • hiba
    #296
  • Sir Quno Jedi
    #295
    igen
  • hiba
    #294
    nekem is tetszett hogy tok kicsi, persze nem vettem meg mert en is infantilis vagyok mint itt a 99% igy ha te nem vagy az ne is adj a velemenyukre mert ok (en) nem normalisak az biztos :)
  • hiba
    #293
    ez eleg lol hozzaszolas :)
    mert a komoly emberek sgm forumoznak meg ps2vel jattszanak
    LOL :)
  • Sir Quno Jedi
    #292
    Így beszél egy komolytalan ember ! Avagy egy kocajátékos !
  • Lammer
    #291
    drrrrssstttt, puffff, tsssdddd
  • ZoL AMD
    #290
    Kövezzetek meg, de nekem akkor is tetszik a Two (üssetek!)

    Nem játszok olyan sokat, hogy megérje befektetni egy BB adapterbe, meg egy vinyóba. Lehet hogy még chip sem lesz. (miket beszélek??? chip azért lesz.) Miért baj ha melegszik? Kevesebb lesz a fűtésszámla

    Ha meg mégis meggondolom magam, akkor lecseréle. sima PS2-re

    Lehet szidni, ordibálni, meg hólapáttal csapkodni a fejem
  • Tyler Durden
    #289
    Remélem ezt a megtetszett szöveget akkor is fogja nyomni, mikor tükkörtojglit sütöget a gépen fél óra játék után, vagy esetleg mikor az olvasófej elmegy erdőbe
  • Lammer
    #288
    avval gizdázott amikor elvitte chippeltetni, hogy "nézd befért a nadrág oldal-zsebébe" mondom húdejóbazzeg"
    pedig fűztem, hogy maradjon a 30004esénél, mert tolunk bele egy BBadaptert okosságba nagykerből kap bele wgy 120as HDD-t aztjóéccakát, tolhatja ezerrel, nem! NEKI A KICSIKE annyira megteccet... hááát mondtam anno, te bazzeg reméyntelen vagy...
  • Angyisz
    #287
    PS-nek a pócon van a helye vazzeg.... nem kutya ez a szerencsétlen, hogy hurcikáljam össze-vissza főleg most még a végén megfázik aztán beteget jelent oszt baszhatom a játékot. Most az ünnepek alatt ha nem műkszene lehet, hogy megfejelném a mikrót(is). Egyébként mindenki tudja hogy a PStwo egy újjab bőr lehúzása az egyébként nem kis számú konzolos gémerekről, a PS2 eladások valamennyire így 4 év után visszaestek és ezzel sikerült megint egy kicsit feltornázniuk a darabszámot (egyébként nincs ezzel baj a biznisz az biznisz) ugyanezt tapasztalhattuk a PS1 vs. PSone párosításnál is. Nyakamhoz a bökőt, hogy akinek van egy jól működő modolt meg esetleg winyós PS-e az nem fogja ezért a kis vakarékért lecserélni. Akinek akadt már bele a lába (vagy a gyerekéé)a kontroller madzagjába az kb. tudja hogy repülne a 20 dkgf-os PStwo lefelé a polcról.....annak tuti kalács
  • Tyler Durden
    #286
    Én néha szoktam szállítani, mikor asszonyhoz megyek vagy onnan jövök. De akkor ótóval vagyok, berakom csomagtartó azt kalap, nem hiszem, hogy többet cipekednék ha pstwo-m lenne (:
  • Sir Quno Jedi
    #285
    Én mondjuk berakom a dobzozába, ha már, mivel ennek a silvernek jó kis doboza van, de nem szoktam hurcibálni, ezt még soha sem vittem ki a ház területéről !
  • Tyler Durden
    #284
    Amúgy meg ha vidékre utazik akkor vagy skálásszatyor /ahogy Jedi is mondta/ vagy behajítja a kocsi csomagtartójáb, decc ól (:
  • Tyler Durden
    #283
    Spanom szintén hasonlót akar venni, hiába mondom neki, hogy 1 cowboykalap szart nem ér az egész. Majd ő megoldja a problémát, meg egyébként is milyen szar nagy dromedár az én ps2-m.
    Amit eddig hallottam róla, szar fej, melegxik mint a grillsütő, szal szerintem made in dobd el..
  • Sir Quno Jedi
    #282
    Én az én Satin Silver okosságomat nemadnám semmilyen butított miniűbercsodaPéjesTwoért.
  • Sir Quno Jedi
    #281
    Szalé a normál Péjeskettő is bemegy egy reklámszatyiba, ha már igénytelenre veszi a figurát a barma !
  • Lammer
    #280
    hátezaz... LOL! majd mondom is neki... bár gondolom (mert asszonypajtásával leszoktak menni hétvégére vidékre rokonokhoz, akkor télleg jól jön...) de amúgy.. LOL
  • Sir Quno Jedi
    #279
    Kiafasz hordozza a PS2-t ??? Ez nem handheld ! A 72-es TV-t, meg a giga hi-fi-t nem tudod hozzá zsebrevágni !
  • Lammer
    #278
    jah és megvan neki és avval villogott, hogy mekkora, meg minden én megmajd kiváncsi leszek meddig bírja... elvileg betettek neki egy védőpanelt is... dehát kitudja meddig fogja bírni...
  • Lammer
    #277
    LOL a hverom ilyen,,, mondom neki te figyi ebbe vinyót már nem tucc majd beletenni,,, erre ő, nembaj olyan kira a dizájn meg elfér a zsebbe ha hordozom,,, mondom VÁÁÁÁÁ te állat vagy, akkor gyűrjed a fejet jóóól...
  • Tyler Durden
    #276
    Nahh ez az amit nem értettem. Cheap is beszéli a hülyeségeit, hogy nincs értelme a BB adapternek, mert a pstwo-ban benne van. Már csak az a kérdés, hogy ki az a hülye aki pusztán a design miatt megveszi az új ps-t. Szerintem maradni kell a régi jó bevált masináknál, beletöfni 1 winyót azt szevasz..
  • Angyisz
    #275
    nézd meg itt ,hogy a Ratchat & Clank támogatja-e a winyós töltést.
  • salazar
    #274
    Na ilyenkor mi van a Ratchet & Clank legújabb része kifagy Játék közben ha a winyóról nyomom. Erre esetleg valami orvosság?
  • ZoL AMD
    #273
    Késő!

    Faterom már megvette a németeknél a Two-t. De nem baj. Akkor marad a gyári lemez, a jó minőségű írt DVD (chip) után, na meg ahogy valaki már mondta: IMA, IMA, IMA

    Egyébként van egy ismerősöm (tanárom) aki PS2 szervizes, és meg tudja csinálni a Two chip-et, garanciával, és kedvezményes (2-3000!) fejjel, ha netalán meghalna
  • magus
    #272
    najo, ps2 usbol lefujva, de itthon kb 40 az alapgep 15 a chip 10 az adapter ugye?