2392
PS2-n mi kell ahhoz, hogy a HDLoader betöltődjön mindenféle boot-lemez használata nélkül ?
  • legend17
    #391
    a vateran nezz szet ...rendes a srac aki arulja:)
  • hiba
    #390
    8 korul hol merre?
  • legend17
    #389
    ja es a bb adapter se 14-15,hanem 8 korul...lehet kapni
  • legend17
    #388
    angyisz...
    a pstwoba hogy illeszteda bb-t???
    kicsit le vagy maradva...olvass elore...na nem itt hanem a kulfoldi oldalakon...van usb okossag...sot tud ahdd mc-rol is bootolni:)
    esetleg itt is utana nezhettek..http://www.ps2nfo.com
    back to future...:)
  • Angyisz
    #387
    Nem usb-s winyó.
    Kell a géphez egy Broadband adapter 14-15e + egy winyó illetve a HDloader nevű progi és kész.
    Olvass vissza.
  • hiba
    #386
    15-20 meg 15-20 :)
  • Ats
    #385
    Hallottam erről a hd advance progiról ez jó valamire? Használja valaki? ehhez is kell valami boot progi vagy automatice műxik?
  • Ats
    #384
    tényleg mit kóstál manapság egy chippelés meg a fejcsere? Érdemes ezzel foglalkoznom vagy adjam el alkatrésznek?
  • Ats
    #383
    Hi!
    Jó lenne ha valaki tudna segíteni, van egy halott olvasófejes ps2-m valószínűleg az első szériákból...
    AR2-lemmezzel kell betöltenem a játékokat, de már az is nehezen megy, írott DVD-t nem is olvas... gondolkodtam a vinyós megoldáson, usb-s vinyó + HD loader a memkártyára? ennyi az egész? Ha valaki tud segítsen pls!
  • Angyisz
    #382
    Ja,ja,ja még szép rájuk gyújtottam volna a boltot ha nem cserélik ki az 1-2 napos winyót
  • ffxi
    #381
    Na! Mi van? Kicserélték?
  • hiba
    #380
    Vinyorol futtatva miert van hogy neha a gammak atvezeto jelenetei akadoznak? Neha a hang es a kep total mas "sikon" mozog.
    ?
  • Lammer at Work
    #379
    tokeletesen!
    neked a retail van meg? (GAMEOVER release) vagy a BETA? (BAM)
    de szerintem annak is kene mennie...
    probald meg mode3-ban...
  • Devil Alien
    #378
    Hellosztok !

    nálatok működi a Champions: Return to arms (USA) vinyóról ? mert nálam nem igazán akaródzik. dvd-ről megy, csak vinyóról nem. nem tudjátok mi lehet a gond ? előre is köszi.
  • Kenoby
    #377
    Most már igen. Régebben voltak progik amikhez várni kelett a HDD Fix-et, jó lenne PS2-s progikhoz csinálnának HDD Fix-et.
  • Zozo76
    #376
    De Xbox-on amugy is minden megy vinyorol, nem?
  • Kenoby
    #375
    Nem megy, a bejelentkező kép után fagyi. De Boxon megy :)
  • FoToS
    #374
    Nektek ment a Consatnine vincsiről akinek igen az ossza meg velem is,ha sikerült neki.
  • Angyisz
    #373
    kicsit visszahoztam ezt a topikot a mezőny elejére, úgy érzem kicsit elmerült, és a többi témákban látottak alapján úgy érzem szükség van rá.
  • Sir Quno Jedi
    #372
    Én 200GB-s Seagate-t vettem SATA-t mostanában és az jól bírja, nem is nagyon melegszik....
  • hiba
    #371
    nekem egy wd 120as van szervizbe mar lassan egy honapja, bar az nagyker...
  • Extraboy
    #370
    nekem 1 vagy 2 honap utan ment taccsra a motor, es a **** mistral nem akarja visszacserelni mert van rajta egy kb 2mm-es repedes a muanyagban aminek semmi koze a hibahoz.
  • hiba
    #369
    2 het piheno :)
  • Lammer
    #368
    elsosorban seagate-et mondtam, samsungot nem szeressem... csak aze jo mert halk, meg nem radiator, mint a maxtor...
  • Angyisz
    #367
    Vazeg....
    A Ps-be ott figyel egy 120-as Maxtor, de nekem a PC-be is nagyob kell(ett) vettem (Lammer ajánlatát figyelembe véve) egy 160Gb-os Samsung-ot, de BA...A MEG 1 NAPIG BIRTA AZ A K.RVA WINYÓ, ÉRTED 1 NAP dobbot egy gyenge büdös füstöt aztán kalács neki, ja én meg mint állat téptem ki a gép hátuljábol a 220-as madzagot.
    Na kíváncsi vagyok ,ha holnap vissza viszem mit nyögnek az üzletebe mert ugye SAMSUNG = 3 ÉV GARI !!!!
  • Lammer
    #366
    valaszoltam pcs gamek lealdozottba mainbe...
  • Sir Quno Jedi
    #365
    LAMMER ! Te szoktál találkozni Cheap-pel ?!! Mert akkor 1xűvé tehetnénk a sör hozzád jutását !
  • snakeimp
    #364
    Majd ha elkészül a loader, tudomást fogtok róla szerezni nyilván. Nemsokára remélhetőleg.(nincs "hivatalos" honlap)
  • Extraboy
    #363
    engemis! :D
  • vki
    #362
    Ez az USB-s dolog érdekelne. Nincs ennek egy hivatalos honlapja?
  • snakeimp
    #361
    Azért annyira nem súlyos a helyzet, ne aggódj.. A HD Advance Team készíti az USB-Loadert, ami már nemsoká végleges formát ölt, aztán örülhetsz te is. (nyilván USB HDD-t kell venned, meg vhogy szépen megoldani az elhelyezést) Jelenleg tényleg nem működik a dolog.
  • s73
    #360
    Sajna elfelejtheted.
  • dashed_
    #359
    hehe, ne kapd fel a vizet:>
  • nero69
    #358
    Nevezd aminek akarod, a kérdére válaszolj!
  • dashed_
    #357
    ps2 two?
  • nero69
    #356
    Akkor a winyóról való játszást felejtsem el a PS2 Two-nál?
  • Fefe
    #355
    a pstwo-hoz nem lehet bb adaptert csatlakoztatni.
  • nero69
    #354
    Sziasztok!
    Most vásároltam egy ps2 two gépet /SCPH 7004/, ehhez érdemes megvenni a BB adaptert, hogy winyóról is tudjak játszani? Chippeltetni kell a gépet ehhez? A HDD loadert fel kell tennem valahova? Légyszi valaki írja le a winyoról való játszás lényegét! Köszi
  • Sir Quno Jedi
    #353
    Nema ! A 80Gb-s szígétemet elajándékoztam időbe !
  • Lammer
    #352
    hátakkorvázzz, spúrolnod kellett vóna egy számszungrá vágy egy szígétre ecsééém...